7 ویژگی شیلد صورت کودک، ابزار محافظت از فرزندا‌‌ن‌تان

شاید اگر چندین ماه پیش به شما می‌گفتند که قرار است در طول ماه‌های آینده هرکجا که می‌روید، ماسک به صورت بزنید و دستکش به دست کنید، باورتان نمیشد؛ اما امروز در وضعیتی قرار داریم که نی‌توان نسبت به استفاده از ماسک بی‌توجه باشیم. جدای از اینکه باید مراقب سلامتی خودمان باشیم، فرزندان‌مان برایمان در اولویت بالاتری قرار دارند. یکی از ابزارهای محافظت از آن‌ها در برابر ویروس کرونا، در کنار ماسک و دستکش، شیلد صورت کودک است. در این مقاله قصد داریم تا شما را با ویژگی‌های یک شیلد محافظ صورت کودک استاندارد آشنا کنیم:

معرفی شیلد محافظ صورت کودک

یک شیلد صورت کودک از صورت فرزند شما به طور کامل محافظت خواهد کرد. این شیلدها به شکلی کارآمد با یک لایه نفوذناپذیر طلقی و حائل محافظ، جلوی برخورد قطرات و ترشحات ناشی از عطسه، سرفه یا تنفس شخص بیمار حامل ویروس به صورت را می‌گیرند، اجازه نزدیک شدن گردوغبار و آلودگی به صورت را نداده و از آسیب رسیدن به پوست صورت فرزندتان در مواجهه با نور مستقیم خورشید هم جلوگیری می‌کنند.

شیلد محافظ صورت کودک

این شیلدها در برابر صورت‌ بخار ایجاد نمی‌کنند و جریان هوا به راحتی در فاصله‌شان با صورت برقرار خواهد بود. یک شیلد محافظ صورت کودک جلوی دید فرزندان را نخواهد گرفت و برایش مانعی ایجاد نخواهد کرد.

ویژگی‌های شیلد صورت کودک

 1. یک شیلد محافظ صورت کودک به اندازه کافی بزرگ هست که نگذارد از روبرو و اطراف ترشحات حامل ویروس به صورت نزدیک شوند.
 2. یک شیلد صورت کودک بدون اینکه جلوی دید فرزندتان را بگیرد، می‌تواند از صورت‌شان دربرابر ترشحات بزاقی، گردوغبار، آلودگی و ویروس کرونا محافظت کند.
 3. یک شیلد محافظ صورت کودک از مواد شفاف ساخته شده، بخار ایجاد نمی‌کند و تمیز کردنش آسان است.
 4. این شیلدها طوری طراحی شده‌اند که طلق آن‌ها را می‌توان جدا کرد.
 5. برای فعالیت‌های خارج از منزل کاملاً مناسب و ایده‌آل هستند.
 6. به راحتی می‌توان چندین بار از این شیلد صورت کودک استفاده کرد؛ مقرون به صرفه بوده و می‌شود آن را با آب شست یا با پارچه‌ تمیز و الکل پاک کرد.
 7. در طرح و رنگ‌های متنوع و بچگانه تولید می‌شوند.

مشخصات فنی یک شیلد محافظ صورت کودک

در ادامه قصد داریم تا شما را با مشخصات فنی یک شیلد محافظ کودک استاندارد آشنا کنیم:

 1. جنس: ویژگی‌های جنس این نوع شیلدها: ساخته‌شده از پلی‌اورتان ترموپلاستیک (TPU)، دوستدار پوست صورت، بدون مواد شیمیایی مضر برای صورت، سبک و قابل تنفس و با قابلیت حمل آسان.
 2. ظاهر: دارای تنوع رنگ و طرح‌های متناسب با سلیقه دختران و پسران که می‌توانند آن را با لباس‌ها و سایر وسایل‌شان ست کنند و مطابقت دهند.
 3. اندازه: متناسب با اندازه دور سر بین 40 تا 54 سانتی‌متر بوده و برای دختران و پسران بین سه تا سیزده سال بسیار مناسب می‌باشد.
 4. محل استفاده: این شیلد محافظ صورت کودک را فرزندان‌تان می‌توانند در هر کجا که بخواهند همچون سفرهای داخلی (به علت شرایط کرونا)، باغ وحش، پارک، ساحل، دوچرخه‌سواری، کمپینگ، پیاده‌روی، ماهیگیری و… به صورت بزنند و از آن استفاده کنند.

شیلدهای محافظ پیش از کرونا

لازم به ذکر است، که از این نوع شیلدها پیش از شیوع همگانی کووید-19 در دندانپزشکی، سایر حرفه‌های مرتبط با پزشکی و علوم آزمایشگاهی و جهت محافظت از صورت در حین فعالیت‌های مرتبط استفاده می‌کردند. اما در شرایط نامساعد دنیای امروز که همه به محافظت از سلامت خود نیاز مبرم دارند، داشتنش برای هرکسی علی‌الخصوص کودکان به یک ضرورت بدل شده است.

در این مقاله ما شما را با ویژگی‌های یک شیلد محافظ صورت کودک همچون قابلیت شستشو و ضدعفونی، قابلیت جدا شدن طلق، شفافیت، داشتن ابر ضد تعریق، تنوع طرح و رنگ‌های کودکانه و کارتونی، داشتن طلق ضخیم با دوام، پشت کش‌دار و… آشنا کردیم. اگر قصد خرید این نوع شیلد صورت کودک را برای فرزندان‌تان دارید، عجله کنید و دیگر دست روی دست نگذارید.

برای تهیه شیلد محافظ صورت کودک سهند علاوه بر فروشگاه‌های معتبر سراسر کشور، می‌توانید از طریق فروشگاه اینترنتی سهند نیز این شیلد صورت کودک را خریداری نمایید.

مطالب مرتبط