بهترین انیمیشن های دخترانه

بهترین انیمیشن های دخترانه که هر دختری باید ببیند!

معرفی بهترین انیمیشن های دخترانه

انیمیشن، راهی بسیار خوب برای آموزش دادن و تعلیم و تربیت نسل کودک و نوجوان است. این روش تربیتی سالهاست که توسط بزرگان دنیا مانند والت دیزنی در حال انجام است. اگر شما به دنبال بهترین انیمیشن های دخترانه برای فرزند خود هستید و دوست ندارید او را به دیدن انیمیشن دنیای پرنسسها و باربریها تشویق کنید، پیشنهاد می‌کنیم تا ما را تا انتهای این مقاله همراهی کنید. در این مطلب قصد داریم تا جدیدترین و بهترین انیمیشن های دخترانه را به شما معرفی نموده و علت حساسیت انتخاب کارتون برای کودکان و نوجوانان را برایتان بازگو کنیم.

لیست انیمیشن های دخترانه جدید

انیمیشن ها، مهمترین روشهای آموزشی برای کودکان محسوب می‌شوند. بچه‌ها، از این انیمیشن ها الگوبرداری نموده و خود را در جای شخصیت اصلی داستان تصور خواهند کرد. به همین علت است که بسیار اهمیت دارد تا انیمیشنی را برای فرزند خود انتخاب کنید که بتواند برای او در عین لذت بخش بودن، آموزنده هم باشد. 5 تا از بهترین انیمیشن های دخترانه که دیدن آن را به تمامی دختران پیشنهاد می‌کنیم، معرفی خواهیم کرد.

1. رایا و آخرین اژدها از بهترین انیمیشن های 2021

اگر به دنبال بهترین انیمیشن های دخترانه جدید هستید، بدون شک رایا و آخرین اژدها را می‌توانیم به عنوان یکی از بهترین انیمیشن های 2021 معرفی کنیم. در این داستان، یک دختر جنگجو به نام رایا قصد دارد تا برای نجات قلمرواش، آخرین اژدها را پیدا کرده و از شر نیرویهای تاریکی نجات دهد.

3. دختر کفشدوزکی در شانگهای یکی از بهترین انیمیشن های جدید

یکی از بهترین انیمیشن های دخترانه است که در سال 2021 اکران شد. این انیمیشن داستان یک دختر نوجوان را روایت می‌کند که به جنگ در برابر نیروهای شیطانی و منفی می‌پردازد. دختر کفشدوزکی، یکی از انیمیشن های بسیار خوب برای دختران کودک و نوجوان است.

بهترین انیمیشن های دخترانه

 

4. ماجراجویی زیکو، یک انیمیشن جدید 2020 دخترانه

زیکو، یک انیمیشن ماجراجویانه است که در آن یک دختر نوجوان برای نجات محل زندگی خود به کمک دوستش که یک سگ است شروع به ماجراجویی می‌کند. این انیمیشن نشان دهنده قدرت بسیار زیاد دختران جوان است و می‌تواند به عنوان یکی از بهترین انیمیشن های دخترانه معرفی شود.

5. شهر اشباح بهترین از انیمیشن های دخترانه

بدون شک، بهترین انیمیشن دخترانه از نظر تمام دنیا و بر اساس نظرسنجی‌های انجام شده و همچنین امتیاز IMDB انیمۀ شهر اشباح است. این انیمیشن دخترانه که در سال 2001 در ژاپن ساخته شد، داستان یک دختربچه است که پس از جابه‌جا شدن محل زندگی‌ای وارد دنیای جادوگرها و خدایان می‌شود. امتیاز این کارتون، در سایت آی ام دی بی، 8.6 از 10 است.

خرید لوازم التحریر

سهند و فیلم های دخترانه

در گذشته، تقریباً تمامی انیمیشن های دخترانه، حول محور ازدواج دختران با یک شاهزاده رویایی و نجات پیدا کردن از مشکلات از این طریق بود. کارتونهای باربی که چند سال بعدتر در میان دختران جوان باب شد، اثرات بسیار مخربی بر روی افکار کودکان داشت؛ چرا که این احساس را به کوک القا می‌کرد که برای زیبا بودن حتما باید لاغر و قد بلند باشی، چشمانی آبی و موهای بلوند داشته باشی، لباسهای کوتاه و تنگ بپوشی و آرایش کنی!
این تصور باعث شد تا دختران بسیاری به جای آنکه به سمت پیشرفت شخصی خود و دست یابی به آرزوهایشان حرکت کنند، در باتلاق این صنعت فرو روند. با کمک بهترین انیمیشن های دخترانه، می‌توان این آموزشهای نادرست و مخرب را اصلاح کرد. می‌توان به دختران آموخت که:

  • برای کامل شدن و رسیدن به خوشبختی، نیازی به ازدواج کردن با یک شاهزاده نیست!
  • می‌توان یاد داد که یک دختر خودش قدرت ساختن زندگی خود و نجات اطرافیانش را خواهد داشت.
  • با کمک بهترین انیمیشن های دخترانه، می‌توان این زنگ خطر را به صدا درآورد که زیبایی نسبی بوده و نیازی به قرار گرفتن در یک اصول و معیارهای خاص وجود ندارد.

آرزو ساختن و هدف داشتن را می‌توان با کمک بهترین انیمیشن های دخترانه، به این موجودات دوست داشتنی یاد داد. می‌توان به دخترها یاد داد که هدف داشته باشند و برای رسیدن به اهدافشان باید تلاش کنند. اولین قدمی که باید انجام دهند، درس خواندن است. درس خواندن به کمک بهترین لوازم تحریر و پیشرفت دادن هوش و استعدادشان در مسیر درست. در این مسیر، سهند همراه تمامی دختران این سرزمین است تا بتوانند به تمامی اهداف خود برسند. برای دریافت اطلاعات کاملتر، تنها کافی است تا سری به فروشگاه اینترنتی سهند بزنید.

مطالب مرتبط