جامدادی طرح دار سهند

معرفی 5 جامدادی طرح دار و شیک

معرفی جامدادی‌های سهند

جامدادی یکی از مهم ترین لوازم تحریری است که برای دانش آموزان، دانشجویان و یا حتی کارمندان مورد استفاده قرار می گیرد. جامدادی کمک می کند تا وسایل مورد نیاز شما مانند مداد، پاک کن، تراش، خودکار، خط کش، هایلایتر و … را در یک جا نگه داری کنید. این نوشت افزار کاربردی می تواند در عین کمک به نگه داری از لوازم التحریر شما، زیبایی ظاهری هم داشته باشد. در این بخش از مقالات سهند می خواهیم به معرفی 5 جامدادی طرح دار و شیک بپردازیم. با ما همراه باشید.

جامدادیROOMY سهند

جامدادی طرح دار سهند مدل Roomy، یک جامدادی جادار و محکم است که در 6 طرح متنوع کماندویی، آب ‌رنگی، گل ‌دار، قلبی، دایره ‌ای و جور چین تولید شده است. گنجایش این جامدادی به گونه ای است که می توان انواع مداد، خودکار و خط کش را در داخل آن قرار داد. دوخت این جامدادی طرح دار بسیار ظریف و زیبا دوخته شده و قابل شستشو است. جامدادی طرح دار Roomy از برند سهند بسیار با دوام است و زیپ روانی دارد. داخل این جامدادی طرح دار آستر دار است و می توان آن را با ماشین لباسشویی شد.

جامدادی طرح دار سهند

جامدادی Jungle 3D (جنگل سه بعدی) سهند

جامدادی طرح دار سه بعدی جنگل سهند، یک گزینه جادار، با دوام و محکم و در عین حال زیبا برای دبستانی ها است. این جامدادی طرح دار از جنس EVA (اتیلن وینیل استات ایوا) و PU (پلی یورتان) ساخته شده است و قابل شستشو است. جامدادی سهند مدل Jungle 3D بسیار ظریف دوخته شده است و دارای آستر داخلی است. این جامدادی طرح دار بسیار خوش دست است و زیپ روانی دارد. گنجایش جامدادی Jungle 3D از برند سهند به گونه ای است که تمامی انواع لوازم تحریر مانند مداد، خودکار، خط کش، پاک کن و … در آن جا خواهد شد. داخل این جامدادی طبقه بندی ویژه ای داشته و می توان نوشت افزار را با نظم ویژه ای در آن قرار داد.

جامدادی طرح دار سهند

جامدادی مجیک سهند

جامدادی سهند مدل مجیک دو رنگ است و رنگ بندی متنوع آن شامل  یاسی و گل‌ بهی، بنفش و صورتی، زرد و آبی، قرمز و مشکی و سبز و نارنجی می شود. این جامدادی از جنس برزنت و کتان ساخته شده و مقاومت بسیار بالایی در برابر آسیب های فیزیکی ناشی از لوازم تحریری مانند مداد، خودکار، پرگار و … دارد. ظرفیت این جامدادی طرح دار بسیار بالا است و می توانید تمامی وسایل مورد نیاز خود را در آن قرار دهید. جامدادی مجیک سهند زیپ روانی داشته و بسیار زیبا و ظریف دوخته شده است. این جامدادی را می توان در ماشین لباسشویی شست. آستر داخلی به کار رفته در جامدادی طرحدار مجیک سهند، سبب شده تا مقاومت آن افزایش پیدا کند.

جامدادی طرح دار سهند

جامدادی استیکی

جامدادی استیکی از برند سهند، یک گزینه ی جادار، محکم، زیبا و با دوام است که می توانید تمامی لوازم تحریر خود حتی خط کش را داخلش جا دهید. این جامدادی در سه رنگ قرمز، مشکی و آبی تولید می شود. طراحی جامدادی استیکی سهند به گونه ای است که بر روی آن خط های به رنگ دیگر وجود دارد و جلوه زیبایی اش را دو چندان کرده است. این جامدادی دوخت ظریفی دارد و با وجود آستر با کیفیت و نرم داخلی، مقاومت بسیار بالایی در برابر آسیب ها خواهد داشت. جامدادی طرح دار سهند مدل استیکی، یک جامدادی با طراحی مینیمال است که هر سلیقه ای را راضی خواهد کرد.

جامدادی طرح دار سهند

جامدادی الگانت

اگر به دنبال یک جامدادی بامزه، جا دار و زیبا می گردید که کیفیت بالایی دارد، جامدادی الگانت از برند سهند می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. این جامدادی شبیه به یک کوله پشتی کوچک است که در 5 رنگ آبی، بنفش، سرخابی، صورتی و قرمز تولید می شود. دوخت ظریف، آستر داخلی، زیپ روان و مقاومت بالا در برابر آسیب های فیزیکی سبب شده تا این جامدادی طرح دار به یک انتخاب برای هر کسی تبدیل شود. گنجایش جامدادی الگانت سهند بسیار بالاست و می توانید همه وسایل خود از جمله خط کش را در آن قرار دهید.

سهند، یک برند معتبر ایرانی است که انواع جامدادی طرح دار با کیفیت و زیبا را تولید می کند که در عین زیبایی ظاهری، کاربری بالا و قیمت مناسبی دارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر، می توانید از طریق یکی از روش های زیر با پشتیبان های مجموعه در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط