اکسسوری میز کار

5 اکسسوری میز کار برای دورکاری

5 تا از اکسسوری های مهم دورکاری

امروزه دورکاری به یک سبک زندگی برای بسیاری از افراد تبدیل شده است. پس از شروع دوران پانادمی کرونا، علاوه بر فریلنسرها، بسیاری از کارمندان نیز مجبور به انجام شرح وظایف شغلی خود به صورت دورکاری شدند. یکی از بزرگترین مسائلی که در دوران دورکاری با آن مواجه خواهید شد، حفظ تمرکز و بازدهی کار است. در نظر گرفتن یک میز کار در قسمت دنجی از خانه و چیدن آن با اکسسوری های مورد نیاز می تواند تا حد قابل قبولی در بر طرف کردن این مسئله کمک کننده باشد. در این مطلب می خواهیم 5 اکسسوری میز کار برای دورکاری را نام ببریم که تاثیرات شگرفی در افزایش کیفیت کار شما خواهند داشت.

1: چراغ مطالعه

در انجام امور روزانه کاری، خصوصا اگر با لپ تاپ یا نوشتن سر و کار داشته باشید، نور یک فاکتور بسیار مهم است. نور مناسب به شما این امکان را می دهد تا دیرتر خسته شوید، تمرکز بیشتری داشته باشید و از سلامت چشمان خود نیز محافظت نمایید. بنابراین یک چراغ مطالعه با نور مناسب، مصرف کم و ظاهری زیبا می تواند یک اکسسوری میز کار بسیار مهم تلقی شود.

اکسسوری میز کار

2: تقویم رومیزی

در روند دورکاری نظم، دقت و تحویل به موقع کارها می تواند مهم ترین وظیفه شما باشد. شاید داشتن برنامه ریزی دقیق زمانی که به محیط کار می رفتید به این شدت نیاز نبود چرا که شما به صورت ناخودآگاه در الگوی اداری قرار می گرفتید. اما در هنگام دورکاری و زمانی که قرار است در خانه کار کنید؛ نیاز خواهید داشت تا به کمک یک تقویم رومیزی زمان دقیق برنامه کاری خود را مشخص نمایید. بنابراین، برای چیدمان میز کار خود، تقویم رومیزی را به عنوان مهم ترین های اکسسوری میز کار در نظر بگیرید.

اکسسوری میز کار

3: دفتر یادداشت

همانطور که قبل تر گفتیم، برنامه ریزی شرح وظایف، یکی از مهم ترین کارها در دوران دورکاری است. خرید دفتر یادداشت به شما این امکان را می دهد تا در هنگام شروع هر روز کاری، اولویت بندی های مورد نیاز را انجام داده و به ترتیب اهمیت کارهای خود را انجام دهید. علاوه بر این با خط زدن هر کار پس از انجام در دفترچه یادداشت خود می توانید به لحاظ روانشناسی، ذهنیت خوبی برای خود ایجاد کرده و بازدهی خود را افزایش دهید. بنابراین، قدم بعدی که برای چیدن اکسسوری میز کار خود در هنگام دورکاری باید بردارید، تهیه یک دفتر یادداشت است.

خرید دفتر یادداشت

4: نوشت افزار طبقه بندی

برای موفق شدن در یک شغل، حفظ نظم می تواند یک اصل اساسی باشد. در نظم است که شما می توانید با تمرکز کامل فعالیت های مورد نظر خود را انجام داده و به این ترتیب در شغل خود پیشرفت کنید. نظم می تواند جنبه های متعددی داشته باشد؛ مهم ترین جنبه آن در هنگام دورکاری، حفظ نظم اکسسوری میز کار است. نکته قابل توجهی که در نظم میز کار وجود دارد این است که در طول روز ممکن است به دفعات به آن وسیله به خصوص مانند خودکار، مداد، منگنه و … نیاز داشته باشید، بنابراین نمی توانید دائما آن ها را داخل کشو یا جامدادی گذاشته و مجددا خارج کنید. با نوشت افزارهای ارگنایزر یا طبقه بندی کننده مانند جا مجله ای، جامدادی رومیزی و … می توانید علاوه بر طبقه بندی و حفظ نظم وسایل، همیشه آن ها را در دسترس خود داشته باشید.

اکسسوری میز کار

5: گلدان

بله گلدان! عجیب است اما تاثیر گلدان سبز بر روی میز کار به قدری زیاد است که می تواند تا دو برابر راندمان کاری شما را به شدت افزایش دهد. وجود یک گلدان سبز کوچک بر روی میز کار شما سبب می شود تا علاوه بر افزایش تولید اکسیژن در محیط و کاهش خستگی، به دلیل زیبایی ظاهری، تاثیر شگرفی در افزایش راندمان کاری شما در دوران دورکاری داشته باشد.

اکسسوری میز کار

کدام اکسسوری میز کار برای کدام شغل!

درست همانند هر چیز دیگری، چیدن اکسسوری میز کار نیز کاملاً بستگی به کار شما دارد. بسته به این که چه کاری را می خواهید انجام دهید، مشخص خواهد شد به چه وسایلی بر روی میز کار خود نیاز خواهید داشت. به عنوان مثال، اگر طراح هستید، قطعا به تعدادی مداد رنگی بر روی میز خود نیاز خواهید داشت و اگر حسابدار باشید، ماشین حساب، مهم ترین اکسسوری برای میز کار شما محسوب خواهد شد. برای انتخاب و خرید اکسسوری میز کار خود می توانید با مراجعه به سایت فروشگاه اینترنتی سهند و یا تماس با با شماره های: 9898838-0910و  47297000-021 بررسی کاملی از تمامی لوازم تحریر اداری برای چیدمان میز کار انجام داده و سپس اقدام به خرید نمایید.

مطالب مرتبط