دفتر نقاشی مرد عنکبوتی

معرفی دفتر نقاشی با طرح مرد عنکبوتی و کارتونی

انواع دفتر نقاشی مرد عنکبوتی

کودکان و بزرگسالان به دنبال کتابهای نقاشی و رنگ آمیزی برای سرگرمی جالب و خلاقانه ای هستند که ارائه می دهند. اگرچه کتابهای نقاشی و رنگ آمیزی بزرگسالان در حال حاضر یک ژانر مرسوم ، پرفروش هستند ، اما کتابهای نقاشی و رنگ آمیزی دارای سابقه ای پر جنب و جوش هستند و از دهه 1880 وجود دارند. در اواخر قرن 19 و اوایل قرن 20 ، جنبش های اصلاحی در آموزش و پرورش کودکان به تغییر نگرش های مردمی در مورد نقش آموزش و پرورش در دستیابی به پیشرفت اجتماعی کمک کرد. کتابهای نقاشی و رنگ آمیزی به ابزاری تعاملی تبدیل شد که والدین برای آموزش و سرگرمی به فرزندان خود می دادند ، به این امید که آنها را در زندگی برتری بخشند. در این مدت ، هزینه کتاب (و کاغذ) نیز کاهش یافت ، که باعث شد کتابهای نقاشی و رنگ آمیزی بیش از هر زمان دیگری در دسترس کودکان و خانواده ها قرار گیرد. برخی از شرکتهایی که کالاهای مصرفی مانند کفش و رنگ می فروختند ، حتی با هر خرید کتابهای نقاشی و رنگ آمیزی تبلیغاتی رایگان به والدین می دادند.

محققان ادعا می کنند که دفتر نقاشی ها می توانند استرس و اضطراب را کاهش دهند

به گفته محققان و درمانگران هنر ، بزرگسالانی که در کتابهای نقاشی و رنگ آمیزی نقاشی و رنگ آمیزی می کنند ممکن است مزایای درمانی مختلفی را تجربه کنند. یک مطالعه در سال 2005 (و یک مطالعه تکراری در سال 2012) به این نتیجه رسید که افرادی که در ماندالا نقاشی و رنگ آمیزی می کردند – اشکال هندسی پیچیده ای که اغلب در هندوئیسم و ​​بودیسم دیده می شود – میزان کمتری از اضطراب را نسبت به افرادی که به سادگی روی یک کاغذ خالی نقاشی و رنگ آمیزی می کردند ، تجربه کردند. با تمرکز بر شکل ها و الگوهای مختلف به صورت ساختارمند ، افرادی که نقاشی و رنگ آمیزی می کنند می توانند افکار منفی را ببندند و آرام تر شوند. این مطالعه نتیجه گرفت که مانند مدیتیشن ، عمل الگوهای نقاشی و رنگ آمیزی می تواند به مغز استراحت دهد ، اضطراب را کاهش دهد و ذهن را بر می انگیزد. نقاشی و رنگ آمیزی می تواند مرکز ترس مغز شما ، آمیگدال را آرام کند. با کاهش افکار یک ذهن ناآرام ، همان حالت مدیتیشن را القا می کند. این باعث ایجاد ذهن آگاهی و سکوت می شود که به ذهن شما اجازه می دهد بعد از یک روز طولانی در محل کار کمی استراحت کنید.

خرید دفتر نقاشی مرد عنکبوتی

نیازی نیست که حتما هنرمند باشید تا از نقاشی و رنگ آمیزی لذت ببرید

زیبایی نقاشی و رنگ آمیزی این است که هیچ سطح مهارتی وجود ندارد که باید قبل از اینکه یک متخصص شناخته شوید ، کسب کنید. وقتی به بزرگسالی می رسیم ، می توان گفت اکثر ما نقاشی و رنگ آمیزی را بین خطوط انجام داده ایم. حتی اگر هرگز در زندگی خود یک مداد رنگی برداشته و یک صفحه نقاشی و رنگ آمیزی را تکمیل نکرده اید ، باز هم می تواند لذت بخش باشد زیرا چیزی برای از دست دادن ندارید. دکتر بی Dr. Bea در کلینیک کلیولند اشاره می کند که «به سختی می توان نقاشی و رنگ آمیزی را خراب کرد ، و حتی اگر این کار را انجام دهید ، هیچ نتیجه واقعی وجود ندارد. در نتیجه ، نقاشی و رنگ آمیزی بزرگسالان می تواند یک ماهی خارق العاده باشد ، نه یک آزمایش سخت برای ظرفیت های ما.»
علاوه بر این ، اکثر رنگ آمیزان مشاهده محصول نهایی را به عنوان یکی از دلایل علاقه به نقاشی و رنگ آمیزی بیان کرده اند. تکمیل یک صفحه نقاشی و رنگ آمیزی چه در سرگرمی تازه کار هستید و چه از دوران کودکی مشغول نقاشی و رنگ آمیزی هستید ، احساس موفقیت را به همراه دارد. لذت فوری که ما احساس می کنیم موج مثبت ما را ادامه می دهد ، که احساسات شادتری را برانگیخته است.

دفتر نقاشی مرد عنکبوتی

بهبود مهارت های حرکتی و دیداری

نقاشی و رنگ آمیزی فراتر از یک فعالیت سرگرم کننده برای کسب آرامش است. برای برقراری ارتباط به دو نیم کره مغز نیاز است. در حالی که منطق به ما کمک می کند تا در خطوط بمانیم ، انتخاب رنگها یک فرآیند تفکر خلاق را ایجاد می کند.

بهبود خواب

ما می دانیم که به هنگام اجتناب از استفاده با وسایل الکترونیکی در شب ، خواب بهتری خواهیم داشت ، زیرا قرار گرفتن در معرض نور ساطع شده سطح هورمون خواب ، ملاتونین را کاهش می دهد. نقاشی و رنگ آمیزی و استفاده از دفتر نقاشی یک مراسم آرامش بخش و بدون الکترونیک قبل از خواب است که سطح ملاتونین شما را مختل نمی کند.

بهبود تمرکز

نقاشی و رنگ آمیزی و استفاده از دفتر نقاشی نیاز به تمرکز دارد ، اما نه آنقدر که استرس زا باشد. لوب پیشانی شما را باز می کند ، که سازماندهی و حل مشکلات را کنترل می کند و به شما امکان می دهد همه چیز را کنار بگذارید و در لحظه زندگی کنید و تمرکز ایجاد کنید.

برای نقاشی و رنگ آمیزی لازم نیست هنرمندی متخصص باشید! اگر به دنبال راهی برای افزایش آرامش بعد از یک روز پر استرس در محل کار هستید ، مطمئناً نقاشی و رنگ آمیزی این کار را انجام می دهد ، خصوصا اگر در دفتر نقاشی مرد عنکبوتی را از فروشگاه اینترنتی سهند  انتخاب کنید و از آن هر طور که دوست دارید استفاده کنید.

مطالب مرتبط