luxury stationery

5 لوازم تحریر لاکچری که نمی شناسید!

معرفی چند لوازم التحریر لاکچری

لوازم تحریر، از آن دسته وسایلی محسوب می شوند که علاقه‌مندان بسیاری دارند. فرقی نمی‌کند که یک کودک دبستانی باشید یا یک بزرگسال، با دیدن لوازم تحریر، همۀ ما به وجد می‌آییم. خرید لوازم تحریر، علاوه بر آنکه نیازهای نوشتاری ما را تامین می‌کند، یک تفریح جالب نیز هست. در حوزۀ لوازم تحریر نیز، مانند تمامی کالاها در بازار جهانی دستۀ کالای لوکس وجود دارد. در این مقاله سعی داریم تا تعدادی از لوازم تحریر لاکچری را به شما معرفی کنیم.

یک: خودنویس

یکی از انواع لوازم تحریر لاکچری که از گذشته تا به حال مورد استقبال بسیاری از لوازم تحریر دوستان قرار می‌گرفته است، خودنویس می‌باشد. خودنویس نوعی قلم محسوب می‌شود که در آن برخلاف خودکار، از جوهر مایع استفاده شده است. جوهر خودکار را نمی‌توان شارژ کرد. اما خودنویس این‌گونه نیست. جوهر مایع خودنویس را می‌توانید شارژ کنید. این قلم برای خوشنویسی بسیار کاربرد دارد. علت کاربرد آن در خوشنویسی، به دلیل عدم نیاز به ایجاد فشار بر روی کاغذ جهت انتقال جوهر است. از گذشته تا امروز، خودنویس، یک لوازم تحریر لاکچری و گران محسوب می‌شده و طرفداران مخصوص خود را داشته است.

خرید لوازم التحریر

دو: روان‌نویس

دومین لوازم تحریر لاکچری که قصد داریم در مورد آن صحبت کنیم، روان‌نویس است. روان‌نویس نیز درست همانند خودنویس نوعی قلم است که در آن از جوهر روان استفاده شده، اما با یک تفاوت خیلی مهم. رواننویس چیزی بین خودکار و ماژیک است. تفاوت خودنویس و روان‌نویس، در این است که جوهر روان‌نویس مانند ماژیک در یک ابر فشرده تزریق شده است. روان‌نویس یک لوازم تحریر لاکچری بسیار مهم برای کارآفرینان است. در امور تجارت و بازرگانی بسیار اهمیت دارد که شما از چه روان‌نویسی برای نوشتن و امضای کاغذهای خود استفاده می‌کنید. برندهای لاکچری روان‌نویس بسیاری در دنیا وجود دارند و قیمت‌های آن‌ها گاهی سر به فلک می‌کشد.

سه: لوازم ترسیم رشته‌های معماری و طراحی

سومین دسته از لوازم تحریر لاکچری را نوشت افزارهای مربوط به رشته‌های معماری و طراحی تشکیل می‌دهند. در سراسر دنیا، لوازم تحریر ترسیم و طراحی گران و لوکس هستند و این دو رشتۀ تحصیلی، رشته‌هایی گران قیمت محسوب می شوند. نوشت افزار مورد نیاز این دو رشته عبارت هستند از:

  • قلم راپید: که در ضخامت‌های مختلفی ساخته شده است و برای طراحی و نقشه کشی کاربرد دارد.
  • انواع خط‌کش: مانند گونیا، خط‌کش تی، اشل ها
  • انواع مداد با ضخامت متنوع
  • انواع شابلون
  • انواع کاغذ طراحی
  • مارکرها، ماژیک ها و انواع مداد رنگی جهت راندو و طراحی
  • انواع مقوا، چوب ماکت سازی و غیره

لوازم تحریر مورد نیاز رشته‌های معماری، نقشه کشی و طراحی متاسفانه جزو کالاهای لوکس در نوشت افزار محسوب شده و معمولاً قیمت بالایی دارند.

luxury stationery

چهار: لوازم خوش‌نویسی

یکی دیگر از دسته لوازم تحریر لاکچری، لوازم خوش‌نویسی است. خوش‌نویسی شامل: مرکب، قلم، قلمدان، لیقه ابریشمی، کتاب و دفتر خوشنویسی، دوات، قلم زن، شابلون خوشنویسی و غیره، همگی در دسته نوشت افزار مورد نیاز برای خوشنویسی هستند. اگر به این رشته علاقه‌مند هستید، نیاز خواهید داشت تا برخی وسایل را حتماً تهیه کنید.

پنج: لوازم تحریر لاکچری فانتزی

در دستۀ تولید و فروش لوازم تحریر، هر کالایی می تواند لاکچری باشد. از مداد و پاک‌کن گرفته تا دفتر، تراش، خط کش، مداد رنگی و غیره همگی می توانند به عنوان یک کالای لوکس تلقی شوند. لوازم تحریر فانتزی، یکی از انواع لوازم تحریر لاکچری هستند. کالاهایی که در طرح‌ها و رنگهای متنوع و مختلفی تولید می‌شوند، در تولید آن‌ها از متریال و مواد اولیۀ درجه یک استفاده شده و کاربردهای فانتزی دارند، در همین دسته قرار می‌گیرند. گاهی ممکن است لوازم تحریر عادی و روزمره توسط برندهایی تولید شوند که بسیار گران قیمت و لاکچری باشند. اما قیمت بالای لوازم تحریر نشان از لوکس بودن آن نیست. به بیان دیگر، لزومی ندارد شما لوازم تحریر لاکچری را با قیمت خیلی بالایی خریداری کنید.

خرید لوازم تحریر لوکس با قیمت مناسب!

بله، خرید لوازم تحریر لاکچری با قیمت مناسب هم امکان پذیر است. تولید کننده‌های لوازم تحریر بسیاری مانند نوشت افزارهای تولید شده ایرانی برند سهند، با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و بهترین مواد اولیه، لوازم تحریر لاکچری، زیبا و فوق العاده را با قیمت عالی تولید کرده و به بازار مصرف عرضه می‌کنند. دیگر زمان آن رسیده است که باور خرید لوازم تحریر گران نشان دهندۀ کیفیت بالای آن نیز باشد. می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی سهند، انواع و اقسام نوشت افزارهای مورد نیاز برای مدارس و دانشگاه‌ها و یا حتی لوازم تحریر اداری را ملاحظه و با بهترین قیمت خریداری کنید. با خرید از سهند، شما به طور مستقیم با تولید کننده در ارتباط بوده و با پرداخت مبلغ بسیار کمتر، لوازم تحریر لاکچری را درب منزل خود دریافت خواهید کرد.

مطالب مرتبط