دفتر مشق

محبوب ترین دفتر های طرح دار و خاص

معرفی دفتر های طرح دار و خاص

دفتر را می‌توان در کنار خودکار یا مداد، به عنوان مهم‌ترین نوشت افزار موجود در تمام دنیا معرفی کرد. بدون این دو لوازم تحریر نه می‌توان کار کرد و نه می‌توان درس خواند. انتخاب و خرید دفتر به عنوان یکی از دو نوشت افزار مهم، دارای اهمیت بسیاری است. اینکه یک دفتر با کیفیت، زیبا و در عین حال خوش قیمت برای کار خود انتخاب کنید، به شما در کل مسیر کمک شایانی خواهد کرد. در این مقاله 5 تا از دفتر های طرح دار و خاص که می‌توانید برای خود یا فرزندتان بخرید را به شما معرفی خواهیم کرد. با ما در سهند همراه باشید.

5 تا از دفتر های طرح دار و خاص

با توجه به تحقیقات گستردۀ انجام شده در دانشگاه‌های معتبر جهان، طرح روی دفتر تاثیر بسیاری در بچه مدرسه‌ای‌ها خواهد گذاشت. این مسئله حتی در بزرگسالان هم صدق می‌کند. بنابراین انتخاب دفتر های طرح دار زیبایی که در عین حال تاثیری آموزنده در فرد نیز خواهند گذاشت، می‌تواند در فرد تاثیر شگفت انگیزی داشته باشد. پس از آنکه از کیفیت کاغذها، صحافی، جلد دفتر و موارد مورد اهمیت دیگر مطمئن شدید، بین دفتر های طرح دار و خاص فراوانی که وجود دارند می‌توانید بهترین گزینۀ مناسب خود را انتخاب نمایید. 5 تا از محبوب ترین دفتر های طرح دار و خاص علاوه بر زیبایی دارای کیفیت بسیار بالایی نیز هستند، عبارت می‌شوند از:

1. دفتر های طرح دار عروسکی سهند

طرفداران دفتر های طرح دار عروسکی سهند، بیشتر کودکان و دانش آموزان ابتدایی هستند. دفترهایی که به نقش شخصیت‌های محبوب کارتونی مانند دختر کفش دوزکی، السا و آنا و موارد مشابه دیگر مزین شده‌اند، انتخاب‌های بسیار خوبی برای کودکان هستند. دفتر های طرح دار عروسکی سهند، با بهره گیری از کاغذ 70 گرمی و در قطع وزیری تولید شده‌ند.

دفتر مشق

2. دفتر های طرح سیاه سفید سهند

یکی از محبوب‌ترین و زیباترین دفتر های طرح دار سهند که می‌توانید تهیه کنید، دفتر های طرح دار سیاه سفید سهند هستند. این دفترها، جلدی از جنس پرو پیلن دارند که بسیار مقاوم هستند. صد برگ بودن دفتر باعث شده تا برای استفاده به منظر بسیاری از درس‌ها مناسب خواهد بود. طرح روی جلد این مدل دفتر سهند متنوع بوده و دو فنره بودن آن باعث شده تا مقاومت بسیار بالایی داشته باشد.

3. دفتر های رنگی و سادۀ سهند

یکی از محبوب ترین دفتر های طرح دار، دفترهایی هستند که جلد آن‌ها کاملاً ساده و بدون طرح هستند. این شکل دفتر با صحافی دو فنره که رنگ بندی متنوعی نیز دارد، بسیار محبوب بوده و توسط افراد بسیاری انتخاب می‌شود. اگر جزو افراد ساده پسند هستید، دفتر های ساده و رنگی سهند بهترین انتخاب برای شما هستند.

خرید دفتر

4. دفتر های طرح دار عکس دار سهند

اگر از طرفداران حیوانات هستید، یکی از بهترین دفتر های طرح دار که می‌توانید انتخاب کنید، دفتر های طرح دار و عکس دار سهند هستند که روی آن‌ها به عکس حیوانات خانگی زیبایی مانند سگ‌ها و گربه‌ها مزین شده‌اند. این دفترهای سهند نیز دارای کیفیت بسیار بالایی بوده و در مدت زمان طولانی و در مرور استفاده خراب نخواهند شد.

5. دفتر های طرح دار کلاسوری سهند

اکثر دفتر های طرح دار که تا اینجا معرفی کردیم، دفترهای قطع وزیری بودند. اگر به دنبال دفتر های طرح دار کلاسوری با قطع بزرگتر هستید، دفتر کلاسوری سهند با طرح ها و رنگ های متنوع و زیبا، یک انتخاب خوب برای شما است. این دفترها این امکان را به شما می‌دهند تا کاغذهایی را به آن ها اضافه و یا کم کنید. گیرۀ کاغذها در دفترهای کلاسوری سهند، بسیار با کیفیت بوده و در عین حال به راحتی باز و بسته می‌شوند.

سهند، بهترین فروشگاه برای پیدا کردن دفتر های طرح دار و خاص

دفتر های طرح دار زیبا و خاص سهند که هم کیفیت بالایی دارند و هم قیمت آنها بسیار مناسب است به 5 مورد بالا خلاصه نمی‌شوند. شما می‌توانید با فروشگاه اینترنتی سهند، دفتر های طرح دار بسیاری را پیدا کنید که برای شما مناسب بوده و زیبایی شگفت انگیزی دارند. کیفیت دفتر های سهند بسیار بالا بوده و بر طبق استاندارد جهانی با بهره گیری از بهترین مواد اولیه تولید شده‌اند.

مطالب مرتبط