جا پوشه اداری

همه چیز درباره جا پوشه ای اداری

معرفی جا پوشه ای اداری سهند

کار کردن، ضرورت زندگی همه ما انسان هاست. یکی از اصول اولیه در مسیر شغلی و جهت رسیدن به موفقیت، نظم است. هر شغلی که داشته باشیم، کارمند باشیم یا خانه دار، مکانیک باشیم یا نجار و … فرقی ندارد؛ در هر صورت مدارک و کاغذهایی هستند که نیاز دارند تا به طور منظم جمع آوری و بایگانی شوند تا در مواقع لزوم از آن ها استفاده کنیم. کاغذهای مهمی مانند مدارک شناسایی، اسناد، مدارک مربوط به پرداخت برخی وجوه و… همگی نیاز دارند تا در جایی مشخص نگه داری شوند تا هم آسیب نبینند و هم در صورت نیاز به سرعت پیدا شوند. استفاده از پوشه ها و جا پوشه اداری یکی از راه حل های موثر جهت نگهداری اسناد و مدارک مهم هستند. با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا همه آنچه نیاز دارید درباره جا پوشه ای بدانید را برایتان بازگو کنیم.

جا پوشه اداری

پوشه و جا پوشه ای اداری چه کاربردهایی دارد؟

برای توضیح ضرورت استفاده از پوشه و جا پوشه ای اداری، بگذارید حرف خودم را با یک مثال آغاز کنم. تصور کنید پشت میز کار خود نشسته اید. شما کارمند یک مجموعه هستید که روزانه با بیش از 100 کاغذ مواجه می شوید. همه این کاغذها حاوی مطالبی هستند. برخی بسیار مهم که باید بایگانی شوند و برخی اهمیت کمی دارند اما نمی توان آن ها را دور انداخت. یک راه این است که همه کاغذها را داخل کشو بریزید و خودتان را خلاص کنید. اما یک مسئله وجود دارد؛ اگر مدیرتان یکی از آن کاغذها را بخواهد چه می کنید؟ دوباره همه کاغذها را خارج می کنید، یکی یکی می گردیدی تا کاغذ مورد نظر را پیدا کنید؟ چقدر زمان خواهد برد؟ اینجاست که پوشه به کارتان می آید. اما مسلماً نمی توان همه کاغذها با هر درجه اهمیتی که دارند را در یک پوشه قرار داد، در غیر این صورت چه تفاوتی با کشو وجود دارد.

بهترین راه حل این است که یک روز زمان بگذارید و تمامی کاغذها را بر اساس موضوع، اهمیت و … طبقه بندی کرده و هریک را در یک پوشه جداگانه قرار دهید. حال یک موضوع دیگر خواهید داشت، شما با بیشمار پوشه روبه رو هستید که نمی دانید کجا قرارشان دهید تا سرعت عملتان در هنگام نیاز به کاغذهای داخل پوشه ها بالا بوده و نظمتان حفظ شود. جا پوشه ای اداری راه حل مشکل شما است. به کمک یک جا پوشه ای اداری می توانید به صورت طبقه بندی شده تمامی پوشه ها را در کنار هم قرار داده و علاوه بر زیبایی ظاهری حاصل از نظم ایجاد شده، در صورت نیاز، به سرعت به مدرکی که نیاز دارید دست پیدا کنید.

جا پوشه اداری

جا پوشه ای اداری چیست؟

جا پوشه ای اداری وسیله ای کاربردی برای بایگانی مدارک مهم در ادارات و یا هر کسب و کار دیگری است. از جا پوشه ای اداری می توان جهت بایگانی اسناد و مدارک مهم زندگی مانند سند خانه، ازدواج و… نیز استفاده شود. به کمک جا پوشه ای اداری می توانید مدارک را به صورت جداگانه در پوشه های مختلف نگهداری کرده و به کمک برچسب مخصوص پوشه بر روی هریک را نام گذاری نمایید. سپس با استفاده از یک جا پوشه ای اداری، همه پوشه ها را در کنار یک دیگر قرار دهید. جا پوشه ای اداری انواع مختلفی دارد:

  • جا پوشه ای اداری آویز
  • جا پوشه ای اداری ایستاده
  • جا پوشه ای اداری داخل کشویی

هریک از انواع جا پوشه ای اداری، به یک هدف ساخته شده اند و آن هم نگه داری از پوشه ها به صورت طبقه بندی شده و مرتب است. تفاوت آن ها تنها در شکل ظاهری و نحوه قرار گیری پوشه داخل آن ها است.

جا پوشه اداری

ختم کلام

همانطور که در ابتدای صحبتمان هم اشاره کردیم، اولین قدم برای موفقیت در هر کاری، نظم است. با برقراری نظم شما می توانید تمرکز کرده و سرعت عمل خود را تا هر میزانی که می خواهید افزایش دهیدو خرید جا پوشه ای اداری، یک راه بسیار کاربردی و ساده برای برقراری نظم است. می توانید انواع جا پوشه ای اداری با کیفیت را در وبسایت فروشگاه سهند ملاحظه کنید و در صورتی که نیاز به مشاوره تلفنی داشتید، می توانید با پشتیبانی مجموعه تماس حاصل فرمایید. راه های ارتباطی مجموعه سهند:

  • شماره های تماس 9898838-0910           47297000-021
مطالب مرتبط