کلاسور سهند

معرفی سه کلاسور پرطرفدار سهند

کلاسور های پرطرفدار سهند

کلاسور یک وسیله کاربردی جهت طبقه بندی و منظم سازی برگه‌ها و مدارک مهم شماست. همانطور که می‌دانید، این نوشت افزار پرطرفدار از یک جلد و تعدادی حلقه تشکیل شده است که می‌توانید برگه‌های مورد نظر را پانچ و داخل آن نگه‌داری کنید. برای آنکه برگه‌های مهم خود را پانچ نشده و سالم داخل کلاسور نگهداری کنید، می‌توانید از انواع کاور پانچ یا همان پوشه‌های پلاستیکی استفاده نمایید. کلاسورها به شما این امکان را می‌دهند تا برگه‌ها و مدارک مهم خود را به دور از عوامل مخرب محیطی مانند رطوبت، گرد و خاک و موارد مشابه دیگر محافظت کرده و طول عمر آنها را افزایش دهید. علاوه بر این، طبقه بندی کامل برگه‎‌ها به شما این امکان را می‌دهند تا نظم را در محیط اطراف خود رعایت کرده و در صورت نیاز به هر کدام از آن برگه‌ها، به سرعت به آنها دسترسی پیدا کنید. کلاسورها انواع مختلفی داشته و در دو مدل دو حلقه و چهار حلقه تولید می‌شوند. در ادامه به معرفی سه مدل از پرطرفدارترین کلاسورهای سهند می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

1. کلاسور 4 حلقه متالیک سهند

یکی از پرطرفدارترین کلاسورهای برند سهند، کلاسور 4 حلقه متالیک سهند است که در سایز A4 و در عطف 3.5 سانتی متر تولید می‌شود. کلاسور 4 حلقه متالیک سهند دارای 4 رنگ متنوع سبز، آبی، طوسی و مشکی است که می‌تواند با هر سلیقه‌ای سازگار شود. بدنۀ این کلاسور از برند سهند از جنس پلی پروپیلن است. این ماده نوعی پلاستیک تجزیه پذیر می‌باشد که بسیار بادوام و سبک بوده و به دلیل ضد لک و ضد خش بودن و همچنین امکان شستشو، به خوبی در برابر آلودگی‌های محیطی مقاومت دارد. مقاومت بدنه کلاسور 4 حلقه متالیک سهند به قدری بالاست که در طول زمان شکسته و خدشه دار نخواهد شد.

همانطور که از نام کلاسور 4 حلقه متالیک سهند مشخص است، دارای 4 حلقه O شکل است که از جنس فلز با روکش نیکل ساخته شده. قفل‌های این کلاسور از برند سهند کاملاً ضد زنگ هستند و قطر آن‌ها 5.2 سانتی متر است. کیفیت قفل‌های کلاسور متالیک 4 حلقه سهند به خوبی چفت شده و در طول استفاده‌های طولانی مدت هرز نخواهند شد. یکی دیگر از ویژگی‌های مهم کلاسور متالیک سهند، امکان چاپ بر روی جلد آن است و می‌تواند به عنوان جنبه‌های تبلیغاتی مورد استفاده قرار گیرد.

کلاسور سهند

2. کلاسور سهند مدل 4 حلقه استریپ

کلاسور 4 حلقه استریپ سهند، یکی دیگر از پرطرفدارترین کلاسورهای این برند است که با عطف 3.5 سانتی متر، سایز A4 و در 5 رنگ فانتزی نارنجی، سبز، صورتی، بنفش و آبی تولید می‌شود. بدنه کلاسور 4 حلقه استریپ سهند نیز از جنس پلاستیک پلی پروپیلن شیاردار می باشد. پلی پروپیلن نوعی پلاستیک بسیار مقاوم، ضد‌ خش، ضد‌ لک و قابل شستشو است که با وجود دوام بسیار بالا می‌تواند تجزیه شده و به طبیعت آسیبی وارد نکند. اگر قصد خرید کلاسور 4 حلقه استریپ سهند را برای اهداف تبلیغاتی مجموعۀ خود دارید، این امکان وجود خواهد داشت تا روی جلد هر طرحی که دوست داشته باشید را چاپ نمایید.

این کلاسور دارای 4 حلقۀ بادوام، مستحکم به O است که از جنس فلز با روکش نیکل ساخته شده‌اند. حلقه‌های کلاسور 4 حلقه استریپ سهند ضد زنگ هستند، 5.2 سانتی متر ضخامت دارند و با فاصله‌های 8 سانتی متری از یکدیگر قرار گرفته اند. کیفیت بالای کلاسور به قدری است که در طول استفاده‌های مداوم و طولانی مدت هرز و خراب نشده و در عین حال به سادگی باز و بسته می‌شوند.

خرید کلاسور

3. کلاسور سهند مدل دو حلقه اورجینال

کلاسور 2 حلقه اورجینال سهند نیز یکی از پرطرفدارترین تولیدات این کمپانی محسوب می‌شود که در 5 رنگ آبی، زرد، سبز، طوسی و قرمز عرضه می‌شود. این کلاسور نیز مانند دو مدل دیگر که در پاراگرافهای قبلی به معرفی آنها پرداختیم در سایز A4 و با عطف 3.5 سانتی متر ساخته می‌شود. تنها تفاوت اصلی این کلاسور با دو مدل قبلی، تعداد حلقه‌های آن است که شامل دو حلقه از جنس فلز با روکش ضد زنگ نیکل می‌شود. سایز قفل‌های کلاسور 2 حلقه اورجینال سهند 5.2 سانتی متر است که با فاصلۀ 8 سانتی متری از یکدیگر قرار گرفته‌اند. کیفیت قفل‌های این کلاسور نیز بسیار بالا است و در عین چفت شدن کامل و عدم هرز شدن در استفادۀ طولانی مدت، با آسانی باز و بسته خواهند شد.

کلاسور سهند

بدنۀ بادوام کلاسور 2 حلقه مدل اورجینال سهند از جنس پلی پروپیلن ساخته شده که در طبیعت تجزیه خواهد شد. این بدنه قابل شستشو، ضدخش، ضد‌لک و کاملاً مقاوم بوده و به مرور زمان شکسته و خدشه‌دار نخواهد شد. برای استفاده‌های تبلیغاتی از کلاسور دو حلقه سهند مدل اورجینال می‌توانید طرح منتخب خود را بر روی جلد آن چاپ نمایید. برای تهیۀ هر کدام از کلاسور‌های بالا و یا کسب اطلاعات کامل‌تر در زمینۀ چاپ تبلیغاتی، قیمت خرید عمده کلاسور و غیره، می‌توانید به فروشگاه اینترنتی سهند مراجعه نمایید.

مطالب مرتبط