هدیه تبلیغاتی

کدام محصول سهند را می‌توانید به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده کنید

کدام محصول سهند را می‌توانید به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده کنید

در بین لوازم تحریر، ملزومات اداری و تجهیزات سمیناری سهند، محصولات زیادی هستند که می‌توانند در کاربرد تبلیغاتی در سازمان‌ها وشرکت‌ها استفاده شوند.  اینجا تلاش کرده‌ایم دسته‌ای از محصولات سهند را معرفی کنیم که برای هدیه تبلیغاتی مناسب هستند.

البته این‌ها تنها محصولاتی نیستند که کاربرد تبلیغاتی دارند، ولی محبوب‌ترین و پرکاربردترین محصولاتی‌اند که پیشنهاد می‌دهیم.

کیف کشدار سهند؛ یک هدیه تبلیغاتی مناسب و به‌صرفه

کیف‌های کشدار سهند یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی هستند. این کیف‌ها بهترین ابعاد و خصوصییات را برای قرار دادن کاتالوگ و بروشورهای تبلیغاتی و لوازمی مثل کاغذ یادداشت و… را دارند. تنوع این محصول در بین محصولات مختلف سهند زیاد است و دست شما را در انتخاب رنگ و نوع باز می‌گذارد. کیف کشدار سهند شامل انواع SP، شفاف یا ترانس، متالیک، نئون، دیزاین و دنیم می‌شود.

می‌توانید لوگو و نام تجاری خود را روی کیف‌های کشدار سهند چاپ کنید و هدیه تبلیغاتی خود را با نام و نشان خود توزیع کنید.

کیف کشدار سهند هدیه تبلیغاتی باصرفه‌ای است. اگر مهمانان شما در موسسه، سمینار و همایشی، دانش‌آموز و دانشجو هستند، کیف کشدار بهترین انتخاب است. چون کیف کشدار برای حمل جزوه و کتاب هم مناسب است و بسیار به کار می‌آید. در صفحه این محصولات با خصوصیات آن‌ها بیشتر آشنا شوید.

کیف تک دکمه سهند؛ هدیه تبلیغاتی شکیل

اگر هدیه تبلیغاتی شما برای افرادی در جایگاهی بالا تهیه می‌شود، بهترین پیشنهاد ما به شما کیف تک دکمه سهند است.

کیف تک دکمه سهند هم قابلیت چاپ روی بدنه‌اش را دارد و می‌توانید متن تبلیغاتی یا لوگو و شعار خود را روی آن چاپ کنید. این کیف با عطف نیم سانتی‌متری حدود ۱۰۰ برگه A4 را در خود جای می‌دهد و برای قرار دادن کاتالوگ و بروشور تبلیغاتی و سی‌دی یا دیگر اقلام تبلیغاتی شما جا دارد.

در کیف تک‌دکمه سهند جیب تلقی مخصوصی برای قرار ادن کارت ویزیت شما تعبیه شده است. این محصول از جنسی مرغوب و باکیفیت است و هدیه‌ای شکیل برای تبلیغات برند تجاری شما محسوب می‌شود. اگر دریافت‌کنندگان هدیه ودیران و افراد رده بالا هستند کیف دکمه‌ دار سهند نسبت به پاکت دکوه دار و کیف کشدار انتخاب بهتری برای حمل کاتالوگ و نام و نشان تجاری شماست.

پاکت دکمه دار سهند؛ هدیه تبلیغاتی کاربردی

پاکت‌های دکمه دار سهند در کنار کاربردهای بسیار زیادی که دارند هدیه تبلیغاتی بسیار پرکاربردی هستند که در بسیاری از شرکت‌ها و سازمان ها استفاده می‌شوند. می‌توانید روی بدنه پاکت‌ها لوگو، شعار تبلیغاتی و نام خود را چاپ کنید و کاتالوگ، بروشور، کارت ویزیت، خودکار، برگه یادداشت، مجله، کتابچه و چیزهایی از این قبیل را در آن قرار دهید و به عنوان هدیه تبلیغاتی توزیع کنید.

کیف مدیران سهند؛ هدیه‌ تبلیغاتی ارزشمند

کیف مدیران سهند محصول ارزان قیمتی نیست و می‌تواند هدیه تبلیغاتی نفیسی باشد که شما برای مشتریان خاص خود، مدیران و افراد با رتبه و جایگاه بالا استفاده می‌کنید. این کیف می‌تواند حامل کاتالوگ و دیگر هدایای تبلیغاتی شما باشد و به عنوان هدیه فرستاده شود.

از این کیف می‌توان به عنوان یک کیف دستی در هر رتبه و مقامی استفاده کرد و برای سر کار بردن، بسیار مناسب و جادار است.

درباره خصوصیات هر یک از این محصولات در صفحه آن‌ها بیشتر بخوانید.

مطالب مرتبط