قیمت زونکن

پنج نکته در مورد قیمت زونکن

عوامل مشخص کننده قیمت زونکن

در بایگانی مدارک اداری، زونکن یکی از مهم ترین لوازم تحریر محسوب می شود. زونکن به شما این امکان را می دهد تا تمامی مدارک مورد نیاز و مهم خود را به صورت دسته بندی شده و مرتب نگهداری کنید. با کمک زونکن، مدارک شما کاملاً سالم و به مدت طولانی باقی خواهند ماند. در هنگام خرید نوشت افزار اداری، قیمت یکی از فاکتورهای تاثیرگذار و مهم است. در این مقاله از بلاگ سهند، قصد داریم تا پنج نکته در مورد قیمت زونکن را به طور کامل بازگو کنیم. پس اگر قصد خرید زونکن دارید، پیش از اقدام ما را در این مقاله همراهی کنید.

1. ابعاد زونکن

یکی از عوامل تاثیرگذار در قیمت زونکن، ابعاد آن است. آن چه مسلم است، اهمیت ابعاد زونکن در قیمت نهایی آن است. زونکن ها در ابعاد و اشکال مختلفی تولید می شوند که هر کدام کاربرد به خصوصی دارند. از جمله انواع زونکن می توان به زونکن نمایشی، زونکن غیر نمایشی و زونکن بایگانی اشاره کرد. این زونکن ها در ابعاد مختلفی مانند A4، A5 و یا دیگر ابعاد ساخته می شوند. همه این موارد در قیمت زونکن تاثیرگذار خواهند بود.

قیمت زونکن

2. جلد زونکن

زونکن ها را با استفاده از متریال مختلفی می سازند. متداول ترین نوع جلد زونکن، مقوای چند لایه ی لمینیت شده است. جلد زونکن می تواند از پلاستیک هم ساخته شود. جلد زونکن علاوه بر اینکه می تواند تاثیر مستقیمی بر کیفیت نهایی و مشخص کننده طول عمر آن باشد، در قیمت زونکن نیز موثر خواهد بود. پس اگر قصد خرید زونکن دارید، ابتدا در مورد انواع جلد مختلف زونکن تحقیق کنید و سپس بهترین زونکن مناسب با کار خود را انتخاب نمایید.

قیمت زونکن

3. حلقه های زونکن

حلقه های زونکن، مهم ترین بخش آن ها محسوب می شوند. حلقه زونکن، نگه دارنده اصلی مدارک شماست. خیلی اهمیت دارد که این حلقه ها کاملاً روان و نرم باشند و در عین حال در طول استفاده های طولانی مدت و باز و بسته شدن زیاد، خراب نشوند. حلقه زونکن باید کاملاً چفت شود تا بتواند مدارک را محکم و سالم حفظ کند. قیمت زونکن بر اساس جنس و کیفیت این حلقه ها تعیین می شود. حلقه های زونکن می توانند به صورت D شکل یا گرد باشند. هر کدام از این دو نوع، برای یک هدف به خصوص مناسب هستند. حلقه ی D شکل عموماً برای زونکن های بزرگتر استفاده می شوند که به منظور بایگانی مدارک بسیار زیاد در ادارات مورد مصرف قرار خواهند گرفت.

قیمت زونکن

4. تعداد سفارش زونکن

خرید هر کالایی اگر به صورت عمده و در تعداد بالاتر انجام شود، ارزان تر خواهد بود. از نکته در مورد زونکن نیز صحت دارد. قیمت زونکن عمده می تواند بسیار پایین تر از قیمت زونکن تکی باشد. پس اگر می خواهید برای شرکت زونکن بخرید، قطعا تعداد زونکنی که لازم دارید زیاد است. پس منطقی تر خواهد بود که همه ی زونکن های مورد نیاز خود را یکجا بخرید. در این صورت، قیمت زونکن برای شما به صرفه تر تمام خواهد شد. هرچه تعداد زونکنی که می خواهید بخرید بیشتر باشد، طبعاً قیمت نهایی شما ارزان تر خواهد بود.

خرید زونکن

5. کیفیت، مهم ترین نکته در قیمت زونکن

هیچ ارزانی به علت نیست! همه ی ما به اتفاق بر این باور هستیم آنچه بیش از حد ارزان است قطعاً یک بخشی از کیفیت آن دچار مشکل است. خرید جنس بی کیفیت باعث می شود تا شما در مدت زمان کوتاه تری مجبور باشید تا دوبار دست به خرید آن کالا بزنید. زونکن نیز از این قاعده مستثنی نیست. قیمت زونکن رابطه ی کاملاً مستقیمی با کیفیت آن دارد. مواد اولیه ی استفاده شده، کیفیت دستگاه ها و تجهیزات ساخت و غیره می توانند در کیفیت نهایی زونکن تاثیرگذار بوده و قیمت نهایی آن را نیز تغییر دهند. پس فراموش نکنید که در هنگام خرید هر کالایی از جمله زونکن، قیمت را در کنار کیفیت در نظر داشته باشید. برای ملاحظه انواع زونکن با کیفیت در بهترین قیمت، می توانید سری به فروشگاه اینترنتی سهند بزنید. سهند، بهترین زونکن را با پایین ترین قیمت در اختیار شما قرار خواهد داد.

مطالب مرتبط