planning office

همه چیز درباره دفتر برنامه ریزی روزانه رنگی رنگی

معرفی دفتر روزانه

با نزدیک شدن به نوروز و آغاز سال جدید، همۀ ما به فکر ساختن زندگی خود و برنامه‌ ریزی در جهت هدفهای بزرگ زندگیمان هستیم. در اصول موفقیت، مهم‌ترین قدیمی که باید بردارید، برنامه ‌ریزی است. این برنامه ‌ریزی شامل برنامۀ سالانه، ماهانه، هفتگی و روزانه می‌شود. نوشتن برنامه‌های روزانه کمک می‌کند تا به طور کلی بدانیم چه قدمهایی را باید برداریم و برای چه اعمالی زمان نداریم. حتماً این ضرب و المثل را شنیده اید که برای خوردن یک فیل باید آن را لقمه لقمه کرد! برای رسیدن به هدفهای بزرگ در زندگی نیز باید آن را به تکه‌های کوچک و کوچک‌تر تقسیم کرد تا جایی بتوان قدم به قدم مسیر را طی نمود. راه رسیدن به چنین مسیر قدم به قدمی، استفاده از دفتر برنامه ریزی روزانه است. دفتر برنامه ریزی رنگی رنگی یک راه کار خوب برای رساندن شما به آرزوهای بزرگتان است. چطور؟ با ما همراه باشید تا برایتان بازگو کنیم.

planning office

دفتر برنامه ریزی رنگی رنگی چیست؟

دفتر برنامه ریزی روزانه رنگی رنگی، یک پلنر است که می توانید در آن برنامه‌های روزانۀ خود را در آن یادداشت کنید. پلنر رنگی رنگی، نوعی پلنر است که در هر صفحه، محلی برای یادداشت روزانه کارها دارد. به کمک دفتر برنامه ریزی روزانه رنگی رنگی می توانید کارهایتان را به تفکیک اهمیت یادداشت کرده و با اولویت بندی آن‌ها را انجام دهید. رنگی رنگی بودن این دفتر برنامه ریزی کمک می‌کند تا علاوه بر ایجاد جذابیت و اولویت بندی کارها، بتوانید به تفکیک و به سرعت آن‌ها را تشخیص داده و انجام دهید.

خرید دفتر برنامه ریزی

اهمیت استفاده از دفتر برنامه ریزی رنگی رنگی

استفاده از دفتر برنامه ریزی روزانه رنگی رنگی برای رسیدن به اهداف و برنامه‌های روزانه بسیار مهم است. اگر دانش آموز، دانشجو و یا کنکوری هستید، یک پلنر رنگی رنگی به شما این امکان را می‌دهد تا تمامی دروسی که در طول روز باید مطالعه نمایید را یادداشت کرده و پس از پایان آن درس، در کنار تیک انجام را بزنید. به لحاظ روانشناسی، تیک زدن یک کار در دفتر برنامه ریزی روزانه کمک می‌کند تا بتوانید بر روی کارها و وظایف دیگر خود تمرکز بیشتر و بهتری داشته باشید.  اگر دوران تحصیلتان به پایان رسیده و وارد بازار کار شده‌اید هم دفتر برنامه ریزی روزانه رنگی رنگی می تواند برای شما مهم باشد. چرا که کارهای روزانۀ خود را به ترتیب اولویت و اهمیت یادداشت کرده و می‌توانید مسیر موفقیت کاری را با سرعت هرچه تمام‌تر طی نمایید.

 

planning office

چرا برنامه ریزی مهم است؟

همانطور که در ابتدای متن گفتیم، مهم‌ترین قدمی که برای رسیدن به یک موفقیت بزرگ باید انجام دهید، برنامه ریزی است. اما چرا برنامه ریزی انقدر اهمیت دارد؟ اجازه دهید با ذکر یک مثال برایتان توضیح دهم.

فرض کنید می خواهید به رتبۀ دو رقمی در کنکور سراسری سال آینده برسید و بتوانید در رشتۀ مورد علاقه‌تان در بهترین دانشگاه کشور شروع به تحصیل کنید. خب این یک هدف بسیار بزرگ است. برای رسیدن به آن، نیاز دارید تا ساعتهای طولانی درس بخوانید. کتاب‌های درسی و کمک درسی را زیر و رو کنید. تمرین کنید، تکرار کنید، به کلاس‌های کمک آموزشی بروید. تست بزنید و هزاران کار دیگر. اما از کجا شروع کنم؟ هدف شما هرچند بزرگ اما قابل دسترس است اگر بتوانید آن را به قدم‌های کوچک روزانه تبدیل نمایید. برای رسیدن به رتبۀ دو رقمی کنکور سراسری در سال آینده شما باید روزانه و قدم به قدم شروع به حرکت به سمت هدف خود کنید. به همین علت است که برنامه ریزی اهمیت دارد. دفتر برنامه ریزی روزانه رنگی رنگی نیز یک کمک بزرگ به برنامه‌ریزی در جهت موفقیت است.

planning office

موفقیت چه ارتباطی با دفتر برنامه ریزی رنگی رنگی دارد؟

تا اینجا متوجه شدیم که برای رسیدن به موفقیت باید پس از تعیین هدف، برنامه ریزی کنیم. برای موفق شدن باید بتوانید مسیر خود را به قدم‌های کوچک و روزانه تقسیم کنیم. دفتر برنامه ریزی روزانه رنگی رنگی کمک می‌کند تا برنامه ریزی موفقیت را با بهترین کیفیت انجام دهید. چرا که رنگی بودن، امکان اولویت بندی، محل نوشتن کارهای مهم و غیره که در این پلنر وجود دارد، شما را برای انجام هر قدم مسیر موفقیت سوق خواهد داد. اگر برای موفقیت یک تصمیم جدی گرفته اید و دفتر برنامه ریزی روزانه رنگی رنگی می‌خواهید، کافی است تا سری به فروشگاه اینترنتی سهند بزنید.

مطالب مرتبط