کاور پلاستیکی کاغذ

کاور پلاستیکی کاغذ را دست کم نگیرید

کاور پلاستیکی کاغذ 

کاور پلاستیکی کاغذ وسیله پرکاربردی است که حتماً آن را می‌شناسید. غیر از کاربردهای روزمره برای نگهداری از برگه‌ها و کاغذها، در مدرسه و دانشگاه، در ادارات و سازمان‌ها و هر جای دیگری که کاغذ هست، در امور بایگانی بسیار پرمصرف و کارگشاست. این وسیله به نظر ساده و پیش پا افتاده، در بعضی موارد با هیچ چیز دیگر قابل جایگزینی نیست.

کاور پلاستیکی کاغذ؛ برای اینکه پانچ نکنیم

همه کاغذهایی در هر روزه مصرف می‌شوند و روی آن‌ها چاپ یا نوشته‌ای نقش می‌بندد، بی‌ارزش نیستند و به بازیافت برنمی‌گردند. بسیاری از آن‌ها برای بایگانی و نگهداری طولانی مدت تولید شده‌اند و حاوی محتویات ارزشمند هستند. این محتوا می‌تواند دست‌خطی ارزشمند، اثری هنری، سند مالکیت، سند ازدواج یا هر نوع اوراق بهادار باشد.

حتی ممکن است برگه‌هایی که لازم است نگهداری شوند، این‌قدرها هم مهم نباشند. شاید لازم است تنها برای مدتی آن‌ها را سالم نگه داریم. رسید خرید، برگه گارانتی، برگه‌های امتحانی یا کارهای درسی که باید در زمان خاصی تحویل دهیم، از این دسته‌اند.

فرض کنید که در خانه یا محل کار با یک سری اوراق و اسناد بسیار مهم سر و کار دارید که باید از آن‌ها نگهداری یا آن‌ها را طبقه‌بندی و بایگانی کنید. این اسناد ارزشمند هستند و نباید آسیبی ببینند. این مراقبت شامل حفاظت در برابر خاک گرفتگی و تغییر رنگ در اثر نور، حفاظت در برابر پارگی، حفاظت در برابر رطوبت و چیزهایی اینچنین هستند.

 مهم‌تر از همه اینکه شما نمی‌توانید این اوراق ارزشمند را پانچ کنید و درون یک زونکن طبقه‌بندی کنید. سوراخ شدن آن‌ها ارزششان را از بین می‌برد. اینجاست که کاور پلاستیکی کاغذ به داد شما می‌رسد و قهرمانانه، همه این کارها را یک تنه برایتان انجام می‌دهد. به ظاهر ساده و نحیفش نگاه نکنید. از دست همین کاور پلاستیکی یک لاقبا کلی کار بر می‌آید.

وقتی برگه کاغذی باارزش خود را در یک کاور کاغذ پلاستیکی پانچ دار قرار می‌دهید، به راحتی می‌توانید آن را داخل انواع کلاسور و زونکن و پوشه بگذارید و بایگانی کنید. کاور پلاستیکی کاغذ هم مانع پانچ شدن سند شما شده، هم آن را در برابر رطوبت، ضربه، تا خوردگی، پارگی، کثیفی، گرد و خاک، لکه، تغییر شکل و… محافظت می‌کند.  

کاور پلاستیکی کاغذ یا پوشه پلاستیکی شما همه شرایط را برای نگهداری از اوراق باارزش و سندهای شما فراهم می‌کند.

زیبا و درخشان با کاور پلاستیکی کاغذ

گاهی نیاز ندارید که برگه کاغذی خود را بایگانی و نگهداری کنید. فقط باید برگه را جایی ارائه دهید که ظاهر آن هم برایتان اهمیت دارد. مثلاً می‌خواهید کاری را به معلم یا استاد خود تحویل دهید یا باید کاغذی را به مشتری خود تحویل دهید یا موقعیت‌های مشابه.

دلتان می‌خواهد علاوه بر حفظ تمیزی و سلامت برگه، ظاهر آن هم خوب به نظر برسد. اینجا هم کاور پلاستیکی کاغذ می‌تواند ظاهری براق و درخشان برای برگه شما موقع ارائه بسازد.

کاور پلاستیکی کاغذ سهند از جنس پلی‌پروپیلن و ضد آب است و خاصیت ضد اسیدی دارد. این خاصیت از فعل و انفعال‌های شیمیایی با کاغذ جلوگیری می‌کند. همچنین محکم و مقاوم است و به راحتی پاره نمی‌شود. ضد الکتریسیته است و به همین دلیل وقتی در زونکن و… کنار انبوه کاورهای کاغذ دیگر قرار می‌گیرد، به آن‌ها نمی‌چسبد.

دیگر از یک کاور پلاستیکی کاغذ چه می‌خواهید؟

مطالب مرتبط