بلاگر اینستاگرام

راهنمای بلاگر شدن در اینستاگرام

نکاتی برای بلاگر شدن در اینستاگرام

این دانش عمومی است که برای بلاگر ها ضروری است.
حضور در تمام رسانه های اجتماعی باعث می شود افراد شما را راحت تر پیدا کنند. اینستاگرام با 900 میلیون کاربر ماهانه خود، به وضوح جهان را به دام انداخته است و به نظر می رسد که همه اکنون از این برنامه استفاده می کنند، نه تنها برای به اشتراک گذاشتن پیتزاها و سلفی های خود، بلکه برای الهام گرفتن از مقصدهای سفر آینده خود.
اگر یک بلاگر هستید و هنوز یک حساب کاربری اینستاگرام ندارید، سال ۲۰۲۱ سالی است که به آن نیاز خواهید داشت!
شما برای اینکه در اینستاگرام مورد توجه قرار بگیرید، باید دائما پست به اشتراک بگذارید
عکس‌ها و ویدیوهای شگفت‌انگیز، اما شما همچنین باید از بین مردم متمایز شوید و مخاطبان وفادار و علاقه‌مندی ایجاد کنید. در زیر ۸ مورد از نکاتی که برای بلاگر شدن باید رعایت کنید را آورده ایم.

1. یک نام کاربری خوب انتخاب کنید

صفحه اینستاگرام شما با تنظیم حساب خود شروع می شود. اگر قبلا یک نام بلاگری ایجاد کرده اید، ممکن است بخواهید به آن پایبند باشید تا در همه پلتفرم ها یکنواخت باشید. در غیر این صورت، به چیزی حرفه ای و جذاب فکر کنید. به آن یک عکس پروفایل زیبا، یک بیوگرافی زیبا خود اضافه کنید. این اولین موردی است که باید برای بلاگر شدن رعایت کنید.

2. جایگاه خود را انتخاب کنید (و آن را رها نکنید!)

آیا به عکاسی از مناظر یا غذای مسافرتی علاقه دارید؟ آیا عاشق سلفی یا معماری هستید؟ یک زمینه را انتخاب کنید و به آن بچسبید. لازم نیست همه پست‌ها دقیقاً به یک شکل اجرا شوند، اما با یک چشم به هم زدن فید شما، هر کسی باید بتواند ایده‌ای را که شما طرفدار آن هستید را دریافت کند و تصمیم بگیرد که آیا کاری را که انجام می‌دهید دوست دارد یا خیر. مثلا می‌توان مناظر را انتخاب کرد و این کاری است که بسیار پربازده و پر مخاطب است.

3. داستان بگویید

عکس‌های عالی ضروری هستند، اما اگر می‌خواهید اینستاگرام خود را متمایز کنید، باید از طریق حساب کاربری خود نیز داستانی تعریف کنید. از قسمت کپشن برای معرفی مکانی که بازدید می کنید، برای به اشتراک گذاشتن برخی چیزهای عجیب و غریب که کشف کرده اید یا شاید برخی از حقایق تاریخی استفاده کنید. درست است که یک تصویر می‌تواند هزاران کلمه را بیان کند، اما گاهی اوقات کلمات و داستان‌ها این حس جذابیت را به شما اضافه می‌کنند

4. از هشتگ های مرتبط استفاده کنید

اینستاگرام به شما اجازه می دهد از 30 هشتگ برای هر عکس استفاده کنید. شما نیازی به استفاده از همه آنها ندارید، اما این دانش عمومی است که محتوای دارای 11 هشتگ یا بیشتر، بازخورد بیشتری دریافت می کند. برخی از هشتگ های محبوب و مرتبطی که می‌توان استفاده کرد عبارتند از: #travelblogger #travel #instatravel #travelgram #tourism #passportready #wanderlust #ilovetravel و بسیاری دیگر. سپس چند هشتگ خاص مرتبط با تصویری که نشان می‌دهید اضافه کنید، برای مثال ممکن است از #ونیز، #لندن، #اسپانیا و غیره استفاده کنید. به عنوان مثال می‌توان از #IAmAtraveler (Conde Nast Traveler)، #passionpassport، #traveldeeper، #suitcaset travels و موارد دیگر استفاده کرد اگر زمینه‌ی شما عکاسی از طبیعت یا طبیعت‌گردی است.این نکته بسیار راهنمای بلاگر شدن خوبی است که باید بدان توجه کنید.

