مقالات

راهنمای خرید دفتر مشق فانتزی

خرید دفتر مشق

همه چیز درباره خرید دفتر مشق فانتزی

دفتر مشق فانتزی، یکی از آن لوازم تحریرهای پرمصرف است که دانش آموز باشید یا دانشجو، خانه دار باشید یا کارمند، از طرفداران آن محسوب می‌شوید. دفتر مشق فانتزی، همان دفتر مشق با جلدی فانتزی و زیبا است که به هدف ترغیب و تشویق دانش آموز به درس خواندن طراحی و تولید شده و حالا پس از سالهای متمادی حضورش در عرصۀ فروش، مخاطبان بیشماری را به خود اختصاص داده است. در این مطلب از بلاگ سهند قصد داریم تا راهنمای کاملی در مورد خرید دفتر مشق فانتزی در اختیار شما قرار دهیم. با ما تا انتهای مطلب همراه باشید.

چرا خرید دفتر مشق فانتزی مهم است؟

در بررسی‌های علمی و روانشناسی بسیاری که در دانشگاه‌های معتبر جهان بر روی افراد مختلفی انجام شد، اهمیت شکل ظاهری لوازم تحریر بر ذهنیت فرد و افزایش عمق یادگیری وی تایید شد. این قائده برای دانش آموزان دورۀ ابتدایی، کاربرد بسیار بیشتری دارد؛ چرا که در این سن، الگوبرداری شخصیتی نیز انجام شده و کاربرد دارد. بنابراین، توجه داشته باشید که در هنگام خرید دفتر مشق فانتزی برای فرزندتان، چه طرح و یا تصویر چه شخصیتی را انتخاب می‌کنید. شما می‌ـوانید با انتخاب یک دفتر مشق فانتزی مناسب، در الگوبرداری و شکل گیری شخصیت فرزند خود تاثیر مثبتی داشته باشید.

خرید دفتر مشق

عوامل تاثیرگذار در قیمت دفتر مشق فانتزی

در تعیین کیفیت یک دفتر مشق فانتزی، عوامل تاثیرگذار بسیاری نقش دارند. مهم‌ترین این عوامل عبارت می‌شوند از:

  • نوع و کیفیت کاغذ استفاده شده در دفتر
  • نوع جلد دفتر
  • تعداد کاغذهای دفتر

کاغذ و کیفیت دفتر مشق فانتزی

ممکن است که دفتر مشق فانتزی پیدا کنید که در مقایسه با دفتری با همان ابعاد و دقیقاً با همان طرح، قیمتی دو برابر داشته باشد. اصلی‌ترین دلیل این تفاوت قیمت، کیفیت کاغذی است که در تولید دفتر مورد استفاده قرار گرفته. وزن کاغذ، معمولاً می‌تواند عاملی برای تعیین کیفیت آن باشد. بنابراین در هنگام خرید دفتر مشق فانتزی، به وزن کاغذ توجه کنید. علاوه بر این، توجه داشته باشید که از دفتر مشق فانتزی مورد نظر شما از کاغذ بازیافتی ساخته شده است یا در تولید آن از کاغذ درجه یک بهره گرفته شده است.

خرید دفتر مشق

اهمیت نوع جلد در کیفیت و قیمت دفتر

دلیل تاثیر نوع جلد بر قیمت و کیفیت دفتر مشق فانتزی کاملاً مشخص است. یکی از مهم‌ترین عوامل تعیین کنندۀ کیفیت و قیمت در صنعت کتاب و دفتر، نوع صحافی آن است. قطعاً صحافی چسبی هزینه‌ای متفاوت با صحافی سیمی خواهد داشت. علاوه بر این، نوع چسب یا سیم استفاده شده در صحافی نیز تعیین کننده خواهد بود. علاوه بر نوع صحافی، خود جنس جلد نیز در کیفیت و قیمت دفتر مشق فانتزی تاثیر خواهد داشت. به عنوان مثال، اگر دفتر مشق مورد نظر شما جنسی از پروپیلن داشته باشد قطعاً قیمتش با دفتر مشق فانتزی با جلد مقوایی متفاوت خواهد بود.

تعداد کاغذها و قیمت دفتر مشق فانتزی

مشخصاً هرچه تعداد کاغذها در ساخت یک دفتر مشق بیشتر باشد، هزینۀ بیشتری برای تولید کننده داشته است. به این ترتیب قیمت یک دفتر مشق فانتزی 60 برگ با یک دفتر مشق فانتزی 200 برگ متفاوت خواهد بود.

سهند تولید کننده بهترین دفتر مشق فانتزی در ایران

در هنگام خرید دفتر مشق فانتزی، بهتر است به تمامی مواردی که در بالا ذکر کردیم توجه کنید. گروه تولید کننده لوازم تحریر و نوشت افزار اداری سهند، یکی از بهترین برندهایی است که با خیال راحت می‌توانید به آن اعتماد کنید. سهند، با استفاده از بهترین مواد اولیه و با بهره‌گیری از تجهیزات روز دنیا، اقدام به تولید بهترین دفتر مشق فانتزی با قیمتی فوق العاده می‌پردازد. یکی از بهترین دفترهای مشق فانتزی سهند دفتر مشق طرح دار وزیری سهند است. این دفتر با طرح های کارتونی جذاب تولید شده است که همۀ افراد علی الخصوص دانش آموزان دبستانی را جذب خود می‌کند.

برای خرید انواع متنوع دفتر مشق فانتزی با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت، سری به فروشگاه اینترنتی سهند بزنید. با مراجعه به سایت سهند، خواهید دید که تمامی لوازم تحریر و نوشت افزار اداری، با بهترین قیمت و کیفیت و با طراحی زیبا به فروش میرسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *