زونکن

راهنمای خرید و فروش عمده زونکن در تهران

مراحل خرید عمده زونکن

خرید عمده زونکن یکی از مسائلی است که اگر در یک محیط اداری مشغول به کار باشید با آن رو به رو خواهید شد. بدون توجه به حوزه فعالیت، یکی از مهم ترین مسائلی که در یک کسب و کار اهمیت دارد، بایگانی اسناد است. شما ممکن است در خانه خود هیچ وقت قبض آبی که یکسال پیش پرداخت کرده اید را نگه ندارید؛ یا به طور مثال نیازی نباشد که هزینه های پرداخت شده ماهانه خود را به صورت کاملاً جزئی، با تاریخ و سند پرداخت ثبت کنید. اما در یک کسب و کار، کوچک ترین سند و مدرکی نیز نیازمند بایگانی و نگهداری است. خرید زونکن مهم ترین و بهترین راه حل برای بایگانی این اسناد و مدارک است که تقریباً توسط تمامی شرکت ها و سازمان ها اعم از خصوصی یا دولتی و کوچک یا بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد.

از آنجایی که مدیریت هزینه ها در یک کسب و کار بسیار حائز اهمیت است، خرید عمده زونکن، یک انتخاب خوب جهت کنترل هزینه ها است. مطالعه راهنمای خرید و فروش عمده زونکن در تهران به شما کمک می کند تا پیش از ثبت سفارش و خرید زونکن، به اطلاعات جامعی در زمینه همه انواع زونکن کسب کرده و در نتیجه بتوانید خرید بهینه و ارزانی انجام دهید. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.همچنین میتوانید برایه کامل کردن اطلاعات خود در مورد زونکن مقاله (زونکن چیست و به چه کار می‌آید) را مطاله کنید.

چرا باید زونکن را عمده بخریم؟

همانطور که قبل تر هم به آن اشاره کردیم، یکی از مهم ترین مسائل در یک کسب و کار مدیریت هزینه ها است. در یک سازمان دولتی و یا حتی یک شرکت کوچک، ممکن است شما به زونکن های بسیاری نیاز داشته باشید تا بتوانید تمامی مدارک و اسناد خود را به درستی بایگانی کنید. بنابراین منطقی به نظر می رسد لوازم التحریر اداری از جمله زونکن را به صورت عمده خریداری کنیم. در اصول اولیه خرید و فروش عمده زونکن در تهران و شهرهای دیگر، تفاوت قیمت بسیار چشم گیر است. به عنوان مثال اگر شما به 10 عدد زونکن سهند احتیاج دارید، خرید یکجا بسیار به صرفه تر از خرید جداگانه و تک تک است. پس پیشنهاد اول ما به شما جهت خرید این است که:

خرید زونکن

 • پیش از خرید زونکن و دیگر نوشت افزار آنلاین و یا حضوری، لیست کاملی از تمام مایحتاج اداری مورد نظر خود تهیه کرده و سفارشتان را به صورت یکجا ثبت کنید. این مسئله به شما کمک خواهد کرد تا تمامی لوازم التحریر اداری مورد نظرتان را به قیمت عمده خریداری کرده و در نهایت هزینه هایتان را کاهش دهید.

خرید عمده زونکن و دیگر لوازم تحریر اداری یک راه حل خوب جهت کاهش هزینه هاست. شما متوجه میزان این تفاوت قیمت نخواهید شد تا زمانی که یکبار اقدام به خرید عمده از یک شرکت تولید کننده معتبر لوازم التحریر نمایید.

زونکن

در میان انواع زونکن، کدام یک برای کار من بهتر است؟

همه زونکن ها به هدف بایگانی اسناد و مدارک شما ساخته شده اند. به طور کلی، نوع جنس این دسته از نوشت افزارهای اداری به  گونه ای طراحی شده است که در طول سالیان خراب نشده و نیازی نباشد تا هر سال آن ها را تعویض نمایید. اما درست همانند دیگر کالاها، اگر زونکن با کیفیت بخرید می توانید در طولانی مدت هزینه های خود را نیز کاهش دهید. زونکن ها از لحاظ جنس، نوع حلقه و شکل ظاهری به چند دسته متفاوت تقسیم بندی می شوند و شما می توانید بسته به نیاز کسب و کار خودتان، بهترین گزینه را در میان آن ها انتخاب کنید.

زونکن

دسته بندی انواع زونکن

از لحاظ شکل ظاهری جلد:

 • خرید زونکن های نمایشی:

روی جلد رویی، پشت و کناره ها از جنس شفافی ساخته شده است که می توان داخل آن ها را تشخیص داد. زونکن نمایشی جهت بایگانی های سالانه که به مدت طولانی مورد استفاده قرار نخواهند گرفت کاملاً مناسب هستند.

 • خرید زونکن های غیر نمایشی:

ظاهر جلد این مدل زونکن، کاملا غیر شفاف است و نمی توان داخل آن را از روی جلد تشخیص داد. زونکن های غیر نمایشی جهت بایگانی مدارک مالی، اسناد محرمانه مناسب است.

 • خرید زونکن های بایگانی:

زونکن بایگانی، همانطور که از نامش پیداست، به منظور بایگانی مدارک سازمان های دولتی و خصوصی بسیار بزرگ مناسب است. این دسته از زونکن ها را برای اسنادی استفاده می کنند که ممکن است سال ها به سراغش نروند.

زونکن

خرید زونکن بر اساس شکل حلقه:

 • حلقه گرد: برای بایگانی مدارکی که حجم کم تری دارند.
 • حلقه D شکل: جهت بایگانی حجم زیادی از مدارک
 • حلقه DZ شکل: برای بایگانی مدارک با حجم زیاد و در مدت زمان طولانی کاملاً مناسب است.
 • حلقه بدون شکاف: مدارک به راحتی از آن خارج نمی شوند.

زونکن

 

از کجا بخریم زونکن عمده بخریم؟

یکی از مهم ترین گام هایی که در خرید عمده زونکن باید بردارید، انتخاب فروشگاه است. اگر می خواهید یکبار برای همیشه هزینه کنید، برند زونکن منتخب شما باید ویژگی های زیر را دارا باشد:

 • کیفیت جلد، حلقه و … بسیار بالا باشد.
 • قیمت آن در مقایسه با کیفیت مقرون به صرفه باشد.
 • همه انواع زونکن را دارا باشد تا بتوانید بهترین گزینه مناسب خود را انتخاب کنید.
 • با بهره گیری از بهترین مواد اولیه و با تکنولوژی های روز تولید شده باشد.

به عنوان مثال نوشت افزار اداری سهند می تواند گزینه مناسبی برای خرید عمده  زونکن در تهران و شهرهای دیگر باشد. فروشگاه اینترنتی سهند، مجموعه ای بزرگ است که در جهت تولید و فروش عمده لوازم التحریر فعالیت می کند. این مجموعه می تواند در خرید و فروش عمده زونکن در تهران یک انتخاب خوب باشد چرا که کیفیت را در کنار قیمت خوب و ارزان ارائه می دهد.

راه های ارتباطی با مجموعه سهند:

 • شماره تماس: 9898838-0910                 47297000-021
مطالب مرتبط