آشنایی با کیف پلاستیکی

5 کاربرد کیف پلاستیکی

مدارکتان را کجا نگهداری می‌کنید؟ اگر برایتان مهم باشند احتمالاً آن‌ها را درون گاوصندوق می‌گذارید و اگر مهم نباشند یک گوشه و کناری می‌اندازید به هوای این که یادتان می‌ماند و می‌تواند روزی سراغش را بگیرید. اما این‌طور نیست! واقعیت چیز دیگری است. شما اگر نیاز به مدارکتان داشته باشید، نمی‌توانید آن‌ها را به سادگی پیدا کنید چون جایی که آن‌ها را قرار داده‌اید، یادتان نمی‌ماند. در این مطلب از وبلاگ سهند قرار است به معرفی کیف پلاستیکی و کاربردهای مختلفی که دارد بپردازیم. از رنگی که دارد گرفته تا جنسش و ابعادش در برطرف کردن نیاز شما مفید خواهد بود. همراهمان باشید تا این نوع کیف‌ها را بهتر بشناسید.

آشنایی با کیف پلاستیکی

کمی کیف پلاستیکی را بهتر بشناسیم!

وقتی سراغ خرید کیف پلاستیکی بروید، احتمالاً اول از همه در انتخاب برند مورد نظرتان گیج خواهید شد و بعد این که کدام یک از آن‌ها کیفیت لازم را برای خرید دارند. بسته به نیازی که دارید می‌توانید انتخاب کنید کدام یک از کیف‌های پلاستیکی مناسب است. مثلاً کیف دیپلمات سهند از آنجایی که محکم است و از پلاستیک کاملاً باکیفیتی تهیه شده مناسب برای فرزند دانشجو یا دانش‌آموزتان است و می‌توانند سال‌ها از این محصول استفاده کنند بدون اینکه آسیبی ببیند. یا اگر کارمند شرکتی هستید یا می‌خواهید در سمیناری شرکت کنید که لازم است کیف شیک و در عین حال محکمی همراهتان باشد، می‌توانید سراغ کیف دوردوزی شده سهند بروید. تک‌تک این موارد را جلوتر به طور جداگانه به شما معرفی خواهیم کرد که دستتان در انتخاب کاملاً باز باشد. یادتان است بالاتر درباره جایی برای نگهداری مدارک گفتیم، کیف دو دکمه پلاستیکی سهند مناسب چنین چیزی است که شما می‌خواهید.

کاربرد کیف پلاستیکی

از کاربردهای کیف پلاستیکی سهند هر چه بگوییم کم است. همان‌طور که بالاتر هم میان مطالبی که برایتان نوشتیم، اشارتی به کاربردهای این محصول کردیم و سعی کردیم به آن به خوبی آشنا شوید. حالا در ادامه می‌خواهیم درباره کاربردهای کیف پلاستیکی برایتان بنویسیم:

  1. با خرید کیف پلاستیکی می‌توانید به سادگی مدارک، برگه‌ها و جزوات خود را با هر ابعادی که داشته باشند، محافظت کنید.
  2. کیف پلاستیکی امکان جابجایی تعداد زیادی برگه را به طور هم‌زمان به شما می‌دهد.
  3. می‌توانید کاتالوگ‌های برندتان را درون این کیف پلاستیکی بگذارید و سپس در سمینار یا همایش آن‌ها را پخش کنید.
  4. همچنین می‌توانید از این کیف پلاستیکی به عنوان هدیه استفاده کنید و آن را به کارمندانتان بدهید.
  5. سبکی کیف پلاستیکی باعث شده تا حتی فرزندتان هم بتواند از آن استفاده کند بدون این که خسته شود.

کاربرد کیف پلاستیکی

انواع کیف پلاستیکی

تنوع کیف پلاستیکی بسیار زیاد است. بسته به استفاده‌ای که به دنبالش هستید، می‌توانید کیف متناسب و مورد نیازتان را پیدا کنید. در ادامه به معرفی برخی از انواع این کیف‌ها خواهیم پرداخت تا بیشتر با این محصول آشنا شوید و بدانید چه کارهایی از آن برمی‌آید.

