معرفی دفتر یادداشت های فانتزی سهند

معرفی دفتر یادداشت های فانتزی سهند

دفتر یادداشت های فانتزی سهند

لوازم تحریر باکیفیت و کارآمد، یکی از مهمترین ملزومات برای رسیدن به موفقیت تحصیلی است. گاهی اهمیت استفاده از برخی نوشت افزارها، تنها برای دانش آموزان و دانشجویان محدود نخواهد شد. دفتر یادداشت، یکی از موارد پرکاربرد همین دسته است. تهیۀ دفتر یادداشت چه اهمیتی برای هر فرد دارد؟ دفتر یادداشت فانتزی چه مزیتی نسب به انواع معمولی خواهد داشت؟ چرا خرید دفتر یادداشت فانتزی سهند را توصیه می‌کنیم؟ بهترین دفتر یادداشت های فانتزی سهند کدامند؟ با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید تا پاسخ تمامی سوالات ذکر شده را برایتان بازگو کنیم.

اهمیت یادداشت برداری برای رسیدن به موفقیت

پیش از آن که به معرفی بهترین دفتر یادداشت فانتزی سهند بپردازیم، اجازه دهید کمی در مورد اهمیت یادداشت برداری برای رسیدن به موفقیت، صحبت کنیم.
یادداشت برداری به شما این امکان را خواهد داد تا کارها و وظایف خود را اولویت بندی کنید. اولویت بندی کارها، کمک خواهد کرد تا بتوانیم زمان خود را به درستی اختصاص داده و بدانیم هر زمانی برای انجام چه کاری مناسب است. بهره گرفتن از دفتر یادداشت فانتزی به شما این امکان را خواهد داد تا بدون حواس پرتی به انجام تمامی وظایف خود بپردازید. با یادداشت برداری از جلسات، کلاس درس و دیگر موارد مهم، برای به خاطر سپردن و به یاد آوردن آنها دیگر دچار مشکل نخواهید بود. در یک کلام باید بگوییم که یادداشت برداری یکی از ملزومات اساسی برای رسیدن به موفقیت است.

سهند، تولید کنندۀ دفتر یادداشت فانتزی جذاب و کارآمد

استفاده از دفتر یادداشت فانتزی، به شما این امکان را خواهد داد تا با شوق بیشتری به استفاده از آن ترغیب شوید. به همین علت، سهند به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان لوازم تحریر و نوشت افزار در ایران، اقدام به تولید تعدادی دفتر یادداشت فانتزی بسیار جذاب نموده است که با بهترین کیفیت و در عین حال با بهترین قیمت در اختیار شما قرار گرفته‌اند. تعدادی از انواع دفتر یادداشت فانتزی عبارت هستند از:

خرید دفتر یادداشت

1. دفتر یادداشت A7 طرح دار

دفتر یادداشت فانتزی A7 سهند یک دفترچۀ طرح دار و جذاب است که جلدهای کارتونی بسیار جذابی دارد. برای ساخت این دفتر یادداشت فانتزی از کاغذهای با کیفیت 70 گرمی بهره گرفته شده است و شیرازۀ دو فنرۀ آن باعث شده تا استحکام این دفتر یادداشت فانتزی دو چندان شود. این دفترچه 80 برگ بوده و با 18 طرح متفاوتی که دارد، دست شما در انتخاب یک دفتر یادداشت فانتزی متناسب با سلیقه‌تان کاملاً باز خواهد بود.

2. دفتر یادداشت سایز جیبی مدل الوان سهند

دفتر یادداشت سایز جیبی مدل الوان نیز یکی دیگر از دفتر یادداشت های فانتزی سهند است که در قطع A7 و با کاغذ 70 گرمی با کیفیت تولید شده است. این دفتر یادداشت فانتزی، در 5 رنگ متنوع و زیبا تولید می‌شود و برای هر سلیقه‌ای مناسب است. شیرازۀ فنر از بالای این دفتر یادداشت فانتزی سهند، استفاده از آن را سهل نموده است و جلد پلاستیک پلی پروپیلن آن، ضد خش و بسیار مستحکم می‌باشد.

3. دفتر یادداشت A6 طرح دار

یک دفتر یادداشت فانتزی سهند که با طرح پرطرفدار کارتون السا و آنا ساخته شده است، همین دفترچه یادداشت می‌باشد و در قطع A6 و به صورت 80 برگ تولید می‌شود. کاغذ استفاده شده در ساخت این دفترچه، کاغذ 70 گرمی با کیفیت بوده و دو فنره بودن آن، منجر به افزایش سطح کیفی این دفتر یادداشت فانتزی شده است. جنس جلد دفتر یادداشت طرح دار سهند پلاستیک سخت پلی پروپیلن و کاملاً ضد خش می‌باشد.

دفتر یادداشت A6 طرح دار سهند

4. دفتر یادداشت ۸۰ برگ سایز A6 سوپر کلاس

دفتر یادداشت 80 برگ سایز A6 سوپر کلاس سهند، یک دفتر یادداشت فانتزی است که می‌توانید برای انجام هر کاری روی آن حساب کنید. این دفترچه یادداشت با جلدی از جنس پلی پروپیلن ضد خش و ضد لک ساخته شده و دارای شیرازه‌ای دو فنره و بسیار مستحکم است. کاغذ استفاده شده در ساخت این دفتر یادداشت فانتزی بسیار با کیفیت بوده و در 4 رنگ بسیار جذاب قابل سفارش است.

5. دفتر یادداشت 80 برگ پنجره ای

دفتر یادداشت فانتزی پنجره‌ای سهند با 80 برگ کاغذ 70 گرمی و جلدی از جنس پلاستیک پلی پروپیلن ضد خش و ضد لک، یک دفتر یادداشت عمری است. قطع این دفتر B6 بوده و شیرازۀ آن دو فنره است. حالت شیار دار طرح جلد این دفتر یادداشت فانتزی، جذابیت آن را دو چندان کرده است و در شش رنگ متنوع تولید می‌شود.

اگر دوست دارید این دفتر یادداشت های فانتزی و باکیفیت سهند را با تخفیف ویژه به صورت مستقیم از تولید کننده بخرید، کافی است تا سری به فروشگاه اینترنتی سهند بزنید.

مطالب مرتبط