مزایای استفاده از زونکن

مزایای استفاده از زونکن که نمیدانستید

همه چیز درباره مزایای استفاده از زونکن

نگهداری از مدارک مهم در امور سازمانی و شرکتی، دارای اهمیت بسیار زیادی است. در چنین فضاهایی، حتی بی‌اهمیت‌ترین کاغذهایی که فکر می‌کنید نیاز به نگهداری از آنها وجود ندارد هم گاهی نیازمند حفظ، طبقه بندی و نگهداری خواهند بود. مزایای استفاده از زونکن از آنچه تصورش را می‌کنید بیشتر است. استفاده از انواع زونکن و با دانستن نحوه بایگانی مدارک، خواهید توانست تا سرعت عملکرد و کیفیت ساعات کاری را در دفتر کار خود، دو چندان کنید. در این مقاله سعی داریم تا مزایای استفاده از زونکن را برای شما بازگو کنیم و هرآنچه لازم است تا در این زمینه بدانید را به شما معرفی نمایید. با ما تا انتهای مطلب همراه باشید.

معرفی انواع زونکن و نحوه بایگانی مدارک

زونکنها را می‌توان بسته به جلد یا شکل حلقۀ آنها طبقه بندی کرد. به طور کلی می‌توان انواع زونکن از لحاظ شکل به دو دسته تقسیم نمود:

  • زونکنهای نمایشی
  • زونکنهای غیر نمایشی

همچنین زونکنها بر اساس شکل حلقه نیز به دو دسته زیر تقسیم بندی می‌شوند:

  • حلقه O شکل
  • حلقه D شکل

بسته به نیاز شما، حجم مدارکی که قصد دارید تا در داخل زونکن نگهداری کنید، نوع مدارک و موارد دیگر، هر یک از انواع زونکن می‌تواند برای شما مناسب باشد. نحوه بایگانی مدارک نیز، بسته به نوع نیاز مصرف کننده خواهد داشت. عمده‌ترین مزایای استفاده از زونکن، برای موارد مالی است. نحوه بایگانی مدارک مالی نیز حالتی تخصصی دارد که در این بحث نخواهد گنجید.

مزایای استفاده از زونکن

میزان بهره گیری از مزایای استفاده از زونکن با شناختن انواع زونکن و همچنین دانستن نحوه بایگانی مدارک ارتباط مستقیمی دارد. به بیان دیگر، هر زونکن بسته به شکل جلد، شکل حلقه، سایز زونکن و موارد مشابه دیگر بستگی خواهد داشت. اما برخی از مزایای استفاده از زونکن در تمامی انواع آنها یکسان است. در ادامه به معرفی دو تا از مزایای استفاده از زونکن می‌پردازیم. مهمترین مزایای استفاده از زونکن عبارت از موارد زیر می‌شود.

مزایای استفاده از زونکن

1. طبقه‌بندی مدارک و نظم دهی به امور

یکی از اصلی‌ترین مزایای استفاده از زونکن، طبقه بندی مدارک و نظم دادن به امور دفتری است. یک سازمان بیمه را تصور کنید که به صورت روزانه،ماهانه و سالانه مراجعان بسیار زیادی دارد. این مراجعان هر کدام دارای مدارکی هستند که باید به صورت منظم طبقه بندی شود. تصور کنید بدون زونکنها نظم دادن به این حجم از مدارک چقدر می‌توانست سخت باشد. علاوه بر آن در صورتی که نیاز به رجوع به یکی از آن مدارک وجود داشت، پیدا کردن آنها در میان انبوه کاغذ بی نام و نشان عمل غیر ممکن میشد. بنابراین، از مهم‌ترین مزایای استفاده از زونکن، طبقه بندی و نظم دهی به امور اداری خواهد بود.

خرید زونکن

2. افزایش سرعت کار

افزایش سرعت کار، یکی از مزایای استفاده از زونکن ها است که در راستای مزیت قبلی قرار می‌گیرد. همانطور که می‌دانید، یکی از مهمترین عوامل رسیدن به موفقیت، افزایش سرعت کار در عین عدم کاهش کیفیت است. تنها چیزی که می‌تواند سرعت و کیفیت عملکرد را به صورت یک جهت افزایش دهد نظم است. به دنبال مزایای استفاده از زونکن ها هستید؟ باید بگوییم ایجاد نظم و در نتیجه افزایش سرعت کار، بدون آنکه منجر به کاهش کیفیت عملکرد بشود، یکی از ارزشمندترین مزایای استفاده از زونکن ها برای سازمانها، شرکتها و ادارات است.

سهند، تولید کننده بهترین زونکن با قیمتی باورنکردنی

با توجه به این مسئله که مهمترین مزایای استفاده از زونکن ها مورد توجه ادارات و مصارف شرکتی خواهد بود و نه مصارف خانگی، نیاز هر مصرف کننده به زونکن با یک یا دو عدد زونکن تامین نخواهد شد. به همین علت است که خرید عمده زونکن، به عنوان یکی از راهکارها برای کاهش هزینه‌های هنگفت سازمانها محسوب می‌شود. خرید زونکن با قیمتی مناسب برای هر شرکتی، یک تصمیم درست است. به علاوه با توجه به مصرف مداوم از این نوشت افزار کاربردی، کیفیت آن نیز دارای اهمیت خواهد بود. سهند به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان ایرانی که در زمینه انواع لوازم تحریر و نوشت افزار فعالیت می‌کند همراه شما خواهد بود تا بتوانید از تمامی مزایای استفاده از زونکن ها بهره گرفته و آنها را با قیمت مناسب و کیفیت بسیار بالا تهیه کنید. برای دریافت اطلاعات کاملتر، می‌توانید سری به فروشگاه اینترنتی سهند بزنید.

مطالب مرتبط