دفتر مشق ساده

بهترین قیمت دفتر مشق ساده را از کجا پیدا کنیم؟

از کجا دفتر مشق ساده را با بهترین قیمت خریداری کنیم

دفتر مشق ساده، یکی از لوازم تحریر پر کاربرد است که در تمامی دوران تحصیل، از مدرسه تا دانشگاه مورد استفاده قرار می گیرد. در هر مقطعی از تحصیل که باشید به تعدادی دفتر مشق ساده نیاز خواهید داشت. در طول سال تحصیلی ممکن است برای برخی دروس مجبور باشید چند مرتبه دفتر مشق بخرید. بنابراین، یافتن بهترین قیمت دفتر مشق ساده بسیار مهم است. قیمت دفتر مشق ساده به چه مواردی بستگی دارد؟ بهترین قیمت دفتر مشق ساده را از کجا می توان پیدا کرد؟ با ما همراه باشید تا پاسخ این سوالات را در اختیارتان قرار دهیم.

دفتر مشق ساده

قیمت دفتر مشق ساده به چه مواردی بستگی دارد؟

در ساده ترین حالت می توان گفت، قیمت دفتر مشق ساده به سه چیز بستگی دارد:

  • جلد دفتر
  • نوع کاغذ دفتر
  • نحوه ی صحافی دفتر

خرید دفتر مشق

هر سه مورد بالا می توانند عوامل تعیین کننده ای در قیمت دفتر مشق ساده باشند. اینکه دفتر مشق ساده ی انتخابی شما جلدی از جنس پلاستیک فشرده داشته باشد یا مقوا و یا  حتی از جنس چرم ساخته شده باشد، تفاوت فراوانی قیمت نهایی دفتر ایجاد خواهد کرد. نوع کاغذی که در ساخت دفتر استفاده می شود نیز به همین شکل در کیفیت نهایی و قیمت دفتر مشق ساده تاثیر خواهد داشت. صحافی سیمی، چسبی، منگنه ای و غیره نیز در تعیین قیمت نهایی دفتر مشق ساده موثر خواهند بود.

دفتر مشق ساده

قیمت در کنار کیفیت معنا خواهد داشت!

درست است که همیشه پیدا کردن قیمت پایین تر برای خرید جذاب به نظر می رسد. اما قیمت پایین همیشه در کنار کیفیت بالا است که معنا پیدا خواهد کرد. قیمت دفتر مشق ساده نیز از این قاعده مستثنی نیست. هنگامی که می خواهید یک دفتر مشق ساده ارزان قیمت بخرید، اگر فقط به قیمت پایین دفتر توجه داشته باشید، به احتمال زیاد در نهایت دفتر مشقی خواهید داشت که صحافی خوبی ندارد، جنس و کیفیت کاغذ داخل آن بسیار پایین است و جلد دفتر به قدری نازک و بی کیفیت است که به سرعت پاره می شود. شما قرار است از دفتر مشق همانند یک کالای مصرفی و به صورت روزانه استفاده کنید. بنابراین بسیار مهم است که دفتر، تا آخرین برگه ی خود صحیح و سالم باقی بماند.

دفتر مشق ساده

بهترین قیمت دفتر مشق ساده در بهترین فروشگاه اینترنتی

اگر قصد خرید دفتر مشق دارید و به دنبال بهترین قیمت هستید، پیشنهاد می کنیم سری به فروشگاه اینترنتی سهند بزنید. سهند به عنوان یکی از تولید کنندگان معتبر و قدیمی ایرانی در زمینه لوازم التحریر، همواره با بهره گیری از تجهیزات به روز و مواد اولیه ی درجه یک، دست به تولید بهترین لوازم تحریری کرده است. قیمت دفتر مشق ساده سهند با توجه به کیفیتی که ارائه می دهد، در مقایسه با دیگر رقبایش بسیار مقرون به صرفه تر و ارزان تر است. انواع دفتر مشق های سهند که می توانید انتخاب کنید:

دفتر مشق وزیری: این ابعاد از دفتر مشق، متداول ترین سایز است که برای نوشتن جزوه و مشق مورد استفاده قرار می گیرد. دفتر مشق های وزیری سهند با طرح جلدهای متفاوت، از جمله پلاستیک فشرده، مقوایی اکلیلی، سوپر کلاس و غیره تولید می شوند.

دفتر مشق A4 فنر از بغل: اگر به دفتر مشق های ساده بزرگ علاقه مند هستید، دفتر مشق ساده A4 فنر از بغل برای شما مناسب خواهد بود. صحافی این دفترها به گونه ای است که فنر آن ها درست مانند دفترهای وزیری از بغل آن ها (به دلیل فونت فارسی در سمت راست) قرار دارد.

دفتر مشق A4 فنر از بالا: این نوع دفتر مشق ساده ی سهند، بسیار شبیه به دفتر مشق ساده فنر از بغل است با این تفاوت که فنر آن در بالای صفحه قرار می گیرد. در این صورت، نوشتن برای فرد می تواند بسیار ساده تر انجام شود. چرا که ممکن است در مدل های فنر از بغل و در هنگام نوشتن های طولانی، دست فرد در برخورد با فنرها دچار درد و آسیب شود. دفتر مشق های ساده ی سهند، تنوع بسیار بالایی دارند. می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی سهند، انواع متنوع دفتر مشق و قیمت خرید آن ها را مشاهده نمایید.

مطالب مرتبط