جامدادی دخترانه

جامدادی دخترانه شیک برای مدرسه

مدل‌های جامدادی دخترانه

همه ما می دانیم در میان تمامی نوشت افزارها، جامدادی جایگاه ویژه ای دارد. جامدادی کمک می کند تا تمامی لوازم تحریر مورد نیاز دانش آموزان یا دانشجویان از جمله خودکار، مداد، پاک کن، خط کش و … را در یکجا جای شوند. جامدادی باعث می شود وسایل دانش آموز گم نشده و در مدت کلاس در دسترسش باشند. دخترها معمولاً در انتخاب جامدادی خود حساسیت بیشتری به خرج می دهند. با ما همراه باشید تا در مورد خرید جامدادی دخترانه شیک کمی بیشتر توضیح دهیم.

جامدادی دخترانه چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

برای پاسخ به این سوال، ابتدا باید بدانیم دخترها از جامدادی خود چه می خواهند. خب مسلماً برای همه دانش آموزان مهم است که از چه مدل جامدادی استفاده می کنند. جامدادی دخترانه هم از این قاعده مستثنی نیست. دخترها یک جامدادی می خواهند که:

جامدادی دخترانه

 • جادار باشد.

بی شک میزان گنجایش جامدادی دخترانه، مهم ترین مسئله ای است که یک دانش آموز را به خود مشغول می کند. چرا که نیاز است تا بتواند تمامی وسایل مورد نیاز خود را یک جا و به صورت کاملاً منظم در جامدادی قرار دهد. بنابراین، یک جامدادی دخترانه باید جادار باشد.

 • با کیفیت و مقاوم باشد.

دومین ویژگی مهم برای یک جامدادی دخترانه، دوام و کیفیت آن در برابر آسیب های فیزیکی ناشی از لوازم تحریری مانند پرگار است. جامدادی باید با استفاده از مواد اولیه مرغوب ساخته شود، آستر داخلی داشته باشد، زیپ روانی داشته باشد و بتوان آن را برای مدت زمان طولانی مورد استفاده قرار داد.

جامدادی دخترانه

 • قابل شستشو باشد.

دخترها به تمیزی و نظافت وسایل مورد استفاده خود اهمیت بسیاری می دهند. یک جامدادی دخترانه باید قابل شستشو باشد تا بتوان آن را به صورت دوره ای شستشو داد.

 • خوش دست و خوش فرم باشد.

جامدادی دخترانه باید به گونه ای ارگونومی طراحی شود تا برای حمل و جابه جایی توسط آن ها به راحتی انجام شود. باید بتوان جامدادی را در کیف دخترانه جای داد.

 • شیک باشد.

بله، همه ما می دانیم دخترها چقدر به شیک بودن و زیبایی خود و وسایل مورد استفاده شان اهمیت می دهند. جامدادی دخترانه شیک کمک می کند تا این نیاز برای آن ها برطرف باشد. دختران یک جامدادی با کیفیت را در کنار زیبایی آن می خواهند.

جامدادی دخترانه

 • منحصر به فرد باشد.

بیشتر دخترها دوست دارند وسایلی را استفاده کنند که منحصر به فرد است. این قاعده برای جامدادی آن ها نیز مستثنی نیست. جامدادی دخترانه باید منحصر به فرد باشد.

خرید جامدادی

چطور جامدادی با کیفیت را تشخیص دهیم؟

فرقی ندارد به دنبال جامدادی دخترانه هستید یا پسرانه؛ در هر صورت بهتر است بدانید در هنگام خرید جامدادی، برای اطمینان از کیفیتش به چه نکاتی باید توجه کنید. اگر قصد خرید یک جامدادی دخترانه شیک و یا یک جامدادی پسرانه را دارید، پیش از خرید توجه کنید که:

 • زیپ روانی داشته باشد؛ برای این کار چند مرتبه زیپ جامدادی را باز و بسته کنید تا مطمئن شوید با اطراف جامدادی اصطکاک ندارد.
 • دوخت ظریفی داشته باشد. دوخت جامدادی تا حد بسیاری نشان دهنده میزان کیفیت و ماندگاری آن است. اگر دوخت جامدادی ظریف و محکم باشد می توانید تا 70 درصد از دوام آن اطمینان حاصل کنید.
 • قابل شستشو باشد. نمی توان قابلیت شستشو را یک اصل در انتخاب جامدادی با کیفیت دانست، اما اگر جامدادی شما امکان شستشو آن هم در لباس شویی را داشته باشد یک مزیت مهم محسوب می شود. چرا که با قرار گیری دائمی لوازم تحریر در جامدادی به احتمال زیاد در طول دوره استفاده نیاز خواهید داشت تا جامدادی را بشویید.
 • آستر داخلی داشته باشد. در جامدادی های پارچه ای، وجود یک آستر داخلی نرم و با کیفیت تعیین کننده میزان دوام جامدادی است. وجود آستر سبب می شود تا جلد بیرونی جامدادی دیرتر آسیب دیده و در نتیجه ماندگار شود.

جامدادی دخترانه

شما می توانید برای خرید جامدادی دخترانه شیک به فروشگاه اینترنتی سهند، مراجعه نمایید و کیفیت را یک بار برای همیشه در کنار قیمت مقرون به صرفه تجربه کنید. راه های ارتباطی با مجموعه سهند:

 • شماره های تماس 9898838-0910           47297000-021
مطالب مرتبط