جامجله‌ای یا فایل باکس

جامجله‌ای فقط، جای مجله نیست

جامجله‌ای یا فایل باکس

جامجله‌ای ابزاری است ایده‌آل برای منظم کردن و منظم ماندن. جامجله‌ای یا فایل باکس فقط برای مرتب کردن مجلات و روزنامه‌ها نیست، همه‌جا از دفترکار گرفته تا کابینت آشپزخانه جامجله ای مصرف  دارد. شاید به خاطر همین کاربردهای فراوان است که این ابزار نام‌های دیگری هم دارد، مثلا ” زونکن لب کج”، “زونکن سه گوش” و ” جزوه دان”. در این مطلب شما را با بعضی از کاربردهای متنوع و متفاوت جامجله ای آشنا می‌کنیم.


۱٫ جامجله ای و میزکار

اگر میزکارتان در خانه یا محل کار پر شده است از انبوه کتاب و جزوه یا اوراق و اسناد مختلف،  با کمک جامجله ای می توانید در حداقل فضا، حجم وسیعی از اوراق یا کتاب ها را راحت دسته‌بندی کنید و هر زمان لازمشان داشتید بدون اتلاف وقت خیلی راحت آنها را پیدا کنید.

۲٫ جامجله ای در کمدها و کشوها

ساده‌ترین و بهترین روش برای نظم دادن به کمدها و کشوهای شلوغ و نامرتب استفاده از جامجله‌ای است. وسایل و چیزهای زیادی را می‌توانید با فایل

باکس سروسامان دهید، با این کار وسایلتان یک چیدمان منظم و زیبا پیدا می‌کنند.

۳٫ جامجله ای در آشپزخانه

از طبقات یخچال گرفته تا کابینت‌های آشپزخانه را با کمک جا مجله ای می‌توانید مرتب و منظم کنید، همچنین دستورات آشپزی، منوی رستوران ها و برگه‌های مختلف مربوط به امور خانه مثل لیست خرید، رسید شارژ یا قبوض مختلف خانه را می‌توانید در فایل باکس  قرار دهید.

۴٫ جامجله ای در انباری

اجناس و کالاهای مصرفی و وسایل و ابزارهای مختلف انباری خانه که نامرتب و پراکنده رویهم انباشته شده را با کمک چند جامجله ای دسته‌بندی و مرتب کنید.

۵٫ جامجله ای در کلاس

در محیط‌های آموزشی مثل مدرسه یا مهدکودک هم جامجله ای کاربرد دارد. فعالیت‌های مختلف دانش‌آموزی و همین‌طور ابزارهای آموزشی موردنیاز معلمان و دانش آموزان در این فایل باکس ها مرتب و منظم می‌شوند.

 ۶٫ جامجله ای در فروشگاه

فروشندگان لوازم مختلف می‌توانند با استفاده از جامجله ای، اقلام و کالاهای خود را بهتر عرضه کنند.

۷٫ جامجله ای و محیط پیرامون

ساختار جامجله ای این امکان را به ذهن‌های خلاق می‌دهد تا با استفاده از آنها وسایل جدید و زیبایی بسازند، مثلا جاکتابی یا میز یا جعبه کادو. همچنین برای پنهان کردن سیم‌ها و کابل‌هایی که در گوشه و کنار خانه وجود دارند، می‌توانید از جامجله ای به عنوان پوشش استفاده کنید.


شما چه استفاده‌های دیگری از جامجله ای پیشنهاد می‌کنید؟

مطالب مرتبط