شیلد صورت

شیلد یا ماسک، مساله این است!

شیلد بهتر است یا ماسک

با پیشرفت هر روزه ی بیماری کرونا در سراسر جهان، پروتکل های بهداشتی جنبه ی بسیار جدی تری به خود می گیرند. کم تر از یک سال پیش اگر فردی را در خیابان می دیدیم که ماسک به صورت دارد و دائماً دست هایش را با الکل ضد عفونی می کند، به احتمال زیاد فکر می کردیم دچار اختلال وسواس شده و باید به سرعت به پزشک مراجعه کرده و دارو بخورد! در حالی که پس از گذشت کم تر از یک سال، ماسک، شیلد پزشکی و الکل، به جزئی جدایی ناپذیر از زندگی ما تبدیل شده اند. ماسک صورت و شیلد پزشکی، مهم ترین وسایلی هستند که برای محافظت از خود در برابر ویروس کرونا مورد استفاده قرار می دهیم. در میان بسیاری از افراد، در میان انتخاب ماسک یا شیلد پزشکی برای محافظت از خود در برابر بیماری کرونا اختلاف نظر های بسیاری وجود دارد. اما در آخر شیلد پزشکی بهتر است یا ماسک؟ با ما همراه باشید تا به طور کامل این مسئله را بررسی کنیم.

شیلد صورت

آخر سر شیلد پزشکی را انتخاب کنیم یا ماسک؟

برای پاسخ دقیق تر و ساده تر، بهتر است بگویم هر دو! ماسک می تواند از انتقال ویروس هایی که از مجاری تنفسی فرد ناقل منتقل می شوند تا درصد بالایی جلوگیری کنند. شیلد پزشکی هم دقیقا همین کار را می کند. اما صادقانه باید بگویم شیلد به تنهایی کافی نیست. اگر می خواهید در یک محیط ورزش کنید و فاصله ی شما با دیگر افراد بیشتر از یک و نیم متر پیشنهادی از سوی وزارت بهداشت جهانی است، شیلد پزشکی برای شما مناسب خواهد بود. اما اگر می خواهید در فاصله ی کم تری از افراد قرار بگیرید، مثلاً مترو سوار شوید، باید بگویم استفاده از ماسک در کنار شیلد پزشکی برای شما یک ضرورت است. چرا که هم ماسک و هم شیلد پزشکی در چنین فضایی نمی توانند به طور قطع از سلامت شما در برابر ویروس خطرناک و مسری کرونا محافظت نمایند. حتماً می پرسید برای کودکان چطور؟

خرید شیلد صورت

شیلد صورت کودک، برای آن ها مناسب تر است!

فرزندان ما عزیزترین و مهم ترین ثروت ما هستند که حاضریم برای محافظت از آن ها هر کاری را انجام دهیم. پوشاندن ماسک صورت به کودک کمی سخت است. حتی اگر تنها یک مرتبه تلاش کرده باشید تا به کودک خود بیاموزید تا ماسک را درست به صورت خود بزند، به آن دست نزند و دستان خود را در حالی که آلوده و کثیف هستند به چشمان خود نمالد متوجه شده اید که به طور قطع امری غیر ممکن است. چطور می توان میزان خطر ویروس کرونا را به کودکان توضیح داد؟ به همین خاطر است که حتی اگر از ماسک برای کودک خود استفاده می کنید، شیلد صورت کودک نیز ضروری خواهد بود. شیلد صورت کودک کمک می کند تا کودک شما دیگر دستان خود را به چشمانش نزند و دیگر این امکان را نداشته باشد که دائماً ماسک خود را دستمالی کرده و پایین بکشد. پس در صورت استفاده از شیلد صورت کودک می توانید با خیال آسوده تر او را برای هوا خوری بیرون ببرید.

شیلد صورت

ماسک و شیلد پزشکی مکمل هم هستند!

همانطور که در بالا گفتیم، ماسک و شیلد پزشکی، به عنوان شیلد صورت کودک باشد یا برای بزرگسال مکمل یک دیگر هستند. در هر صورت، هر کدام از این دو مورد را که به تنهایی استفاده کنید، احتمال ابتلای شما به ویروس کرونا وجود خواهد داشت. اما اگر هم شیلد پزشکی داشته باشید و هم ماسک صورت و علاوه بر این ها از حضور در جمع های شلوغ نیز خودداری کنید، می توانید مطمئن باشید که به این ویروس خطرناک و آزار دهنده، مبتلا نخواهید شد. می توانید انواع شیلد پزشکی بزرگسال و یا شیلد صورت کودک را از فروشگاه اینترنتی سهند خریداری کنید. سهند تمامی موارد مورد نیاز و مهم جهت ساخت یک شیلد پزشکی استاندارد رعایت کرده و در عین حال قیمت های فوق العاده ای نیز دارد. پس اگر به سلامت خود و خانواده تان اهمیت می دهید، پیشنهاد می کنیم سری به فروشگاه سهند بزنید.

مطالب مرتبط