تجهیزات سمیناری

تجهیزات سمیناری سهند

تجهیزات سمیناری سهند را بشناسید

در هر شرکت یا سازمان یا محیط‌های آموزشی و دانشگاهی دیده‌اید که سمینارهای بزرگ کوچک با مقاصد متفاوت برگزار می‌شود. حتماً تا به حال در چنین سمینارهایی شرکت کرده‌اید یا شاید جزو تیم برگزار کننده آن بوده‌اید. اگر اینطور است حتماً با تجهیزات سمیناری آشنایید.

در اغلب کنفرانس‌ها یا سمینارها برگزارکنندگان هدایایی به شرکت‌کنندگان می‌دهند. گاهی هم ابزارهایی که در طول سمینار لازم است را بین شرکت‌کنندگان پخش می‌کنند. گاهی وسایلی برای یادداشت‌برداری یا آموزش مسائلی که در سمینار مطرح می‌شود، لازم است.

این وسایل بسته به محتوای سمینار و اهداف برگزارکنندگان ممکن است با هم متفاوت باشد. گاهی شرکت یا سازمان برگزارکننده قصد دارد محتوای تبلیغاتی را به شرکت‌کنندگان منتقل کند و آن را همراه با تجهیزات مورد نیاز یا در پکیج مستقل به عنوان هدیه تبلیغاتی بین شرکت‌کنندگان توزیع می‌کند.

این تجهیزات سمیناری و هدایای تبلیغاتی اگر با دقت و از میان محصولات باکیفیت انتخاب شده باشند، وجهه برگزارکننده را نزد شرکت کنندگان مقبول‌تر و معتبرتر می‌کنند. درست است که محتوای سمینار بسیار اهمیت دارد اما بخش هدایای تبلیغاتی و تجهیزات سمیناری هم به جای خود دارای اهمیت است.

از بین محصولات شرکت لوازم تحریر سهند گروهی از محصولات هستند که جزء تجهیزات سمیناری محسوب می‌شوند. در ادامه به معرفی تجهیزات سمیناری سهند می‌پردازیم.

زیردستی سمیناری سهند

زیردستی‌های متنوعی در شرکت سهند تولید می‌شوند که نام یکی از آن‌ها به طور مشخص زیردستی سمیناری است. این محصول در سمینارهایی که محتوایی آموزشی دارند یا شرکت کنندگان به هر دلیلی به یادداشت‌برداری نیاز دارند، استفاده می‌شود. این زیردستی جای کارت و سی‌دی دارد و شما می‌توانید محتوای آموزشی یا تبلیغاتی خود را همراه با کارت ویزیت و… درون آن قرار دهید.

زیردستی اکسپندینگ سهند

این زیردستی سهند هنگامی در سمینارها کاربرد دارد که شما محتوایی آموزشی یا تبلیغاتی به صورت جزوه یا بروشور داشته باشید و بخواهید آن را بین همه یا بخشی از شرکت‌کنندگان توزیع کنید.

فولدر سمیناری مدل آفیس سهند

پوشه‌های مختلفی در شرکت سهند تولید می‌شود. پیشنهاد ما برای کاربرد پوشه در سمینارها، فولدر سمیناری آفیس است. می‌توانید کاغذهای یادداشت با سربرگ تبلیغاتی، کاتالوگ محصولات یا خدمات یا بروشورهای خود را در این پوشه فیکس کنید و بین شرکت کنندگان توزیع کنید. جلد این پوشه با دکمه بسته می‌شود و ظاهری شکیل به آن می‌دهد.

پاکت سمیناری سهند

از هر نوع پاکت دکمه‌دار شفاف یا مات سهند می‌توانید برای اقلام تبلیغاتی یا آموزشی خود، خودکار، برگه، کاتالوگ و کارت ویزیت در سمینارها استفاده کنید. پاکت سمیناری سهند به طور خاص برای استفاده در سمینارها طراحی و تولید شده است. ابعاد این پاکت ۲۵در۳۶ سانتی‌متر است و با دکمه بسته می‌شود. این پاکت جای سی‌دی و کارت دارد.

کیف سمیناری دو زیپ سهند

کیف سمیناری دو زیپ سهند به طور خاص برای استفاده در سمینارها طراحی و تولید شده است و یکی از بهترین تجهیزات سمیناری سهند است. این کیف قابلیت جا دادن تعداد بیشتری برگه نسبت به دیگر محصولاتی که معرفی کردیم دارد. اگر کاتالوگ‌های پرحجم یا اقلام متعددی برای هدیه به شرکت‌کنندگان سمینار خود دارید، این کیف‌ها برای شما بهترین پیشنهاد هستند.

سهند کیف‌های دیگری هم دارد که با توجه به سلیقه خود و کاربردی که از آن انتظار دارید می‌توانید آن‌ها را در سمینار خود استفاده کنید.

کیف قفل‌دار و دسته‌دار با جای کارت، کیف تک دکمه سهند، کیف دودکمه بدون عطف و عطف‌دار و کیف‌های کشدار سهند از جمله این محصولات هستند که می‌توانید صفحه هر کدام را به طور جداگانه مشاهده و از بین آن‌ها انتخاب کنید.

همه تجهیزات سمیناری سهند که اینجا معرفی کردیم قابلیت چاپ نام و لوگوی سازمان شما یا هر تصویر و نوشته‌ای را که بخواهید، دارند. شما می‌توانید خواسته‌های خود را برای چاپ روی تجهیزات سمیناری سهند به ما انتقال دهید.

کیف مدیران سهند
کیف مدیران سهند
مطالب مرتبط