ارگانایزر میز چیست؟

ارگانایزر میز چیست؟

معرفی ارگانایزر

ارگنایزر (Orgnizer) به معنی جدا کننده به وسیله ای گفته می شود که برای طبقه بندی وسایل انجام می شود. ارگنایزر انواع مختلفی دارد. آنچه ما در این مقاله به بررسی آن می پردازیم، ارگنایزر میز است. ارگنایزر میز، یک نوشت افزار است که جهت طبقه بندی و جا به جایی وسایل روی میز کار یا میز تحریر مانند خودکار، کاغذهای یادداشت، هایلایتر و … مورد استفاده قرار می گیرد. ارگنایزر میز، انواع مختلفی دارد و در بسیاری از موارد علاوه بر نظم بخشیدن به میز،  به عنوان یک عنصر دکوراتیو جهت زیباتر کردن هرچه بیشتر محیط مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع ارگنایزر میز

درست مثل دیگر اکسسوری های مورد استفاده بر روی میز کار، ارگنایزر میز نیز در انواع مختلفی تولید می شود که هر کدام کاربرد مشخصی دارند. ارگنایزر میز می تواند پارچه ای، فلزی، پلاستیکی، چوبی و … باشد. آنچه کاربرد ارگنایزر میز را مشخص می کند، فرمت شکل گیری آن است نه جنس آن! به عنوان مثال:

  • ارگنایزر میز به شکل یک مکعب مربع یا مکعب مستطیل بدون هیچ بخش بندی، معمولا برای جای گیری وسایلی مانند مداد رنگی ها، لوازم آرایشی، کرم های مرطوب کننده، گیره کاغذ و … مورد استفاده قرار می گیرد.
  • ارگنایزر میز چند تکه، برای ایجاد نظم و قرار گیری چیزهای مختلف روی میز استفاده می شوند. مثلاً می توان درون آن ها دستمال کاغذی، موبایل، عینک، مداد، منگنه و… را قرار داد.

ارگانایزر میز چیست؟

چرا باید از ارگنایزر میز استفاده کنیم؟

یکی از مهم ترین فاکتورهای رسیدن به موفقیت، خصوصاً در حوزه تحصیلی و یا کاری،  داشتن نظم است. نظم به شما این امکان را می دهد تا سرعت عمل خود را در انجام امور، تصمیم گیری ها و … افزایش دهید. نظم نشان دهنده یک ذهن طبقه بندی است که می تواند کارهای خود را به صورت اولویت بندی شده انجام دهد. با وجود وسایل بسیاری که بر روی میز کار قرار داشته و به صورت روزانه مورد استفاده قرار می گیرند؛ حفظ نظم میز کار می تواند کمی سخت به نظر برسد. ارگنایزر میز می تواند یک یاور کاربردی در جهت پیشرفت شما در شغل مورد علاقه تان و یا در دوران تحصیلی باشد. چرا؟ اجازه دهید با ذکر یک مثال برایتان توضیح دهیم.

ارگانایزر میز چیست؟

یک روز کاری بسیار شلوغ را تصور کنید؛ صبح زود است و شما کار خود را آغاز کرده اید. کاغذهای بسیاری بر روی میز شما هستند که هر کدام یکی از وظایف شما را یادآوری می کنند. مسلماً یک دفتر، خودکار، هایلایتر و دیگر نوشت افزارهای ضروری نیز بر روی میز شما قرار دارند. منگنه، پانچ، چسب و … نیز هستند. در دنیای تکنولوژی امروزی، تلفن همراه، هندز فری و شارژر موبایل نیز از وسایل جدایی ناپذیر میز کار هستند.

خرید جامجله‌ای

حالا فرض کنید اول وقت همه این ها را مرتب کنار هم قرار داده اید. پس از گذشت چند ساعت و شلوغ شدن شما در محیط کار، میز کار شما با وجود تمامی این وسایل به یک کابوس ترسناک تبدیل شده است! حال فرض کنید، یک میز کار بسیار کوچک دارید و یک دنیا کار برای انجام دادن، پیدا کردن یک تکه کاغذ کوچک از روی چنین میزی می تواند سخت ترین و زمان بر ترین کار در طول روز باشد؛ در حالی که تنها پس از مدت زمان کوتاهی پس از استفاده دوباره گم خواهد شد.

ارگانایزر میز چیست؟

مسلماً نمی توانید تمامی وسایلی که نام بردیم را پس از هر بار استفاده دوباره به داخل کشو برگردانید. راه حل شما استفاده از ارگنایزر میز است. ارگنایزر میز به شما این امکان را می دهد تا تمامی وسایل مورد نیاز خود که در طول روز و در روند کاری به آن احتیاج خواهید داشت، به صورت جداگانه و منظم در کنار هم قرار دهید. در این صورت، علاوه بر اینکه همه لوازم در دسترس شما هستند، می توانید نظم میز کار خود و در نتیجه سرعت عملتان را حفظ نمایید. برای دیدن انواع ارگنایزر میز و خرید با بهترین کیفیت و بهترین قیمت، می توانید از مجموعه سهند کمک بگیرید. به این منظور می توانید به سایت فرشگاه اینترنتی سهند مراجعه کرده و یا با شماره های: 9898838-0910و  47297000-021 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط