desktop note paper

کاغذ یادداشت رومیزی چرا باید روی هر میزی باشد؟

چند نکته واجب برای داشتن کاغذ رومیزی در محل کار

نوشت افزار اداری تنوع بسیار بالایی دارند. برخی از آن ها بسیار حساس و حیاتی هستند، مانند تقویم، خودکار و موارد مشابه دیگر و برخی جنبه ی دکوراتیو دارند که خرید آن ها می تواند روند کار را تسریع کند اما نبودنشان نیز در کار اختلالی ایجاد نخواهد نمود. کاغذ یادداشت رومیزی یکی از آن دسته لوازم تحریر اداری محسوب می شود که باید روی هر میز، از میز مدیر عامل تا میز کارمند اداری عادی مانند منشی، وجود داشته باشد. اما چرا؟ کاغذ یادداشت رومیزی، کاغذی است در ابعاد کوچک که معمولاً می توان یادداشت های تک جمله ای، توضیحات خیلی کم، یک شماره یا موارد این چنینی را بر روی آن یادداشت کرد. پس چرا بودن چنین کاغذ کوچکی بر روی میز کار انقدر حساسیت دارد؟ با ما همراه باشید تا برایتان بازگو کنیم.

چرا کاغذ یادداشت رومیزی ضروری است؟

بگذارید چند موقعیت را برایتان توصیف کنیم.

  • تصور کنید در دفتر کار خود نشسته اید و تلفن صحبت می کنید. در همان زمان، همکارتان می خواهد نکته ای را به شما یادآور شود که به مشتری پشت تلفن متذکر شوید. اینجاست که یک کاغذ یادداشت رومیزی برایتان کاربرد خواهد داشت.
  • خود را در موقعیتی تصور کنید که مدیر یا همکارتان در یک جلسه ی خیلی مهم است که نمی تواند در آن به تلفن همراه خود دسترسی داشته باشد. در این جلسه، امکان پاسخ دهی به تلفن دفتر نیز وجود ندارد. یک پیغام بسیار فوری دارید که باید در اسرع وقت به او برسانید، چه می کنید؟ تنها راهی که دارید، این است که پیغام خود را بر روی یک کاغذ یادداشت رومیزی نوشته و به دست وی برسانید.
  • احتمالاً بسیار برایتان پیش آمده زمانی است که در حال صحبت تلفنی با یک مشتری، مدیر بالا رتبه و یا فردی این چنینی هستید و می خواهید صحبت های او را یادداشت کنید. احتمالاً شماره تماس وی در همین تماس به دست خواهید آورد. به کمک یک کاغذ یادداشت رومیزی می توانید به سرعت خلاصه ی نوشته های او را یادداشت کرده و سپس به دفتر خود منتقل کنید.

موقعیت های بسیاری هستند که ممکن است به کاغذ یادداشت رومیزی احتیاج داشته باشید. به طور کلی، دلیل ضرورت کاغذ یادداشت رومیزی، یادآوری موارد مهمی است که به خاطر سپردن آن ها می تواند کار مشکلی باشد. در محیط کار، بهتر است ذهن خود را برای بررسی فعالیت های مهم و ضروری آزاد بگذارید. برای یادآوری موارد پیش پا افتاده و در عین حال مهم، می توانید از کاغذ یادداشت رومیزی استفاده کنید.

desktop note paper

انواع کاغذ یادداشت رومیزی

کاغذ یادداشت رومیزی، در ابعاد مختلفی تولید می شود. کاربردهای انواع مختلف کاغذ یادداشت به طور کلی یکسان است، تنها تفاوت آن ها، در ابعاد و میزان یادداشتی است که می توان بر روی آن ها گذاشت. انواع کاغذ یادداشت رومیزی عبارت می شوند از:

خرید کاغذ رومیزی

کاغذ یادداشت رومیزی 10*10 سهند

کاغذ یادداشت رومیزی 10*10 سهند در بسته بندی 500 عددی پلاستیکی در رنگ بندی متعدد تولید می شود که در ساخت آن از کاغذ 70 گرمی استفاده شده است. از این کاغذ یادداشت رومیزی می توانید برای نوشتن آدرس، توضیحات کوتاه، شماره تماس و غیره استفاده کنید.

desktop note paper

کاغذ یادداشت رومیزی 5*10 سهند

کاغذ یادداشت رومیزی 5*10 سهند درست همانند کاغذ یادداشت رومیزی 10*10 سهند است با این تفاوت که در ابعادی در حدود نیمی از آن ساخته می شود. در ساخت این کاغذ یادداشت رومیزی نیز از کاغذ 70 گرمی استفاده شده و در بسته بندی 500 تایی با رنگ بندی متنوع به فروش می رسد. این کاغذ یادداشت را می توانید برای نوشتن توضیحات کوتاه تر مانند شماره تماس مورد استفاده قرار دهید.

desktop note paper

کاغذ یادداشت رومیزی سهند، در هر ابعادی که باشد، این امکان را دارد که لوگوی شرکت خود را بر روی آن چاپ کنید. بنابراین می تواند به منظورهای تبلیغاتی نیز مورد استفاده قرار دهد. حال که متوجه ضرورت استفاده از کاغذ یادداشت رومیزی برای هر میز کاری شدید، می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و خرید کاغذ یادداشت به فروشگاه اینترنتی سهند مراجعه نمایید.

مطالب مرتبط