اسم سگ های نگهبان

اسم سگ های نگهبان با عکس

معرفی سگ های نگهبان

سگ های نگهبان یک مجموعه تلویزیونی کامپیوتری کانادایی برای کودکان است که توسط کیت چپمن ساخته شده است. این انیمیشن توسط Spin Master Entertainment تولید شده و انیمیشن آن توسط Guru Studio ارائه شده است. در کانادا، این سریال عمدتاً از TVOKids پخش می‌شود، که برای اولین بار در آگوست 2013 پیش‌نمایش نمایش را اجرا کرد. این سریال در 12 آگوست 2013 در Nickelodeon در ایالات متحده پخش شد.
این سریال روی پسر جوانی به نام رایدر تمرکز دارد که گروهی از سگ‌های جستجو و نجات را هدایت می‌کند که خود را سگ های نگهبان می‌نامند. آنها با هم در ماموریت هایی برای محافظت از جامعه ساحلی Adventure Bay و مناطق اطراف آن کار می کنند. هر سگ دارای مجموعه خاصی از مهارت ها بر اساس حرفه های خدمات اورژانسی مانند آتش نشان، افسر پلیس و خلبان هوانوردی است. همه آن‌ها در سگ‌خانه‌هایی زندگی می‌کنند که برای مأموریت‌هایشان به وسایل نقلیه سفارشی‌سازی شده یا «موتور بچه‌ها» تبدیل می‌شوند. آنها همچنین مجهز به کوله‌پشتی‌های پیشرفته‌ای هستند که «پاک‌های توله سگ» نامیده می‌شوند که حاوی ابزارهای مربوط به شغل توله‌ها هستند.
هر یک از اعضای سگ های نگهبان بر اساس خدمات اضطراری مختلف، مهارت‌های خاصی دارد که به آنها در ایمن نگه داشتن جامعه Adventure Bay کمک می‌کند. سگ های نگهبان با هشت فصل، تعداد انگشت شماری فیلم، اسباب‌بازی، جشن‌های تولد مضمون، بازی‌های ویدیویی و رویدادهای زنده، قلب بچه‌های سراسر جهان را تسخیر کرده است. با توجه به گروه کامل سگ‌های متحرک شجاع و وفادار از نژادهای مختلف، پیدا کردن منبع الهام بهتری برای نام‌های سگ‌هایی که بچه‌های شما کاملاً آن را تأیید می‌کنند، دشوار است.
در ادامه اسم سگ های نگهبان را با عکس مرور می کنیم.

چیس

چیس یک ژرمن شپرد 7 ساله است که به عنوان پلیس و سگ جاسوس خدمت می کند. رنگ مشخص او آبی سلطنتی است. او حس بویایی و بینایی خوبی دارد. او همچنین به گربه و پر حساسیت دارد. وسیله نقلیه معمول او، رزمناو پلیس آبی رنگ سلطنتی است.

مارشال

مارشال یک سگ دالماسی دست و پا چلفتی اما با مهارت است که به عنوان یک سگ آتش نشان و امدادگر خدمت می کند. رنگ امضای او قرمز است. او همچنین در اکثر قسمت ها حضور دارد و پر استفاده ترین توله سگ است. وسیله نقلیه اصلی او ماشین آتش نشانی قرمز است.

اسکای

اسکای یک کوکاپو ۷ ساله است که به عنوان توله نجات هوایی تیم خدمت می کند. رنگ امضای او صورتی است. او معمولا یک هلیکوپتر خاکستری با هایلایت های صورتی را هدایت می کند. صداپیشگی او توسط کالان هالی از فصل 1 تا فصل 5 و توسط لیلی بارتلام از فصل 6 به بعد انجام شد.

راکی

راکی یک توله نژاد مخلوط 6 ساله است که به عنوان یک توله سگ بازیافت و خوش دست عمل می کند. رنگ مشخص او سبز لیمویی است. وسیله نقلیه اصلی او یک تلاقی سبز آهکی بین یک کامیون زباله و یک لیفتراک است که از فصل 3 می تواند به یک یدک کش تبدیل شود.

سگ های نگهبان

رابل

رابل یک بولداگ 5 ساله است که به عنوان یک توله سگ ساختمانی خدمت می کند. رنگ امضای او زرد است. وسیله نقلیه اصلی او بولدوزر زرد است که معمولاً جرثقیل دارد (اما گاهی اوقات یک جک چکش یا بیل مکانیکی روی آن قرار دارد).

زوما

زوما یک لابرادور رتریور شکلاتی 5 ساله است که به عنوان یک توله نجات آبزیان خدمت می کند. رنگ امضای او نارنجی است. وسیله نقلیه اصلی او، هاورکرافت نارنجی رنگ است که می تواند به خوبی روی خشکی و همچنین آب حرکت کند، قادر به پرتاب یک شناور نجات است و از فصل دوم، می تواند به یک زیردریایی مجهز به بازوی پنجه ای بزرگ تبدیل شود. صداپیشگی او توسط Alex Thorne از فصل 1 تا وسط فصل 4، Carter Thorne از نیمه فصل 4 تا فصل 5 و توسط Shayle Simons از فصل 6 به بعد انجام شد.

اورست

اورست یک هاسکی سیبری 8 ساله با رنگ ارغوانی است که به عنوان یک توله نجات برفی در مواقع اضطراری مربوط به برف، یخ یا کوه ها خدمت می کند. رنگ امضای او آبی است. او در قسمت فصل 2 “توله سگ جدید” معرفی شد. وسیله نقلیه او یک گربه برفی نقره ای با رنگ های سبز آبی و نارنجی روشن است.

برای خرید انواع لوازم التحریر و کیف و کوله با طرح سگ های نگهبان ، به فروشگاه اینترنتی سهند سربزنید.

مطالب مرتبط