بلاگر اینستاگرام

5. اکتشافات و مکان های خود را تگ کنید

با نوشتن پست در وبلاگ خود به مردم کمک می کنید بفهمند که آیا می خواهند از یک مکان دیدن کنید یا نه همین امر در مورد اینستاگرام نیز صدق می کند: با اشتراک گذاری یک عکس در مورد یک شهر، می خواهید مخاطبان شما بدانند که آن عکس در مورد چیست. علاوه بر زیبا بودن، پست شما زمانی نمایش داده می‌شود که شخصی در حال بررسی محتوای برچسب‌گذاری شده یا همان تگ شدت در یک مکان خاص است.

۶- Instamates خود را دنبال و تگ کنید و برای آن وقت بگذارید

یکی دیگر از کارهایی که برای بلاگر شدن باید انجام دهید همین امر است.تصاویر می توانند به شما کمک کنند که دیگر کاربران شما را پیدا کنند. آنها ممکن است متوجه شما شوند و شما را در حساب یا داستان های خود معرفی کنند. همیشه باید مراقب مسابقات و هدایایی باشید که شانس بسیار خوبی برای نمایش محتوای شما هستند. اگر عاشق غذای خود در رستوران یا هتلی هستید که در آن اقامت دارید، کسب و کار را روی عکس خود تگ کنید. ممکن است تصویر شما توسط کسب‌وکار مشخص شود و وقتی افراد به آن حساب نگاه می‌کنند، محتوای شما نشان داده می‌شود.

7. از نمایش اسلاید اینستاگرام برای معرفی پست خود استفاده کنید

ویژگی جدید نمایش اسلاید در اینستاگرام به شما این امکان را می دهد که با یک سری از تصاویر داستانی بسازید
می توانید راهنمای سفر کوتاهی ایجاد کنید یا یک وعده غذایی کامل را که در یک رستوران عالی یا حتی اتاق های مختلف یک هتل خورده اید ارائه دهید.
راهنمای بلاگر شدن: می توانید عکس های فردی را تگ کنید تا به مکان ها و تجربیاتی که به اشتراک می گذارید اعتبار بدهید.

8. به طور منظم پست کنید

و اما نکته‌ی آخری که می‌خوایم برای بلاگر شدن به شما بگوییم:
ثبات در بیشتر چیزهای زندگی کلیدی است و اینستاگرام نیز از این قاعده مستثنی نیست. در واقع، هر چه به طور منظم پست ارسال کنید، ایجاد یک مخاطب درگیر که از ریتم و عادات پست شما آگاه باشد، برای شما آسان تر خواهد بود. با ارسال پست تقریباً در یک زمان هر روز، شانس خود را برای ارتباط با افراد مشابه و احتمالاً ایجاد یک انجمن در اطراف حساب خود افزایش می دهید. به یاد داشته باشید که همیشه به نظراتی که مردم روی عکس‌هایتان می‌گذارند پاسخ دهید، این مودبانه است، و همچنین نشان می‌دهد که به زمانی که مردم برای گذاشتن نظرات شما صرف کرده‌اند اهمیت می‌دهید.

امیدواریم که این مطلب برای شما مفید بوده باشد. اگر مایلید تا لوازم التحریر با کیفیت تهیه کنید و در عین حال زیبایی را در نظر دارید فروشگاه اینترنتی سهند را فراموش نکنید!

مطالب مرتبط