english language office

جدیدترین طرح های دفتر زبان انگلیسی دخترانه 2021

معرفی چند طرح جدید دفتر زبان دخترانه

زبان انگلیسی، زبان بین المللی دنیا است. در هر کجای جهان که باشید می توانید به کمک این زبان با افراد ارتباط برقرار کنید. به همین علت است که آموختن این زبان تقریباً در تمامی کشورها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. دفتر زبان انگلیسی، لازمه ی یادگیری این زبان است. در فرآیند آموزش زبان استفاده از دفترهای دو خط یا چهار خط الزامی می باشد. چرا که فونت زبان انگلیسی به گونه ای است که باید در چنین روندی یاد گرفته شود. از آن جایی که دختران اهمیت دو چندانی به جزئیات مرتبط با محیط اطراف خود می دهند، در این مقاله قصد داریم تا تعدادی از جدیدترین طرح های دفتر زبان انگلیسی دخترانه را به شما معرفی کنیم.

english language office

دفتر زبان انگلیسی دخترانه دو خط طرح دار اکلیلی ۸۰ برگ سهند

بدون شک اکلیل یکی از آیتم های مورد پسند برای اکثر دختران است. دفتر دو خط طرح دار اکلیلی سهند می تواند یک انتخاب خود برای دوست داران اکلیل باشد. این دفتر زبان انگلیسی دخترانه با کاغذهای 70 گرمی در 80 برگ تولید شده است و صحافی سیمی دارد. به همین علت است که در عین کیفیت بالای کاغذ، استفاده از آن بسیار ساده خواهد بود. شیرازه ی دو فنره ی دوبل این دفتر سبب شده است که مقاومت بیشتری در برابر هر گونه آسیب محیطی داشته باشد. دفتر زبان انگلیسی دو خط طرح دار اکلیلی سهند دارای 4 طرح مختلف است که می تواند سلیقه های گوناگون را پوشش دهد. این دفتر زبان انگلیسی دخترانه در قطع وزیری تولید شده است.

خرید دفتر زبان

دفتر وزیری دو خط ۸۰ برگ مدل استریپ سهند

جلد استریپ برای ساخت دفتر زبان انگلیسی دخترانه یک طرح محبوب است. دفتر وزیری دو خط 80 برگ سهند مدل استریپ با جلدی از جنس پلی پروپیلن در 5 رنگ متنوع و جذاب نارنجی، بنفش، آبی فیروزه‌ای، صورتی و سبز فسفری تولید شده است. فنر دوبل استفاده شده برای صحافی این دفتر زبان انگلیسی دخترانه مقاومت آن را دو برابر کرده است. این دفتر نیز مانند مدل قبلی با استفاده از کاغذهای با کیفیت 70 گرمی ساخته شده است. جلد این دفتر، عاج دار بوده که در عین ضد خش و ضد لک بودن، جذابیت به خصوصی به آن بخشیده است.

english language office

دفتر چهار خط طرح دار اکلیلی ۸۰ برگ سهند

در میان تمامی انواع دفتر زبان انگلیسی دخترانه، دفتر چهار خط طرح دار اکلیلی 80 برگ سهند، یک انتخاب خوب است. زیرا این دفتر علاوه بر جنس پلی پروپیلن جلد که آن را ضد خش و ضد لک کرده است، طرح های متنوع گوناگونی دارد و اکلیلی هم هست. این دفتر از برند سهند مانند دیگر دفترهای زبان انگلیسی آن با استفاده از کاغذ 70 گرمی ساخته شده و شیرازه ی فنری دوبل دارد که نشان دهنده ی کیفیت بالای دفتر می باشد. این دفتر زبان انگلیسی دخترانه طرح دار اکلیلی در 4 طرح متنوع تولید شده است و قطع وزیری دارد. قطع وزیری بهترین سایز دفتر برای نوشتن مشق به زبان فارسی یا انگلیسی می باشد.

english language office

نکات مهم در هنگام خرید دفتر زبان انگلیسی دخترانه

 در میان تمامی دفترهایی که در بالا معرفی کردیم، چند نکته یکسان بود. هنگامی که قصد خرید دفتر زبان انگلیسی دخترانه دارید به این نکته توجه کنید که حتماً این نکات را به همراه داشته باشد. اگر دفتر زبان انگلیسی منتخب شما سیمی باشد، بهتر است در ساخت آن از فنر دوبل استفاده شده باشد تا مقاومت بیشتری از خود نشان دهد. کاغذهای دفتر زبان انگلیسی دخترانه با وزنی کم تر از 70 گرم، به احتمال زیاد در طول استفاده های طولانی مدت دچار پارگی می شوند. پس به کیفیت کاغذ نیز توجه کنید. جلد پلی پروپیلن برای دفتر یک انتخاب خیلی خوب است چرا که این جلد ضد خش، ضد لک و ضد آب است و می تواند در برابر آسیب های مختلف محیطی، ضربه، خیس شدن و پارگی مقاومت بالایی داشته باشد. پس از اطمینان از کیفیت دفتر زبان انگلیسی دخترانه، طرح روی جلد آن را نیز مد نظر داشته باشید. طرح جذاب و زیبا می تواند در انگیزه ی شما برای خواندن زبان تاثیر شگرفی بگذارد.میتوانید برای دیدن مدل های مختلف دفتر به سایت فروشگاه اینترنتی سهند سری بزنید.

مطالب مرتبط