دانش آموزان

5 ایده برای خرید جایزه برای دانش آموزان

چند نوع جایزه برای دانش آموزان

برای کمک به شما در خرید جایزه برای دانش­آموزان، جایزه­هایی که آنها دوست دارند، ما با دانش­آموزان و فارغ التحصیلان اخیر در مورد آنچه در لیست خواسته های آنها قرار دارد صحبت کردیم – از جمله وسایل و ابزارهایی که هر روز از آنها استفاده می کنند، اقلامی که زندگی آنها را کمی راحت تر می کند و اقلام هنری­ای که به صورت محلی ساخته شده­اند (اما در اینستاگرام فروخته می شوند). این­جا 5 ایده از ایده­های بسیار برای خرید جایزه برای دانش آموزان را بررسی می­کنیم.

  1. برای دانش آموزانی که عاشق مطالعه هستند: اشتراک ماهانه مجله و کتاب

با اشتراک باشگاه کتاب یا اشتراک ماهانه­ی یک مجله، به­عنوان یکی از گزینه های خرید جایزه برای دانش آموزان، فرزند خود را به مطالعه تشویق کنید. با اشتراک در یک کتابخانه یا باشگاه کتاب و اشتراک مجله برای بچه ها و نوجوانان، هر ماه کتاب های جدید برای آن ها می خرید یا مستقیماً مجله را درب منزل خود تحویل می گیرید. باشگاه مناسب برای کودک خاص خود را انتخاب کنید – کتابهای رومیزی ، کتابهای تصویری یا کتابهای فصل – و آماده کاوش در دنیای فرح بخش ادبیات کودکان شوید.

دانش آموزان

  1. برای دانش آموزان در حال حرکت: دوچرخه

دوچرخه همیشه یکی از گزینه های محبوب خرید جایزه برای دانش آموزان است، هم آن ها را سریع به کلاس هایشان می رساند، هم برای سلامتی­شان مفید است و هم اوقات فراغتشان را پر می کند. آن ها محبوب تعطیلات هستند، نه تنها رنگهای متنوعی دارند ، بلکه استفاده از آن ها بسیار آسان و لذت بخش است. می توانید دوچرخه ی دانش آموزان را با بوغ و چراغ مجهز کنید که در راه دچار مشکل نشوند، و می توانید دوچرخه­شان را با چراغ هایی که در حین پازدن روشن می شوند نیز تزئین کنید.

  1. برای دانش آموزان شکمو: ظرف غذا

بسیاری از دانش آموزان، مثل روزگاران قدیم با خود تغذیه به مدرسه نمی برند؛ دلیلش می تواند خیلی چیزها باشد، مثل حرفه ای شدن بوفه ها و گسترش فست فودها در سرتاسر شهر. اما اگر فرزند شما شکمو و خوش خوراک است، یکی از بهترین گزینه ها برای خرید جایزه برای دانش آموزان یک ظرف غذا در اندازه ی مناسب است. امروزه ظروف محافظ و حمل کننده ی غذا تنوع بسیاری دارند و حتی می توانید ظرفی تهیه کنید که دمای غذا را حفظ کند. به این ترتیب فرزند شما هیچ وقت در مدرسه گرسنه نخواهد بود. (اما مراقب باشید که بیشتر تغذیه ی مقوی و سوخت رسان برایش بگذارید.)

  1. برای همه ی دانش آموزان: کلاس های خارج از مدرسه

بسیار خوب ، این شاید دقیقاً جایزه ی مورد علاقه ی کودکان نباشد، اما تدریس خصوصی و خارج از مدرسه ممکن است بهترین ایده برای خرید جایزه برای دانش آموزان باشد. شاید او به مباحث نظری و فلسفی علاقه دارد. شاید دوست دارد نقاشی بکشد. شاید به نواختن یک ساز موسیقی علاقه مند است. شاید به اعداد و ارقام علاقه دارد و می خواهد اقتصاد بداند. آمار ثابت می کند که او با آمادگی و شناخت توانایی های خود می تواند در کنکور و  امتحانات ورودی نمرات بهتری بگیرد، یک کلاس اضافه و خارج از مدرسه می تواند در این راه کمک شایانی بکند. به علاوه، همیشه بهتر است که دایره ی دوستان بچه ها به خارج از مدرسه و در حوزه های مختلف گسترش یابد.

  1. برای همه ی دانش آموزان: ورزش

همانند مورد قبلی، این مورد نیز شاید یکی از موارد غیرمنتظره ی این لیست برای خرید جایزه برای دانش آموزان باشد، اما نیازی به گفتن ندارد که ورزش چه نقش کلیدی و مهمی در سلامتی همه ی ما ایفا می کند. مشارکت در ورزش مزایای زیادی دارد، و همه آنها فیزیکی نیستند. وقتی صحبت از کودکان و نوجوانان می شود، ورزش کردن می تواند به ایجاد عادات و مزایای سلامتی کمک کند که تا بزرگسالی ادامه می یابد. فعال ماندن از طریق فعالیت بدنی و ورزش فواید زیادی برای بدن دارد. برخی از این مزایا شامل افزایش آمادگی قلبی عروقی، سلامت استخوان، کاهش خطر چاقی، بهبود خواب و هماهنگی و تعادل بهتر است. مشارکت در ورزش بیش از آمادگی جسمانی مهم است. ورزش کردن اغلب به معنای عضویت در یک تیم است و این باعث می شود مهارت ها در طیف وسیعی از زمینه ها تقویت شود. کودکان علاوه بر یادگیری تمام تکنیک های مربوط به این ورزش، می توانند مهارت های زندگی خود را نیز توسعه دهند. انجام ورزش های گروهی همکاری و به اشتراک گذاری، انعطاف پذیری، تعیین هدف و ایجاد روابط را تشویق می کند. یادگیری از دست دادن نیز یک مهارت مهم است که اغلب از طریق ورزش آشکار می شود. بنابراین آموختن یک ورزش و انجام مرتب آن می تواند بهترین هدیه برای فرزندانتان باشد.

اگر مایل به خرید جوایز ارزنده برای دانش‌آموزان خود هستید حتما به فروشگاه اینترنتی سهند سری بزنید تا محصول مورد علاقه‌ی خود را بیابید.

مطالب مرتبط