کاغذ یادداشت

آموزش کامل ساخت فلش کارت کاغذی

چگونه فلش کارت کاغذی بسازیم

می خواهید جدول ضرب حفظ کنید؟ یا برای به خاطر سپردن کلمات انگلیسی همیشه با مشکل مواجه می شوید؟ حفظ کردن جدول مندلیف برایتان به یک کابوس تبدیل شده است؟ فلش کارت راه حل تمام مشکلات شما برای درس های حفظ کردنی است. آیا می دانستید برای داشتن فلش کارت نیازی نیست تا هزینه ی سنگینی بپردازید و با چند وسیله ی ساده و ارزان قیمت، برای خودتان فلش کارت بسازید؟ اما ساخت فلش کارت چگونه است؟ با ما همراه باشید تا برایتان بازگو کنیم.

فلش کارت کاغذی چیست؟

فلش کارت کاغذی که خودتان ساخته باشید، یک برگه ی یادداشت است که برای حفظ کردن موارد مهم و مورد نیاز مانند لغات زبان انگلیسی، جدول ضرب و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. در هر طرف فلش کارت اطلاعاتی دارد. یک طرف سوال، طرف دیگر پاسخ آن سوال، یک طرف لغت و طرف دیگر معنی آن. به این ترتیب شما می توانید تمامی چیزهایی که نیاز است تا از بر کنید را از طریق ساخت فلش کارت کاغذی برای همیشه به ذهن خود بسپارید.

کاغذ یادداشت

چطور از کاغذ یادداشت، فلش کارت کاغذی درست کنیم؟

برای ساخت فلش کارت کاغذی، تنها چیزی که لازم داریم تعدادی کاغذ یادداشت یک اندازه، یک دست و کوچک است. برگه های یادداشت را جلوی خود قرار دهید و با کمک یک خودکار، در هر برگه یک سوال، تعدادی لغت و یا هر چیز دیگری که می خواهید به خاطر بسپارید را یادداشت کنید. سپس برگه ها را برگردانده و پشت هر برگه یادداشت پاسخ سوال همان صفحه را بنویسید. می توانید برای جذاب تر کردن برگه ها از یک خودکار رنگ دیگر استفاده کنید. با ساخت فلش کارت کاغذی، دیگر خودتان می توانید از خودتان امتحان گرفته و میزان یادگیری خود را محک بزنید.

انواع کاغذ یادداشت سهند مناسب برای ساخت فلش کارت کاغذی

همانطور که گفتیم، فلش کارت کاغذی یک وسیله ی کاربردی و خوب برای یادگیری دروس حفظ کردنی است. ساخت فلش کارت کاغذی در خانه را نیز آموزش دیدیم. اما بهترین کاغذ یادداشتی که می توان از آن برای ساخت فلش کارت کاغذی استفاده کرد چیست؟ دو مورد از بهترین کاغذهای یادداشت که می توانید برای ساخت فلش کارت کاغذی انتخاب کنید عبارت است از:

خرید کاغذ یادداشت رومیزی

کاغذ یادداشت 10*10 سهند

کاغذ یادداشت 10*10 سهند، یک انتخاب خیلی خوب برای ساخت فلش کارت هایی است که نیاز به توضیحات بیشتر از چند کلمه دارند. به عنوان مثال اگر هدف شما از ساخت فلش کارت کاغذی حفظ کردن سوالات تاریخ است که نیاز به توضیحات بیشتر دارند، این کاغذ یادداشت از برند سهند یک گزینه ی خیلی خوب است. بسته بندی 500 عددی این کاغذ یادداشت، آن را به یک گزینه ی مقرون به صرفه تبدیل کرده است. در عین حال به علت استفاده از کاغذ 70 گرمی در ساخت کاغذ، ضخامت آن به گونه ای است که به سرعت خراب نشده و می توان برای مدت طولانی از آن استفاده کرد.

کاغذ یادداشت

کاغذ یادداشت 10*5 سهند

اگر هدف شما از ساخت فلش کارت کاغذی، حفظ کردن لغات انگلیسی است، کاغذ یادداشت 10*5 سهند برایتان بهترین انتخاب است. ابعاد کوچک تر این کاغذ یادداشت باعث شده تا سهولت بیشتری در استفاده از آن وجود داشته باشد. کاغذ یادداشت 10*5 سهند نیز درست همانند گزینه ی قبلی، در یک بسته بندی 500 برگه ای به فروش رسیده و از کاغذهای 70 گرمی برای ساخت آن بهره گرفته شده است که برای ساخت فلش کارت کاغذی، بهترین گزینه هستند.

کاغذ یادداشت

به طور کلی، ساخت فلش کارت کاغذی به شما این امکان را می دهد تا یادآوری دروس و مرور آن ها در شب امتحان برایتان بسیار ساده تر انجام شود. چرا که درست یک شب قبل از امتحان مرور کردن یک کتاب 300 صفحه ای تقریباً غیر ممکن است. در صورتی که مرور تعدادی کاغذ یادداشت که موارد مهم را در آن ها نوشته اید به سرعت انجام می شود. برای ساخت فلش کارت کاغذی، استفاده از کاغذهای یادداشت کوچک بهترین و مقرون به صرفه ترین گزینه محسوب می شود. برای دریافت اطلاعات کامل تر در مورد این کاغذهای یادداشت مورد استفاده در ساخت فلک کارت کاغذی، می توانید به فروشگاه اینترنتی سهند مراجعه فرمایید.

مطالب مرتبط