مناسبت های دانش آموزی

لیست کامل مناسبت های دانش آموزی

بررسی مناسبت های دانش آموزی

دانش آموزها، سرمایه‌های هر کشوری محسوب می‌شوند. در تمامی دنیا، مناسبت های دانش آموزی بسیاری وجود دارد که بر اساس دلیل ایجاد این مناسبت ها، جشنی برای دانش آموزان شکل می‌گیرد. گاهی در این مراسمات، جوایزی به دانش آموزان داده شده و گاهی نیز مسابقه هایی انجام می‌شود. به هر صورت به عنوان یک فرد شاغل مرتبط با حوزه آموزش و پرورش، یک دانش آموز و یا به عنوان والدین، دانستن مناسبت های دانش آموزی برای شما، دارای اهمیت بسیار بالایی است. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا لیست کاملی از مناسبت های دانش آموزی در اختیارتان قرار دهیم. با ما همراه باشید.

چرا دانستن لیست مناسبت های دانش آموزی مهم است؟

به عنوان یک معلم یا مدیر مدرسه، یک دانش آموز و یا والدین یک دانش آموز، بسیار اهمیت دارد که مناسبت های دانش آموزی را بشناسید. این مناسبت ها این امکان را به شما می‌دهند تا برای تشویق فرزندتان و یا افزایش بهره‌وری دانش آموزانتان در یادگیری، از آنها استفاده نمایید.

مهم ترین مناسبت های دانش آموزی کدامند؟

در ادامه، به معرفی مهمترین مناسبت های دانش آموزی می‌پردازیم:

 • هفته اول مهر ماه با عنوان بازگشایی مدارس
 • 24 مهر با عنوان آغاز هفته پیوند اولیا و مربیان
 • 26 مهر با عنوان آغاز هفته تربیت بدنی
 • 8 آبان، روز شهادت شهید فهمیده و روز بسیج دانش آموزی
 • 13 آبان با عنوان روز دانش آموز
 • 24 آبان با عنوان روز کتاب و کتابخوانی
 • هفته آخر آذر با عنوان هفته قرآن
 • 22 بهمن با عنوان سالروز پیروزی انقلاب اسلامی
 • 14 اسفند با عنوان روز نیکوکاری
 • 15 اسفند با عنوان روز درختکاری
 • 14 فروردین با عنوان روز جهانی کتاب کودک
 • 12 اردیبهشت با عنوان روز معلم
  و …

مناسبت های دانش آموزی

برای مناسبت های دانش آموزی چه کنیم؟

بدون شک، مناسبت های دانش آموزی بسیارند و برای هر یک از مناسبتها، می‌توان یک مراسم به خصوص ترتیب داد. آنچه این مراسمات و مناسبت ها را شیرینتر می‌کند، هدیه دادن به دانش آموزان است. بدون شک، لوازم تحریر بهترین هدیه برای دانش آموزان محسوب می‌شود؛ چرا که یک هدیه کاربری است. علاوه بر لوازم تحریر، کتاب نیز می‌تواند هدیه‌ای مناسب باشد. با توجه به بودجه‌ای که برای برگزاری این مناسبت های دانش آموزی در نظر دارید، می‌توانید بسته‌های آموزشی و هدیه ترتیب ببینید. به عنوان مثال، یک پوشه که لوگوی مدرسه بر روی آن خورده به همراه یک دفتر و یک خودکار با لوگوی مدرسه؛ و یا یک تقویم با لوگوی مدرسه.

لوازم تحریر، بهترین هدیه برای مناسبت های دانش آموزی

همانطور که در پاراگراف قبلی گفتیم، تمامی مراسمها در برگزاری مناسبت های دانش آموزی یک طرف و دادن هدیه به دانش آموزان و معلمان یک طرف دیگر. لوازم تحریر، یک هدیه بسیار خوب، کاربری و مقرون به صرفه است که می‌توانید برای برگزاری مناسبت های دانش آموزی در نظر بگیرید. بهتر است برای خرید هدیه، به مرکز تولید کننده لوازم تحریر مراجعه کنید تا با حذف واسطه‌ها، بتوانید خرید خود را با بهترین قیمت انجام دهید. در این مسیر، لوازم تحریر سهند بهترین گزینه برای انتخاب است.

سهند، همراه شما در برگزاری مناسبت های دانش آموزی

سهند، مجموعه بزرگ تولید کننده لوازم تحریر است که در ابعاد بزرگی اقدام به تولید، پخش و فروش انواع نوشت افزار اداری و تحصیلی می‌پردازد. این مجموعه یک گزینه خوب برای برگزاری مناسبت های دانش آموزی است. به چند دلیل:

دلیل اول اینکه سهند خود تولید کننده لوازم تحریر با کیفیت بالا و قیمت مناسب است و با توجه به دسته اول بودن کالا، قیمت آن بسیار مناسبتر از نمونه‌های مشابه خواهد بود.
دلیل دوم، فروشگاه اینترنتی سهند است که امکان خرید را برای تمامی افراد به صورت بدون واسطه امکان پذیر نموده است. به این ترتیب، برای خرید از سهند به عنوان تولید کننده، نیازی نیست تا به کارخانه و یا دفتر مرکزی مراجعه کنید. می‌توانید همانگونه که پشت میز خود نشسته و چای می‌نوشید، هدیه‌های مورد نظر جهت برگزاری مناسبت های دانش آموزی را خریداری کرده و کمترین قیمت را نیز پرداخت نمایید. علاوه بر این، به کمک سهند می‌توانید، لوگوی خود را بر روی تمامی هدیه‌ها زده و به عنوان یک تبلیغات گسترده از این مناسبت های دانش آموزی استفاده نمایید.

مطالب مرتبط