جامجله ای تاشو

5 دلیل خرید جامجله ای تاشو برای مدیران

شاید احمقانه به نظر برسد که چطور می‌شود با خرید یک شئ، اطرافمان را منظم کنیم. به هر حال برای شروع باید از یک جایی پیش رفت. می‌توانید نقطه ابتدایی مرتب کردن اطرافتان را بگذارید، خرید جامجله ای! جامجله ای به شما کمک می‌کند از یک جایی شروع کنید. احتمالاً خیلی برایتان پیش آمده که کلی کاغذ و اوراق و مدارک دور و برتان بوده و وقتی به یک مورد خاص نیاز داشتید نمی‌توانستید آن را پیدا کنید. یا تقسیم‌بندی و سپس دسته‌بندی اوراق مهم کار ساده‌ای نیست اگر نظمی برایش نداشته باشید و ندانید می‌خواهید کجا قرارشان بدهید. ما قرار است در این مطلب، چاره کارتان را به شما معرفی کنیم. این شما و این جامجله ای سهند!

جامجله ای چیست؟

سؤالمان سؤالی جالبی است. احتمالاً بگویید خودتان میدانید جامجله ای چیست چرا که از نامش پیداست. اما باید به شما بگوییم جامجله ای فقط یک جامجله ای نیست. تا همین حالا نزدیک به 3 بار نامش را آورده‌ایم و دلیلش تنها و تنها اهمیت بالای این محصول است. اول این را بگوییم که حدستان درباره کارایی این محصول درست است. شما می‌توانید از آن به عنوان دکوری‌ای بسیار زیبا در سالن پذیرایی خانه‌تان یا دفتر کارتان استفاده کنید و درون آن مجله بگذارید. اما باید بگوییم فقط همین‌ها نیست. کارکردهای دیگری هم وجود دارد که این محصول برایتان خواهد داشت و مفصل درباره آن‌ها نیز برایتان خواهیم گفت. از مزیت‌های جامجله ای سهند همین را بگوییم که به صورت ایستاده می‌باشد و همین ایستاده بودنش امکان‌های بسیار زیادی به مصرف کننده می‌دهد.

جامجله ای چیست؟

 

کاربرد جامجله ای

حالا می‌رسیم به کاربرد جامجله ای! درواقع کاربردهای مختلفی که دارد. شما می‌توانید از این محصول به عنوان زونکن استفاده کنید. یعنی می‌توانید درون آن مدارک مهمی قرار دهید که همیشه دم دستتان باشند. یا می‌توانید آرشیوی شخصی از مجلات مورد علاقه‌تان تشکیل دهید و باز هم بگذارید نزدیک خودتان. علاوه بر این می‌توانید پوشه و برگه یا پرونده و هر چیزی که مربوط به کارتان است را هم درون این جامجله ای قرار بدهید. جایی دارد که می‌توانید روی آن برچسبی بزنید و بنویسید در این بخش چه چیزهایی را نگهداری می‌کنید. این همه از دلایلی است که باید جامجله ای بخرید. با چنین کاری به راحتی می‌توانید به هر چیزی که پیش از این باید روی هم می‌چیدید، دسترسی داشته باشید و هر زمانی که خواستید آن را بردارید و استفاده کنید. شما می‌توانید به‌تنهایی آن را روی میز قرار بدهید و تنوع رنگش هم به شما امکان این را می‌دهد تا دسته‌بندی جداگانه‌ای برای مدارک مختلفتان در نظر بگیرید. مثلاً زرشکی برای پرونده‌ها و سرمه‌ای برای نامه‌ها!

کاربرد جامجله ای

انواع جامجله ای

جامجله ای سهند در انواع مختلفی تولید می‌شود که می‌توانید بسته به نیازتان آن را تهیه کنید.

  • جامجله ای تاشو مدیران تک خانه
  • جامجله ای تاشو مدیران دو خانه
  • جامجله ای تاشو مدیران سه خانه

این تعداد خانه‌هایی که نوشتیم به این معناست که چقدر گنجایش جداگانه و مجزایی دارند. مثلاً در آن موردی که سه خانه است شما امکان قرار دادن سه دسته‌بندی مختلف از مجلات یا پرونده را دارید. همچنین اگر برایتان مهم است که جداگانه باشند می‌توانید چند جامجله ای تک خانه بخرید و کنار یکدیگر قرار دهید و سپس درون آن هر آن چیزی که می‌خواهید بگذارید. دسته‌بندی برای خودتان ساده‌تر خواهد شد و ساده‌تر به آن چیزی که می‌خواهید می‌رسید.

انواع جامجله ای

همه چیز باید منظم باشد!

شاید عجیب به نظر برسد ولی تحقیقات و مطالعات زیادی روی کار کارمندان درون شرکت انجام شده و همه‌شان تصدیق کردند که کارمندانی که اتاق یا محیط کاری منظمی دارند، راندمان کاری‌شان به مراتب بالاتر از کسانی است که به اطرافشان بی‌اهمیت هستند. اگر برایتان مهم است کاری که می‌کنید به درستی انجام شود و کیفیت مطلوبی داشته باشد، پیشنهاد می‌کنیم همین حالا نگاهی به میز کارتان بیندازید و ببینید چه چیزهایی وجود دارند که امکان مرتب کردنشان هست. اگر پرونده‌های مختلفی روی میزتان تلنبار شده یا مجلات مختلفی دارید که دلتان می‌خواهد در دفتر کارتان باشند و هر از گاهی وقتی سرتان خلوت شد، نگاهی به آن‌ها بیندازید، بهتر است سراغ جامجله ای بروید. هر رنگی که بخواهید هم وجود دارد که با استفاده از این رنگ‌ها می‌توانید مطابق اتاق کارتان انتخاب کنید و از شیک بودنش به هیچ عنوان نکاهید.

جامجله ای سهند

در خرید این محصول تردید نکنید.

چرا؟ چون اتاق کارتان نیاز به مرتب شدن دارد! چون می‌توانید با آن سر و شکل تازه‌ای به سالن پذیرایی خانه‌تان بدهید! چون می‌توانید از آن برای دسته‌بندی پرونده‌های مختلفی که زیر دستتان می‌آید، استفاده کنید! و چون های بسیار زیاد دیگری که وجود دارند و هرکدامشان مصداق این هستند که چرا باید جامجله ای بخرید. برای داشتن این محصول با ارزش تنها کافی است وارد بخش فروشگاه اینترنتی سهند شوید و از آن جا رنگ مورد علاقه‌تان را انتخاب کنید و سفارش دهید. در فاصله زمانی بسیار کوتاهی، این محصول برایتان ارسال خواهد شد و می‌توانید به سرعت پروسه منظم ساختن اطرافتان را آغاز کنید و از بالا رفتن کیفیت زندگی‌تان، لذت ببرید. چه چیزی از این بهتر؟

جامجله ای چیست؟

مطالب مرتبط