  • کیف دوردوزی متالیک سهند: کیفی سبک و مقاوم که طراحی و ساده و شیکی دارد و همچنین دسته‌ای روی آن تعبیه شده که به سادگی قابل جابجایی باشد. از این کیف می‌توانید برای شرکتتان، مدرسه یا حتی دانشگاه استفاده کنید و برگه و کتاب درون آن قرار دهید و بدون هیچ نگرانی جابجا کنید. پارچه‌ای دور این کیف قرار گرفته از جنس برزنت که جلوی تیز بودنش را می‌گیرد و قفلی هم روی آن قرار داده شده است.

کیف دور دوزی متالیک سهند

  • کیف دیپلمات متالیک سهند: این کیف بیشتر به دلیل پلاستیک محکمی که در طراحی‌اش به کار رفته، شناخته می‌شود و مناسب برای هرکسی است که در دانشگاه، مدرسه و اداره حضور داشته باشد. خیالتان از بابت عمر طولانی این کیف راحت باشد چرا که حالا حالاها می‌توانید از آن استفاده کنید بدون این که آسیبی ببیند. دسته دارد و اگر اجسام سنگینی درونش بگذارید، دسته‌اش به قدری محکم است که هرگز جدا نمی‌شود.

 

  • کیف دو دکمه عطف دار: شغل اصلی این کیف جابجایی جزوات و کاغذ و مدارک است. ابعادش به شکلی است که می‌توانید آن را با خودتان به آموزشگاه یا اداره ببرید یا به عنوان هدیه به دیگران بدهید. دو دکمه روی این کیف تعبیه شده که باعث بسته شدنش می‌شود. عطف آن نیز نسبت به کیف تک دکمه بیشتر است و چیزی در حدود دو و نیم سانتی‌متر می‌باشد که امکان قرار دادن کتاب‌هایی با قطر بزرگ را می‌دهد.

 

کیف دو دکمه عطف دار سهند

 

  • کیف تجاری سه فایل سهند: اینجا سر و کارمان با محصولی است که سه جای جداگانه برای قرار دادن کتاب و کاغذ و مدارک دارد. می‌توانید با خیال راحت هر چیزی که دارید را درون آن قرار دهید. از اسمش هم کاملاً پیداست کجا می‌توانید از آن استفاده کنید. به دلیل ظاهر رسمی‌ای که دارد مناسب شرکت یا سازمان‌ها است. جای خودکار هم دارد که خب ویژگی مهمی برای کسانی است که دلشان نمی‌خواهد هزینه جا مدادی بدهند و می‌خواهند به سرعت به خودکارشان دسترسی پیدا کنند.
  • کیف طراحی: کیف طراحی یا کیف آرشیو هم نوع دیگری از کیف‌های پلاستیکی است که بیشتر مورد توجه هنرستانی‌ها یا دانشجویان رشته هنر و معماری است. فکر می‌کنیم کاملاً مشخص باشد که چرا آن‌ها از این کیف خوششان می‌آید. جنس این کیف بسیار محکم بوده و زیر باران هیچ آسیبی نمی‌بیند و از کاغذ و وسایل شما به خوبی محافظت خواهد کرد. کافی است سایز مورد نیازتان را خریداری کنید و با خیال راحت از آن استفاده نمایید.

هر خانه، یک کیف پلاستیکی سهند!

در این مطلب از وبلاگ سهند سعی کردیم درباره لزوم داشتن کیف پلاستیکی برایتان بگوییم. با توجه به کاربرد گسترده‌ای که دارد و در عین حال تنوع وسیع آن، احتمالاً شما هم مثل ما فکر می‌کنید، هر خانه‌ای باید یک کیف پلاستیکی داشته باشد. حالا این شما هستید که انتخاب می‌کنید، کیف پلاستیکی‌تان باید به چه شکلی باشد. بسته به نیازی که دارد و انتظاری که از این کیف دارید، می‌توانید به فروشگاه اینترنتی سهند سری بزنید و نوع محصول را انتخاب کنید و با خیال راحت استفاده نمایید.

مطالب مرتبط