کلربوک قابدار

کلربوک قابدار

کلربوک قابدار سهند؛ بهترین محافظ اسناد و مدارک شما

کلر بوک یا آلبوم فایل جزو لوازم تحریر یا لوازم اداری است که کاربردهای بسیار متنوع دارد. درباره کاربردهای این محصول و انواع آن در نوشته‌های دیگر این بلاگ می‌توانید بخوانید. شرکت لوازم تحریر، ملزومات اداری و تجهیزات سمیناری سهند محصول کلربوک را با تنوع بسیار زیادی تولید کرده است. می‌توان گفت که شما برای هر نیاز و کاربردی که به کلربوک احتیاج داشته باشید، می‌توانید محصول مورد نیاز خود را در بین محصولات سهند بیابید. یکی از انواع کلربوک‌های سهند، کلربوک قابدار سهند است.

کلربوک‌ قابدار سهند با تعدا برگ‌های ۱۰۰، ۸۰ و ۶۰  طراحی و تولید شده است. این کلربوک‌های قابدار در دو مدل متالیک و اورجینال، از سری مجموعه‌های سهند تولید شده‌اند.

کلربوک‌های سهند به طور کلی در مدل‌های طرح‌دار، دنیم، اورجینال، استریپ، متالیک، رویال و دیاموند و از ۱۰ برگ تا ۱۰۰ برگ موجود هستند ولی تمام این مدل‌ها قاب ندارند. اصولاً طراحی قاب برای کلربوک برای کلربوک‌های با تعداد برگ بیشتر کاربرد دارد.

دلیل طراحی یک قاب برای کلربوک‌های با تعداد برگ بالا این است که قاب دوم کمک می‌کند که بتوانید کلربوک قطور و سنگین خود را به صورت عمودی در قفسه یا روی میز قرار دهید و در آن حالت از یله شدن آن جلوگیری می‌کند.

علاوه بر این، در کلربوک قابدار شما با سه لایه پلاستیکی مختلف از محتویات کلربوک محافظت می‌کنید. یک لایه برگه کاور داخل کلربوک، یک لایه جلد پلاستیکی محکم و باکیفیت کلربوک و لایه سوم قاب پلاستیکی مقاومی که همه آلبوم را در بر می‌گیرد و از آن در برابر ضربه، نفوذ رطوبت، گرد و خاک و آلودگی محافظت می‌کند.

هر چه یک کلربوک تعداد برگ‌های بیشتری داشته باشد و بزرگ‌تر باشد، نیاز آن به قاب پلاستیکی برای محافظت و جلوگیری از خم شدن آلبوم بیشتر می‌شود.

شرکت لوازم تحریر و ملزومات اداری سهند کلربوک‌های قابدار ۶۰ برگ، ۸۰ برگ و ۱۰۰برگ متالیک و اورجینال را در رنگ‌های مخصوص این مجموعه‌ها یعنی آبی، زرد، سبز، قرمز، طوسی و سبز و آبی، طوسی و مشکی متالیک طراحی و تولید کرده است. این طراحی رنگ و طرح مناسب فضاهای اداری و آموزشی و همچنین کاربردهای شخصی و اداری است.

برای مصارف سبک‌تر و مقاطع تحصیلی پایین، کلر بوک‌هایی با طرح‌های دیگر و تعداد  برگه‌های کمتر موجود است که به دلیل قطر کم و سبک بودن، به قاب احتیاجی ندارند.

کلربوک قابدار را می‌توانید به صورت ایستاده در قفسه بایگانی یا کتابخانه خود قرار دهید. ظاهر شق و رق و ایستاده آن‌ها کمک می‌کند که قفسه‌های شما منظم‌ و مرتب‌تر به نظر ‌رسد.

جنس کلربوک قابدار سهند از پلی‌پروپیلن است که در برابر رطوبت و خط و خش مقاوم است و شکسته و ساییده نمی‌شود.

همچنین یکی از مزایای کلربوک قابدار سهند مثل سایر کلربوک‌های این برند خوشنام لوازم تحریر، این است که برگه‌های این آلبوم یا در واقع کاورهای پلاستیکی که قرار است برگه یا سند ارزشمند شما را در بر بگیرند، خاصیت ضد اسیدی و ضد الکتریسیته ساکن دارند. این خصوصیات باعث می‌شوند که کاغذهای درون این کاورها تغییر رنگ‌ ندهند و همچنین برگه‌های آلبوم به هم نچسبند و به راحتی ورق بخورند.

کلربوک قابدار سهند یک محافظ شکیل و مقاوم برای اسناد و برگه‌های شماست.

مطالب مرتبط