قیمت دفتر مشق ساده

همه چیز درباره قیمت دفتر مشق ساده

عوامل مشخص کننده قیمت دفتر مشق ساده

در میان تمامی انواع لوازم تحریر مورد نیاز در طول یک سال تحصیلی برای دانش آموزان، دفتر مشق ساده، یکی از پر مصرف ترین و پر کاربردترین هاست. علاوه بر دانش آموزان، تمامی افرادی که به نوشتن علاقه مند هستند، به دفتر مشق ساده، نیاز خواهند داشت. علت اهمیت قیمت دفتر مشق ساده نیز در همین میزان کاربرد آن است. فرض کنید یک دانش آموز سال اول ابتدایی به چه تعداد دفتر مشق ساده نیاز دارد؟ به علاوه، با توجه به اینکه فرد در طولانی مدت و به صورت مداوم از دفتر مشق استفاده می کند، بنابراین کیفیت دفتر مشق نیز حائز اهمیت خواهد بود. در این مقاله، همه چیز درباره قیمت دفتر مشق ساده را با شما در میان می گذاریم. با ما همراه باشید.

قیمت دفتر مشق ساده

عوامل تاثیرگذار بر قیمت دفتر مشق ساده

یک دفتر مشق از مواد اولیه متعددی تشکیل شده است. اگر بخواهیم به صورت کلی و خلاصه، بخش های سازنده ی یک دفتر مشق ساده را بیان کنیم، این بخش ها عبارت می شوند از:

  • کاغذ
  • جلد

کاغذ و جلد، دو عامل تعیین کننده در قیمت دفتر مشق ساده هستند. این که کاغذ استفاده شده در ساخت دفتر مشق چند گرم وزن دارد، تعیین می کنند که چقدر در برابر آسیب هایی مانند فشار کاغذ مقاوم باشد. تاثیر نوع جلد در قیمت دفتر مشق ساده نیز کاملاً واضح است. اگر جلد دفتر مشق انتخابی شما یک مقوای نازک باشد، ممکن است قیمت آن را به اندازه ی بسیاری کاهش دهد اما در استفاده ی طولانی مدت به سرعت پاره خواهد شد.

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در قیمت دفتر مشق ساده، نوع صحافی آن است. مسلماً هزینه ای که برای ساخت یک دفتر مشق سیمی پرداخت می شود با هزینه ای که برای ساخت یک دفتر مشق ساده با صحافی چسبی پرداخت می شود متفاوت خواهد بود. با توجه به استفاده ای که از دفتر مشق می کنید، بهتر است نوعی صحافی را انتخاب نمایید که برایتان مناسب تر است. چرا که گاهی با پرداخت هزینه ی کم تر ممکن است در گذشت زمان، دفتر شما سریع تر خراب شده و مجبور شوید دوباره دفتر مشق بخرید.

قیمت دفتر مشق ساده

معرفی انواع دفتر مشق ساده و خوش قیمت

همانطور که قبل تر هم اشاره کردیم، دفتر مشق انواع مختلفی دارد. نوع کاغذ، جلد، صحافی و تعداد ورق کاغذ موجود در آن، قیمت دفتر مشق ساده را مشخص می کنند. این که چه نوع دفتر مشقی برای شما یا فرزندتان مناسب است، بستگی به کاربردی دارد که می خواهید از آن استفاده کنید. برای مثال، اگر برای دانش آموزان دوره ی ابتدایی دفتر مشق ساده می خرید، دفتر مشق ساده سهند که دارای جلدهای طرح دار و عروسکی هست بسیار مناسب هستند. اگر دانشجو هستید و به دنبال یک دفتر مشق ساده و در عین حال زیبا می گردید، دفتر مشق ساده وزیری پنجره ای برایتان کاملاً مناسب است. قیمت دفتر مشق ساده در انواع مختلف، کاملاً متفاوت است. اما اگر به قیمت و کیفیت در کنار هم نگاه می کنید، می توانید یکی از انواع دفتر مشق ساده سهند را برای خود انتخاب کنید.

خرید دفتر ساده

  • دفتر مشق ساده وزیری پنجره دار سهند: 100 برگ در 6 رنگ متنوع که آن را برای هر سلیقه ای متناسب کرده است.
  • دفتر مشق طرح دار وزیری سهند: با طرح های کارتونی جذاب، مناسب برای دانش آموزان دبستانی
  • دفتر ویزیری سوپرکلاس سهند: نوع جلد این دفتر کاملاً مقاوم است و 4 رنگ متنوع دارد.

قیمت دفتر مشق ساده

دفتر مشق وزیری در واقع همان دفتر مشق ساده است. وزیری قطع برش کاغذ می باشد. اگر می خواهید دفتر مشق ساده بخرید که هم به اندازه ی کافی جادار باشد و هم بتوان آن را داخل کیف قرار داد، دفتر مشق وزیری بهترین انتخاب است. تنوع انتخاب جهت خرید دفتر مشق ساده بسیار بالاست. در این دوران اقتصادی حساس و با وجود بیماری کرونا، خرید اینترنتی از یک فروشگاه معتبر که محصولات با کیفیت را با قیمتی متناسب عرضه می کند بسیار دارای اهمیت است. این قانون برای خرید لوازم تحریر نیز صادق خواهد بود. اگر می خواهید قیمت دفتر مشق ساده برای شما ارزان تمام شود و در عین حال یک دفتر با کیفیت و عالی خریداری کنید، پیشنهاد می کنیم، سری به فروشگاه اینترنتی سهند بزنید. سهند، یکی از قدیمی ترین و خوش نام ترین تولید کنندگان لوازم تحریری در ایران می باشد.

مطالب مرتبط