کلاسور

کاربردهای کلاسور کوچک برای دانشجویان

معرفی کلاسور کوچک برای دانشجویان

یک دانشجوی موفق، باید بتواند تمام آنچه در کلاس گفته می‌شود را یاد بگیرد. چنین دانشجوی با روند کلاس همراه شده و فعالیت‌های لازم را انجام می‌دهد. علت اهمیت یادگیری صحیح و کاربردی در دانشگاه و تفاوت آن با مدرسه در این است که شما در دانشگاه آموزش می‌بینید تا وارد بازار کار شوید. بدون داشتن دانش کافی، پیدا کردن یک شغل مناسب آن هم با درآمد معقول غیر ممکن خواهد بود. به همین علت است که یادگیری مستمر در دانشگاه بسیار مهم است. علاوه بر حضور موثر در دانشگاه، به همراه داشتن ابزار مورد نیاز برای یادگیری و شرکت در کلاس نیز حائز اهمیت است. در این مطلب از بلاگ سهند در مورد یکی از کاربردی‌ترین ابزار مورد نیاز دانشجویان صحبت می‌کنیم. این ابزاری کاربردی چیزی نیست جز کلاسور کوچک. با ما همراه باشید تا همه چیز را در مورد کاربردهای و خرید کلاسور برایتان بازگو کنیم.

انواع کلاسور که باید بشناسیم

کلاسور، انواع مختلفی دارد. از نظر ابعادی، کلاسور به سه دستۀ A3، A4 و A5 تقسیم بندی شود. کلاسور در واقع از یک جلد تقریباً سخت تشکیل شده که داخل آن دو یا چهار قفل وجود دارد. این قفل‌ها وظیفه دارند تا از کاغذهای پانچ شدۀ داخل کلاسور نگه‌داری کنند. مهم‌ترین ویژگی کلاسور این است که می‌توانید به آن کاغذ اضافه و یا از آن کم کنید. کلاسور کوچک، یکی از پرکاربردترین انواع کلاسور برای دانشجویان است. کلاسورهای A3 معمولاً برای نگهداری برگه‌های مهم، مانند برگه‌های امتحانی مورد استفاده قرار می‌گیرند. کلاسور A4 نیز به طور معمول جایگزینی برای دفتر است. اما کلاسور کوچک، کاربردهای بسیار زیادی دارد که برای دانشجویان مفید است.

کلاسور

کلاسور کوچک، یک نوشت افزار کاربردی برای دانشجویان

مهم‌ترین برتری کلاسور کوچک، پیش هر ویژگی دیگر، کوچک بودن آن است. شما می‌توانید همیشه و همه جا کلاسور کوچک خود را به همراه داشته باشید. کوله پشتی دارید یا یک کیف دستی کوچک و یا حتی هیچ کیفی؛ کلاسور کوچک بدون هیچ اذیتی همیشه همراه شما خواهد بود. یکی از روش‌های داشتن حضور فعال در کلاس، یادداشت برداری است. شما با یادداشت برداری‌های کوچک و جزئی، می‌توانید مطالب کلاس را با کیفیت و سرعت بیشتر در خاطر خود ثبت کنید. امکان اضافه و کم کردن کاغذ در کلاسور کوچک نیز یکی از برتری‌های مهم است. به طور خلاصه باید گفت کلاسور کوچک یک نوشت افزار بسیار کاربردی برای هر دانشجویی است که باید حداقل یکی از آن را به همراه داشته باشید.

خرید کلاسور

خصوصیات کلاسور کوچک با کیفیت

یک کلاسور کوچک با کیفیت چه خصوصیاتی دارد؟ زمانی که قصد خرید یک کلاسور کوچک دارید، حتماً به موارد زیر توجه کنید:
قفل کلاسور محکم و با کیفیت باشد: آیا کلاسور کوچکی که می‌خرید قفل‌های با کیفیتی دارد؟ به خوبی به هم چفت می‌شوند؟ باز و بسته شدن قفل‌ها به سادگی انجام می‌شود یا خبر؟ قفل‌ها را می‌توان به عنوان مهمترین عامل تعیین کننده در کیفیت کلاسور کوچک معرفی کرد.
جلد کلاسور: دومین عامل تعیین کنندۀ کیفیت کلاسور کوچک جلد آن است. بهتر است جلدها به گونه‌ای باشند تا بتوانند به خوبی از کاغذهای داخل کلاسور حفاظت کنند. علاوه بر این ضد خش و ضد لک بودن جلد کلاسور کوچک نیز مزیت محسوب می‌شود.
جنس کاغذ کلاسور: جنس کاغذ کلاسور کوچک باید به گونه‌ای باشد که در ورق زدن پاره نوشد و زمانی که در معرض فشار خودکار قرار می‌گیرد فشرده نشود.

کلاسور

از کجا کلاسور کوچک بخریم؟

تا اینجا با کاربردهای کلاسور کوچک و دلیل اهمیت استفاده از آن در دوران دانشجویی آشنا شدیم. انواع کلاسور را نیز با یکدیگر شناختیم. برای خرید کلاسور کوچک چه باید بکنیم؟ پیشنهاد می‌کنیم اگر قصد خرید کلاسور کوچک یا هر یک از دیگر انواع لوازم تحریر را دارید، به یک فروشگاه معتبر مراجعه نمایید. فروشگاه اینترنتی سهند یکی از همین فروشگاه‌ها است که سالهاست دست به تولید لوازم تحریر با کیفیت می‌کند. برند لوازم تحریری سهند را می‌توانید در تمامی فروشگاه‌های معتبر نوشت افزار سراسر کشور خریداری کنید. با خرید مستقیم از فروشگاه اینترنتی سهند، خرید شما با بهترین قیمت انجام می‌شود. علاوه بر این برای شرکت‌ها و خریدارهای عمدۀ لوازم تحریر، تخفیفات ویژه‌ای در نظر گرفته می‌شود.

مطالب مرتبط