خرید دفترچه یادداشت

خرید دفترچه یادداشت برای هدیه

خرید دفترچه یادداشت برای هدیه به عزیزانتان!

برای همه ما پیش آمده که مدت‌ها به هدیه‌ای که قصد داریم برای عزیزان و دوستانمان بخریم فکر کرده‌ایم و باز هم به نتیجه نرسیده‌ایم که چه بخریم. واقعیت این است که هیچ راهنما و دستورالعملی برای خرید هدیه وجود ندارد و سلیقه آدم‌ها از زمین تا آسمان با هم فرق دارد. اما آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که خیلی ساده، خرید دفترچه یادداشت ساده‌ای هم می‌تواند هدیه محبوب خیلی از افراد را فراهم کند؟ افرادی که از هدیه گرفتن همین دفترچه ساده بسیار خوشحال می‌شوند؟

به عنوان کسی که از هدیه گرفتن دفتر و دفترچه یادداشت کلی ذوق می‌کند، چند مناسبتی که هدیه دادن دفترچه یادداشت در آن مناسب و جالب به نظر می‌رسد را اینجا با شما مرور می‌کنم.

خرید دفترچه یادداشت برای هدیه تولد

بعضی فقط ارزش مادی هدیه برایشان مهم است و میزان هزینه‌ای که پشت خرید آن هدیه است، آن‌ها را خوشحال یا ناراحت می‌کند. ولی برای بعضی مهم است که چقدر هدیه‌ای که می‌گیرند نشان می‌دهد هدیه دهنده آن‌ها را می‌شناسد و به علایقشان اهمیت می‌دهد.

اگر برای تولد دوست یا عضو خانواده خود می‌خواهید هدیه بخرید و هنوز نمی‌دانید چه هدیه‌ای برای او مناسب است، به علاقه‌مندی‌ها و دلبستگی‌هایش فکر کنید. آیا از این تیپ افرادی است که هر جا دفترچه یادداشت تازه و خاصی می‌بیند برای خودش می‌خرد؟ دفترچه یادداشت‌های رنگارنگ برای کاربردهای متفاوت دارد؟ کتاب زیاد می‌خواند و چیز میز زیاد می‌نویسد؟ همیشه همراهش دفترچه یادداشت دارد؟

پس این همان فردی است که از هدیه گرفتن دفترچه یا دفترچه‌های یادداشت خاص و با طراحی‌‌های ویژه به عنوان هدیه تولد بسیار شاد خواهد شد.

خرید دفترچه یادداشت برای هدیه آغاز مدرسه

آغاز مدرسه شاید برای برخی دانش‌آموزان رویداد هیجان‌انگیزی نباشد ولی خیلی‌هایشان هم عاشق آن هستند. هدیه دادن لوازم تحریر در آغاز یک سال تحصیلی به این دسته از دانش آموزان یا دانشجویان می‌تواند هدیه مطبوع و در عین حال به‌دردبخوری باشد.

اگر دوست دارید برای فرزند، خواهرزاده یا برادرزاده، همکلاسی، دوست یا محصل‌های اطراف خود در آغاز سال تحصیلی هدیه بخرید، یک یا چند دفترچه یادداشت زیبا و دوست‌داشتنی می‌تواند برای آن‌ها بهترین هدیه ممکن باشد.

هدیه تبلیغاتی

دفترچه یادداشت می‌تواند هدیه تبلیغاتی هوشمندانه، کاربردی و جذابی باشد. با هدیه دادن یک دفترچه یادداشت، به عنوان هدیه به میهمانان یک رویداد، به عنوان هدیه سال نو، به شرکت کنندگان یک سمینار یا همایش، هدیه به مشتریان تازه، هدیه به مراجعان یا شرکای تجاری  و… نام و نشان تجاری خود را همه جا همراه آن‌ها می‌کنید.

دفترچه باکیفیت و جذابی را انتخاب کنید و روی جلد یا توی صفحات آن لوگو و نام تجاری خود را حک کنید. هر جایی که افراد از دفترچه اهدایی شما استفاده کنند، شما دیده خواهید شد.

دفترچه یادداشت برای عیدی

به پایان هر سال که نزدیک می‌شویم، از شرکت‌ها و سازمان‌ها گرفته تا بسیاری افراد، در فکر این هستند که هدیه‌ای نوروزی برای مشتریان، همکاران، خانواده، دوستان و خلاصه همه اطرافیان خود تدارک ببینند و به بهانه تقدیم آن هدیه، سال نو را تبریک بگویند.

سررسید سال تازه، هدیه‌ای بسیار متداول برای این کار، بخصوص در شرکت‌ها و سازمان‌هاست. دفترچه یادداشتی با طراحی ویژه سازمانی یا با داشتن نام و نشان تجاری شرکت، می‌تواند یک پیشنهاد دیگر برای هدیه نوروز باشد. چه بسا یک دفترچه یادداشت زیبا و ساده نسبت به یک سررسید بزرگ و سنگین، هدیه جذاب‌تر و پرکاربرد‌تری باشد.

پس به این ایده‌ها فکر کنید و دفترچه یادداشت را دست کم نگیرید!

مطالب مرتبط