بلاگر برای نوجوانان

5 ایده بلاگری برای نوجوانان

بلاگری برای نوجوانان

در دنیا امروز ، با توجه به مزایای بلاگری و درآمد بسیار زیاد آن این شغل برای بسیاری از نوجوان ها و جوان ‌ها از جذابیت زیادی برخوردار است؛ اما خواستن به تنهایی کافی نیست و باید به اندازه کافی ایده برای بلاگر شدن داشته باشید. برای رسیدن به مقصد و هدف باید تلاش کرد و اولین گامی که در این زمینه می‌توان برداشت این است که با ایده های بلاگری جذاب آشنا شوید. در این مقاله ما سعی داریم با طرح ایده بلاگری برای نوجوانان شما را در رسیدن به هدف خود همراهی کنیم.

بلاگر کیست؟

توضیحات اغلب نادرستی در باب ایده برای بلاگر شدن و اینفلوئنسر مارکتینگ در اینستاگرام وجود دارد. بعضی افراد این طور فکر می‌کنند که هرکس حضوری فعال در اینستاگرام دارد یا فالوئرهایش زیاد هستند ، بلاگر محسوب می‌ شود. در حالی که این تصور اشتباه است و بلاگر با توجه به حرفه، تخصص یا فنی که در آن مهارت دارد ، می تواند تولید محتوا ‌‌‌انجام ‌دهد. این شخص در مورد رشته تخصصی خود نظر تخصصی می‌دهد، کالاها را به دیگران معرفی ‌‌‌می‌کند یا مردم را به انجام کارهایی ترغیب ‌‌‌می‌کند.
اگر عکاس هستید و عکس‌‌‌های‌ خود را در اینستاگرام به اشتراک می‌گذارید و در باره صحنه آن یا چگونگی خلق آن عکس قلم می زنید ، شما به عنوان عکاس در حیطه تخصصی خود تولید محتوا انجام می‌دهید و منتشر می‌کنید. بنابراین بدین ترتیب می توان گفت که یک بلاگر و یک ایده برای بلاگر شدن دارید. اما بلاگرها لزوما عکاس نیستند و می‌توانند در حیطه‌های متنوع تولید محتوا کنند. به طور کلی، یک بلاگ شخصی است که در اینستاگرام به نوآوری و نوشتن و نکته‌‌‌های کوچک برای جذب مخاطب می‌پردازد.

بلاگر ها را به چند دسته می توان تقسیم کرد؟

با توجه به ایده های بلاگری و نوع محتوا و تعداد فالوئرها ، بلاگر ها به چند دسته تقسیم ‌می‌شوند. برخی از آن‌ها میلیون ها مخاطب دارند و برخی هم اینفلوئنسر های کوچک و خرد هستند یعنی فقط برای چندین هزار نفر تولید محتوا انجام می‌دهند. وجود بلاگرها و اینفلوئنسرها برای محتوای متنوع شبکه‌‌‌های اجتماعی اجتناب‌ناپذیر است. بیشتر بلاگرها روی یک موضوعی خاص متمرکز می‌شوند و درباره آن تولید محتوا می‌کنند. دسته بندی‌‌‌های متنوعی نیز برای انواع بلاگرها وجود دارد که بر اساس ایده هایی که برگزیده اند دسته بندی شده اند. این هم 5 گروه از بلاگر ها و 5 ایده بلاگری برای نوجوانان:

1. بلاگر های کمال گرا

این گروه از بلاگر ها افرادی هستند که زمان بسیار زیادی صرف تولید عکس و فیلم می‌کنند. تقریبا با قاطعیت می‌ توان گفت تمام بلاگر ها این کار را انجام می‌ دهند اما کمال‌گرا ها به زمینه و موضوع خاصی تعهد دارد و به بهترین شکل آن را به اجرا درمی‌آورند. صفحه این بلاگرها از هر لحاظ بی‌عیب است. رنگ و نور عکس‌‌‌ها به خوبی اجرا شده است. آرایش آن‌ها متناسب است و حتی لباس‌‌‌ خود را هم با توجه به موضوع انتخاب می‌‌کنند.

بلاگر برای نوجوانان

2. بلاگر های عاشق سفر

بهترین ایده برای بلاگر شدن سفر کردن و عکاسی در است. کسانی هستند که به کشف مکان‌های جدید علاقه دارند و همیشه در سفرند و اینان معمولا در بلاگری از موفق ترین ها هستند. صفحه‌‌‌ بلاگرهای سفر و ماجراجویی را اغلب شما دیده‌اید. وقتی وارد صفحه‌‌‌های آن‌ها ‌می‌شوید، عکس‌‌‌ها زیبایی را از شهرها و کشورهای مختلف تماشا می‌کنید و حس ‌می‌کنید که آن‌ها بیشتر وقت خود را در سفر هستند. آن افراد از اماکن تاریخی و طبیعت زیبا عکس می‌گیرند و در شبکه‌‌‌های اجتماعی‌‌شان به اشتراک می‌گذاردند.

3. بلاگر های جذاب یا اینفلوئنسرها

این گروه از بلاگر ها اغلب زندگی جذابی دارند یا آن را بدین ترتیب در صفحه مجازی خود نشان می دهند. زندگی آنان به گونه ای باید باشد که انگار در زندگی شخصی‌‌ هیچ مشکلی ندارند. بلاگر‌هایی که به نمایش مدل‌‌‌های لباس، انواع لوازم آرازیش و یا مسائل مرتبط با خانم‌ها علاقه دارند در این دسته جای می‌گیرند. این بلاگر ها معمولا فالوئرهای زیادی دارند، به همین دلیل کالاهای مختلف را تبلیغ می‌کنند. آن ها در فروشگاه‌‌‌های مختلف خرید می‌کنند، لباس‌‌‌های مختلف می‌پوشند و در اینستاگرام به اشتراک می‌گذاراند. این بلاگرهای جذاب اینفلوئنسرها نامیده می‌شوند. اگر به دنبال تست کردن وسایل جدید و گران قیمت هستید این حوزه بهترین ایده برای بلاگر شدن است. در ادامه با تنوعی از ایده برای بلاگری (ایده های بلاگری) همراه ما باشید.

4. بلاگرهای باهوش

این قشر از بلاگرها از هشتگ‌‌‌های بسیاری استفاده می‌کنند و در تلاشند که افراد خوب را هم دنبال کنند. کیفیت محتوای آن‌ها متوسط است و تصاویر آن چنان جذابی به اشتراک نمی‌گذارند. آن‌ها متعهد به موضوع خاصی نیستند و از طریق موضوع‌‌‌های مختلفی تولید محتوا انجام می‌دهند. این بلاگرها به صفحه اینستاگرام‌‌شان متعهد هستند..

5. بلاگر های جنجالی

این دسته از بلاگرها به دلیل محتواهایی که تولید می‌کنند، تبدیل به اشخاص جنجالی می‌شوند. فمینیست‌‌‌ها، فعالان حوزه‌‌‌های مختلف مانند محیط‌زیست، هنرمندان پرحاشیه، آن‌هایی که آثار ساختارشکنی تولید می‌کنند و تابوها را می‌شکنند و همچنین فعالان اجتماعی را می‌توان در این گروه قرار داد.
دیگر ایده های بلاگری برای نوجوانان عبارتند از: بلاگر تخصصی، بلاگر گیم، بلاگر موسیقی، بلاگر سریال، بلاگر فیلم و …

برای تهیه لوازم تحریری مورد نیاز خود و خرید به فروشگاه اینترنتی سهند مراجعه کنید.

مطالب مرتبط