محبوبیت در مدرسه

5 راز چگونه در مدرسه محبوب باشیم

همه چیز درباره محبوب بودن در مدرسه

بسیاری از مردم آرزوی دستیابی به محبوبیت را دارند. محبوبیت مترادف با جعلی بودن ، قضاوت و انحصاری بودن نیست. بلکه افراد محبوب مورد تحسین و احترام هستند. شما می توانید با صادق بودن به خود ، شامل دیگران و درگیر شدن در اجتماع خود ، محبوب شوید. این جا ما 5 راز اینکه چگونه در مدرسه محبوب باشیم را با شما در میان خواهیم گذاشت.

ارزیابی کنید که چرا می خواهید محبوب شوید

قبل از اینکه وقت ، تلاش و منابع خود را به اینکه چگونه در مدرسه محبوب باشیم اختصاص دهید ، یک لحظه به ارزیابی میل خود برای محبوبیت بپردازید.
آیا بدنبال پذیرش هستید؟ آیا بدنبال توجه هستید؟ آیا سعی دارید عصیان کنید یا خود را دوباره تعریف کنید؟
حتی اگر واقعاً تلاش می کنید تا مورد پسند واقع شوید-همه کارها را بی نقص انجام می دهید-ممکن است هرگز در چشم جامعه محبوب نشوید. اگر محبوب نشوید چه اتفاقی می افتد؟ چگونه می توانید با عدم تحقق این خواسته کنار بیایید؟ وقتی سعی می کنید خود اصیل خود را کشف کنید ، چه رسانه های دیگری را می توانید کشف کنید؟

با خودتان روراست باشید

برای اینکه محبوب شوید ، با هنجارهای اجتماعی مطابقت ندارید یا خود را کاملاً اختراع نمی کنید. بکوشید تا به بهترین نسخه از خودتان تبدیل شوید – مهربان ترین ، بدبین ترین ، معتبرترین شما. با آگاهی از خود ، اعتماد به نفس شما افزایش می یابد. ماجراجو ، پرشور و جالب تر خواهید شد. اضطراب اجتماعی شما کاهش می یابد و مردم بیشتر به سمت شما جذب می شوند.
هرگز در ازای محبوبیت ، اعتقادات و نظرات شخصی خود را زیر پا نگذارید. در عوض ، آشکارا آنچه را که به آن اعتقاد دارید و دوست دارید ، بپذیرید. از روند مد که دوست دارید پیروی کنید و نه به این دلیل که دیدید سلبریتی ها آن را بپوشند. اگر می خواهید ، به جای پیروی از روندهای قدیمی ، روندهای جدیدی را شروع کنید.

متواضع باشید

هرگز قدرت فروتنی را دست کم نگیرید ؛ این یکی از راه های اصلی این است که چگونه در مدرسه محبوب باشیم. بودن در کنار افرادی که خود را بیش از حد جدی می گیرند دشوار است – کمی سبک شوید و زندگی کنید! به همین ترتیب ، جذاب بودن در مورد دستاوردها ، پول یا چیزهای دیگر جذاب نیست – منتظر بمانید تا دیگران به شما تبریک بگویند یا از شما تعریف کنند. وقتی این کار را کردند ، تعریف را بپذیرید.
هنگام اشتباه یا اشتباه اجتماعی ، از خندیدن به خود نترسید.
وقتی کاری خارق العاده انجام می دهید یا کاری فوق العاده را برای شخص دیگری انجام می دهید ، دستاورد خود را پخش نکنید.
وقتی لباس یا کالای جدیدی به دست می آورید ، آن را به رخ دیگران نکشید.
با این حال ، یکی از موارد اینکه چگونه در مدرسه محبوب باشیم این است که اگر می خواهید مردم شما را همانطور که هستند دوست داشته باشند ، باید خود را نیز دوست داشته باشید. به خودتان ویژگی های مثبت خود را یادآوری کنید و سعی کنید آنها را همان ویژگی هایی کنید که برای دیگران نشان می دهید. وقتی مردم به شیوه مطمئن شما در حفظ خود توجه کنند ، متوجه می شوند که شما فردی هستید که ارزش این را دارد.

محبوبیت در مدرسه

به ظاهر خود اهمیت دهید

افتخار به ظاهر خود یکی از ساده ترین راه ها برای بهبود چشم انداز اجتماعی شما و تغییر نگرش مردم در مورد شما است. برای معروف شدن نیازی نیست لباس های گران قیمت یا شیک بپوشید. در عوض ، سعی کنید همیشه ظاهر پذیر باشید – برای لباس ، مدل مو و بهداشت شخصی خود فکر کنید. سعی کنید احساس التقاطی سبک خود را توسعه دهید. مطمئن شوید که از پیروی از قوانین لباس مدرسه پیروی می کنید ، اما نمی خواهید درگیر مشکل شوید و در حالی که سعی می کنید محبوب باشید ، خود را شرمنده کنید.
برخوردهای های اولیه مهم هستند و با مردم باقی می مانند. اگر می خواهید مورد پسند شما واقع شود ، نحوه لباس پوشیدن شما باید گویا باشد و مشخص کند که تصوری که از دیگران ایجاد می کنید را جدی می گیرید. نگران پیروی از روندها یا مدل دهی به شیوه ای نباشید که فکر می کنید همسالان شما با آن موافق هستند. لباس بپوشید تا خود را راحت ، مطمئن و نزدیک کنید.

از دیگران حمایت و به آن ها کمک کنید

کمک به دیگران برای رسیدن به اهداف خود و لذت بردن از موفقیت آنها ، راهی عالی برای ایجاد شهرت مثبت است. تمایل خود را برای توجه یا نیاز به بهترین بودن کنار بگذارید. در عوض ، اطرافیان خود را در راه تلاش برای موفقیت تشویق و کمک کنید. شفقت شما دیگران را شگفت زده و خوشحال خواهد کرد.
همانطور که برای محبوب شدن تلاش می کنید ، دیگران را در این راه از بین نبرید. به یاد داشته باشید ، یک فرد مهربان و دلسوز بر دوستان بیشتر از یک فرد تند و زن بی اعتماد به نفس پیروز می شود. هرگز افراد را قضاوت نکنید ، بلکه همیشه از آنها دفاع کنید. دیگران را قلدری نکنید ، بلکه با آنها دوست شوید. بعلاوه ، شما “دوستانی” نمی خواهید که فقط با شما دوست هستند زیرا می ترسند آنها را مورد آزار و اذیت قرار دهید. قلدری ها ، افراد متنفر ، افراد منفی و نامهربان همیشه در زندگی شما حضور خواهند داشت ، خواه محبوب باشید یا مطرود ، از آن ها دوری کنید.

این هم از 5 قدم و 5 راز اینکه چگونه در مدرسه محبوب باشیم. برای تهیه ی وسایلی که به شما کمک می کنند تا در مدرسه محبوب باشید ، به سایت و فروشگاه اینترنتی سهند مراجعه کنید.

مطالب مرتبط