painting office

5 راز دفتر نقاشی بزرگ دخترانه که نمیدانستید!

معرفی دفتر نقاشی بزرگ دخترانه

نقاشی کردن، یکی از فعالیت های بسیار مهم در هر دوره ای از زندگی، خصوصاً سال های ابتدایی تحصیل است. برای نقاشی کردن، اولین چیزی که لازم دارید، یک کاغذ و تعداد مداد برای کشیدن است. دفتر نقاشی، یکی از لوازم تحریر مهم است که در دوران تحصیل در مدرسه، تقریباً برای تمامی رشته ها و در دوران تحصیلات دانشگاه برای رشته های طراحی و معماری دارای اهمیت است. دفتر نقاشی انواع مختلف دارد که بر اساس نوع صحافی، نوع کاغذ، سایز و طرح جلد دسته بندی می شوند. در این مقاله می خواهیم کمی در مورد دفتر نقاشی بزرگ دخترانه با شما صحبت کنید. 5 راز مهمی که می خواهیم در مورد دفتر نقاشی بزرگ دخترانه بدانیم، عبارت است:

 1. ارتباط ابعاد دفتر نقاشی با پرورش خلاقیت
 2. جنس کاغذهای دفتر نقاشی بزرگ
 3. صحافی دفتر نقاشی بزرگ
 4. جلد دفتر نقاشی بزرگ
 5. اهمیت خرید دفتر نقاشی بزرگ دخترانه

1. دفتر نقاشی بزرگ، خلاقیت شما را بیشتر پرورش خواهد داد!

ممکن است تعجب کنید، اما بزرگ بودن صفحات دفتر نقاشی تأثیر مستقیمی بر روی میزان پرورش خلاقیت خواهد داشت. دفتر نقاشی بزرگ دخترانه سبب می شود تا فرد برای کشیدن نقاشی خود، فضای بیشتری در اختیار داشته باشد تا آن چه در ذهن خود دارد را بر روی کاغذ پیاده کند. همانطور که می دانید، نقاشی، یکی از راه های رایج در بیان افکار و احساسات است. احتمالاً می گویید این مسئله فقط در مورد نقاشان بزرگ صدق می کند. اما به هیچ عنوان اینگونه نیست.

طبق تحقیقات فراوانی که در زمینه های مختلف پرورش خلاقیت در کودکان و نوجوانان انجام شده است، نقاشی کشیدن در کودکان به طور معمول با یک بارش فکری همراه است. محققان بسیاری بر این باورند که به کمک بررسی های مرتبط با این بارش فکری در کودکان می تواند ذهنیت آن ها و تفکری که در آن لحظه به خصوص دارند را بررسی نمود. بنابر همین مسئله، هرچه فضای بیشتری در اختیار داشته باشیم، انتقال تفکر به کاغذ بیشتر خواهد بود. به همین سبب، دفتر نقاشی بزرگ دخترانه یا پسرانه، می تواند یک انتخاب خود برای پرورش خلاقیت باشد!

painting office

2. کاغذهای دفتر نقاشی بزرگ دخترانه باید از چه جنسی ساخته شوند؟

دفتر نقاشی در انواع مختلفی تولید می شود که هر کدام به هدفی ساخته شده اند. به عنوان مثال، یک دفتر نقاشی که برای نقاشی با آبرنگ مورد استفاده قرار می گیرد کاغذهای ضخیم تری نسبت به دفتر های نقاشی مخصوص نقاشی با مداد رنگی  دارند. به طور کلی، دفتر نقاشی را به وسیله کاغذهایی از جنس های زیر می سازند:

 • کاغذ معمولی
 • کاغذ کارتریج
 • کاغذ آبرنگ
 • کاغذ مرطوب
 • کاغذ کرافت
 • کاغذ مشکی
 • و …

تفاوتی ندارد، دفتر نقاشی بزرگ دخترانه باشد یا پسرانه، در هر صورت می تواند با استفاده از یکی از انواع کاغذ هایی که گفتیم ساخته شود. دفترهای نقاشی که برای مصارف دانش آموزان تولید می شود، معمولاً با استفاده از کاغذ معمولی تولید می شوند.

3. صحافی دفتر نقاشی بزرگ دخترانه چگونه است؟

بدون توجه به اینکه دفتر نقاشی بزرگ دخترانه باشد یا پسرانه، صحافی آن می تواند به صورت چسبی، سیمی، منگنه یا دوخت انجام شود. البته باید گفت برای دفتر نقاشی بزرگ، بهترین گزینه صحافی، مدل سیمی است. چرا که در صحافی سیمی، دفتر نقاشی به طور کامل و 180 درجه باز می شود و نقاشی کردن درون آن ها بسیار راحت تر خواهد بود. با این وجود، انواع مختلف صحافی برای تولید دفتر نقاشی بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد که هر کدام، طرفداران خاص خود را دارند.

خرید دفتر نقاشی

1. جلد دفتر نقاشی بزرگ دخترانه چه اهمیتی دارد؟

اگر می خواهید دفتر نقاشی بزرگ دخترانه بخرید، احتمالاً در دسته افرادی هستید که اهمیت ویژه ای برای طرح روی جلد دفتر نقاشی قائل هستید. اجازه دهید در یک جمله برایتان خلاصه کنم، شما بهترین کار ممکن را می کنید، چرا که طرح روی جلد دفتر نقاشی، تاثیر مستقیمی بر روی ناخودآگاه شما خواهد گذاشت. اگر قصد خرید دفتر نقاشی بزرگ برای کودک خود دارد، باید بدانید که کودکان تا سنین ابتدایی دوران تحصیلی، الگو برداری شخصیتی بسیاری از روی تصاویر اطرافشان خواهند کرد. پس اگر می خواهید برای دختر یا پسر خود یک دفتر نقاشی با طرح یک شخصیت کارتونی خریداری کنید، ابتدا توجه داشته باشید، پیام پنهانی و آموزنده کارتون برای کودک شما چیست و سپس اقدام به خرید کنید.

1. اهمیت خرید دفتر نقاشی بزرگ دخترانه

با جمع بندی خلاصه و کوتاه مواردی که پیش تر ذکر کردیم، متوجه می شویم، خرید دفتر نقاشی بزرگ برای دختران، پسران و یا حتی خودتان می تواند در پرورش خلاقیت، استعداد یابی، راحتی در طراحی و در نهایت الگو برداری های شخصیتی تاثیرگذار باشد. بنابراین با خرید یک دفتر نقاشی بزرگ دخترانه، پسرانه یا اسپورت، می توانید قدم بزرگی در جهت تعلیم و تربیت خود و فرزندتان ایفا کنید. انواع دفتر نقاشی بزرگ دخترانه را می توانید در فروشگاه اینترنتی سهند مشاهده کرده و در صورت نیاز اقدام به خرید یک دفتر نقاشی بزرگ با کیفیت نمایید.

مطالب مرتبط