دفتر نقاشی کودکان

6 تا از محبوبترین دفتر نقاشی کودکان، به همراه عکس

بهترین دفتر نقاشی‌های کودکان

دفتر نقاشی، یکی از لوازم تحریر بسیار پر مصرف و محبوب است که از سنین کودکی تا بزرگسالی مورد استفاده قرار می گیرد. با وجود افزایش روزبه روز اهمیت نقاشی در بزرگسالی به لحاظ روانشناختی، کودکان همواره اولین مشتریان دفتر نقاشی هستند. دفتر نقاشی کودکان، علاوه بر کیفیت صحافی، کاغذها و دیگر موارد، باید طرح روی جلدی داشته باشد تا کودک را ترغیب به استفاده از دفتر نقاشی کرده و بتواند تاثیر مثبتی در شکلگیری ناخودآگاه او داشته باشد. در ادامه به معرفی 6 تا از محبوب ترین دفتر نقاشی کودکان می پردازیم. با ما همراه باشید.

1. دفتر نقاشی کودکان با طرح السا فروزن

یکی از شخصیت های کارتونی پر طرفدار در چند سال اخیر، السا در کارتون فروزن است. شخصیت السا، بسیار قدرتمند بوده و می تواند با کف دستان خود یخ تولید کند. دفتر نقاشی کودکان با طرح السا بیشتر مورد توجه دختران قرار می گیرد. با توجه به موضوع کارتن و شخصیت پردازی که در این داستان انجام شده است و همچنین الگوبرداری ناخودآگاه کودکان از شخصیت های کارتونی، می توان این طرح را یک انتخاب مناسب برای دفتر نقاشی کودکان دانست.

دفتر نقاشی کودکان

2. دفتر نقاشی کودکان با طرح آنا فروزن

آنا، یکی دیگر از شخصیت های پر رنگ در کارتون فروزن است. آنا خواهر الساست و برای روابط خانوادگی اهمیت ویژه ای قائل می شود. او خواهرش را بسیار دوست دارد و برای کمک به او جان خود را هم به خطر می اندازد. دفتر نقاشی کودکان با طرح آنا فروزن، یکی از طرح های محبوب و پر طرفدار برای کودکان است و با توجه به شخصیت پردازی قوی که برای آنا به کار برده شده، می تواند یک الگوی مناسب برای کودکان باشد.

3. دفتر نقاشی کودکان با طرح دختر کفشدوزکی

طرح دختر کفشدوزکی، یک طرح مناسب و جذاب برای دفتر نقاشی کودکان است. دختر کفشدوزکی شخصیت اصلی در کارتن دختر کفشدوزکی و گربه سیاه است که با استفاده از نیروهای فرازمینی و تمرین و با کمک دوستان و هم تیمی هایش اقدام به مبارزه با نیروهای شرور می کند. دختر کفشدوزکی، یک شخصیت قوی و مستقل است که برای الگو برداری کودکان، خصوصاً دخترا کاملاً مناسب می باشد.

دفتر نقاشی کودکان

4. دفتر نقاشی کودکان با طرح سگ های نگهبان

یکی از کارتون های آموزنده، جذاب و محبوب برای کودکان، کارتون سگهای نگهبان است. دفتر نقاشی کودکان با طرح سگ های نگهبان می تواند یک انتخاب بسیار خوب باشد، چرا که هم برای آن ها جذاب است و هم پیام کارتون را که کار گروهی و پیروزی در قالب تیم است، به صورت ناخودآگاه به کودک یادآوری کرده و می تواند تاثیر خوبی در شکل گیری شخصیت او داشته باشد.

5. دفتر نقاشی کودکان با طرح اسپایدر من

پسرها عاشق اسپایدر من هستند. تعداد کودکانی که به کارتون اسپایدر من علاقه ندارند را می توانید با انگشتان دست خود بشمرید؛ خصوصاً اگر این کودکان پسر باشند. دفتر نقاشی کودکان با طرح اسپایدر من، یک طرح محبوب و دوست داشتنی برای پسرها است. اسپایدر من، یک پسر با نیروهای فرازمینی است که او را تبدیل به یک مرد عنکبوتی کرده و به کمک نیروهای خود به مبارزه علیه شرارت و بدی می پردازد تا بتواند انسان ها را نجات دهد.

خرید دفتر نقاشی

6. دفتر نقاشی کودکان با طرح حیوانات

اگر طرفدار استفاده از طرح شخصیت های کارتونی برای دفتر نقاشی کودکان خود نیستید، دفتر نقاشی با طرح حیوانات مانند سگ یا گربه می تواند یک انتخاب مناسب باشد. سگ ها و گربه ها، دو حیوان خانگی هستند که به صورت معمول در خانه ها نگه داری می شوند. دوستی با حیوانات، اهمیت و توجه دادن به آن ها و اذیت نکردنشان، کاری است که باید از کودکی به فرزند دلبندتان بیاموزید. چه بهتر که کودک از سنین پایین، با طرح های روی دفترهای خود یا حتی بازی با آن ها، دوستی با حیوانات را بیاموزد.

دفتر نقاشی کودکان

 

اهمیت طرح روی جلد دفتر نقاشی کودکان برای شکل گیری شخصیت آن ها

کودکان دائماً در حال اسکن محیط اطراف خود هستند. آن ها نگاه می کنند، یاد می گیرند و انجام می دهند. شکل گیری رفتار آن ها و شخصیت نهاییشان در بزرگسالی، ارتباط مستقیمی با محیطی دارد که در آن قرار می گیرند. کارتون هایی که نگاه می کنند، کتاب هایی که می خوانند و با افرادی که دوست هستند، همه این ها تعیین کننده رفتار آن ها در بزرگسالی خواهد بود. طرح روی جلد دفاتر کودکان نیز می تواند در الگو برداری آن ها تاثیرگذار باشد، چرا که دائماً جلوی چشم آن ها است و می تواند یادآور شخصیت کارتونی محبوبشان و … باشد. طرح های متنوع بسیاری برای انتخاب دفتر نقاشی کودکان وجود دارد که می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی سهند آن ها را مشاهده و در صورت نیاز خریداری نمایید.

مطالب مرتبط