کاربردهای تخته وایت برد فانتزی

کاربردهای تخته وایت برد فانتزی که نمیدانستید!

بررسی تخته وایت برد فانتزی

تخته وایت برد فانتزی، بکی از ابزارهای بسیار کاربردی برای درس خواندن دانش آموزان خصوصاً در دورۀ ابتدایی است. این نوشت افزار کاربردی کمک می‌کند تا فرزند شما برای تمرین و تکرار آنچه در کلاس درس آموخته است تشویق شود. همانطور که می‌دانید، تکرار و تمرین آموخته‌ها برای کودکان در این سن، دارای اهمیت بسیار زیادی می‌باشد. چه بهتر که این تکرار دائماً جلوی چشمان انها و در اتاق خوابشان قرار بگیرد. در این مقاله قصد داریم تا همه چیز در مورد تخته وایت برد فانتزی، کاربردهای آن و عوامل تاثیرگذار بر قیمت تخته وایت برد ساده را برای شما بیان کنیم. با ما تا انتهای مطلب همراه باشید.

تخته وایت برد کوچک و ضرورت داشتن آن برای دانش آموزان

برای هر بچه مدرسه‌ای، داشتن یک تخته وایت برد کوچک می‌تواند کمک بزرگی باشد تا بتواند آنچه در کلاس درس یاد گرفته را در خانه تمرین کند. بسیار اهمیت دارد که تخته وایت برد فانتزی مورد نظر شما، کوچک هم باشد تا بتوان آن را به راحتی در اتاق خواب کودک قرار داد. برای آنکه بدانیم ضرورت استفاده از یک تخته وایت برد کوچک در چیست، بهتر است کمی در مورد کاربردهای تخته وایت برد فانتزی مطالعه نماییم.

تخته وایت برد فانتزی چه کاربردهایی دارد؟

از کاربردهای بسیار مهم تخته وایت برد فانتزی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
همانطور که تا اینجای صحبتمان هم گفتیم، از مهمترین مزایای استفاده از تخته وایت برد فانتزی، تکرار و تمرین همۀ آن چیزی است که دانش آموز در کلاس درس یاد گرفته است.
برخی از انواع تخته وایت برد فانتزی، به صورت دو طرفه ساخته می‌شوند. یک طرف این تخته وایت برد ها به جهت نقاشی کردن و تمرین ریاضیات بوده و طرف دیگر آن که به صورت خط کشیده شده است، برای تمرین املا و یادگیری نوشتن برای دانش آموز مورد استفاده قرار می‌گیرد.
تخته وایت برد فانتزی، یکی از ابزارالات کمک آموزشی محسوب می‌شود. این ابزار به فرزند شما در یادگیری بهتر کمک شایانی خواهد نمود.
تزئینی بودن تخته وایت برد فانتزی باعث می‌شود تا کودک به استفاده از آن نیز ترغیب شده و برای درس خواندن مشتاق باشد.

تخته وایت برد فانتزی

عوامل تاثیرگذار بر قیمت تخته وایت برد ساده

قیمت تخته وایت برد ساده بدون شک به مقدار قابل توجهی کمتر از تخته وایت برد فانتزی است. البته این قیمت گذاری، ارتباط مستقیمی با ابعاد تخته و همچنین مشخصات آن خواهد داشت. به عنوان مثال، قیمت تخته وایت برد مغناطیسی با تخته‌های معمولی متفاوت خواهد بود. یک نکتۀ بسیار مهم در بررسی قیمت تخته وایت برد وجود دارد:
برای خرید بهترین تخته وایت برد فانتزی، قیمت و کیفیت را به عنوان دو المان هم راستا، در کنار یکدیگر مورد بررسی قرار دهید.
این مسئله به شما این امکان را خواهد داد تا در کنار پرداخت قیمت مناسب جهت خرید تخته وایت برد فانتزی، یک محصول با کیفیت بسیار بالا خریداری نمایید. گروه تولیدی سهند، به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان انواع لوازم التحریر و نوشت افزار اداری، اقدام به تولید تخته وایت برد فانتزی در ابعاد و طرح‌های متنوع نموده است. خرید تخته وایت برد فانتزی سهند را از جهت کیفیت بالای محصول در کنار قیمت مناسبی که دارد به شما پیشنهاد می‌دهیم.

خرید تخته وایت برد

معرفی چند تخته وایت برد فانتزی مناسب برای گروه سنی الف و ب

یکی از ویژگیهای منحصر به فرد سهند، تنوع بالا در تولید محصولات این شرکت است. این مجموعه برای هر سلیقه و هر ردۀ سنی، اقدام به تولید نوشت افزار می‌نماید. یک خط تولید سهند که با حساسیت و دقت بسیار بالا اقدام به تولید، عرضه و فروش محصو ل می‌پردازد، تخته وایت برد فانتزی است. چهار مورد از بهترین تخته وایت برد های فانتزی به عبارت زیر هستند:

  • تخته وایت برد فانتزی (دورو) سایز ۵۰*۳۵ سهند
  • تخته وایت برد فانتزی (دورو) سایز ۴۰*۳۰ سهند
  • تخته وایت برد فانتزی دورو سایز ۳۵*۲۵ سهند
  • تخته وایت برد فانتزی (دورو) سایز ۳۰*۲۰ سهند

این تخته وایت برد های فانتزی از برند سهند را می‌توانید در طرحهای مختلف تهیه نمایید. سهند، به عنوان یک مجموعۀ بزرگ که سالهاست در حوزۀ انواع لوازم التحریر و نوشت افزار اداری فعالیت می‌نماید، بهترین محصول را با قیمتی بسیار مناسبتر از آنچه تصورش را خواهید کرد، در اختیار شما قرار می‌دهد. علت این کاهش قیمت شگفت انگیز در محصولات سهند، حذف تمامی واسطه‌ها و خرید تخته وایت برد فانتزی به صورت مستقیم از سهند است. برای دریافت اطلاعات کاملتر می‌توانید سری به فروشگاه اینترنتی سهند زده و یا با فروشگاه تماس بگیرید.

مطالب مرتبط